HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

28 haziran yumurtlama günüm diye tahmin ediyorum 13. Günde yumurtlama görüyorum çünkü ve ertesi gün sıcaklık artışı da oldu. Ama uygulama 1 temmuz yumurtlama diyor anlamadım ben bu işten 😂
Eki Görüntüle 3448487
Canım yerlesme düşüşleri olabilir döllenme hemen olmus ıse. Evett ya 27 ya 28 yumurtlama sen uygulamayı pek kale alma onlar yıllık ortalamaları da hesaplıyor aylık döngü fln. Akıntı ayrı vs hangi tarihte oldu

Hamilesinn canmmm hemen bizimle günleri ve belirtilerini paylaşır msn🥰
5 haziran son adetim ilk günü.. Adetten 10 gün sonra bi lekelenme oldu bırde dün oldu adet günlerim normalde ama olmadım henüz test yaptım bende bel agrısı çok ve hafif kasık agrıları ama 2 -3 gündür anlamsız mide bulantısı var ben üşüttüm sandım

5 haziran son adetim ilk günü.. Adetten 10 gün sonra bi lekelenme oldu bırde dün oldu adet günlerim normalde ama olmadım henüz test yaptım bende bel agrısı çok ve hafif kasık agrıları ama 2 -3 gündür anlamsız mide bulantısı var ben üşüttüm sandım
Korunmuyorken nasıl üşüttün sandın canım ilk gebelik mi. Bariz hamılelık var ne güzel ne mutlu

Korunmuyorken nasıl üşüttün sandın canım ilk gebelik mi. Bariz hamılelık var ne güzel ne mutlu
İnsan çok ümit edince olmayınca artık bende gebelik felan aklıma gelmedi hiç malum yaz ayı yerlerde Uzanıyordum ondan soğuk mu aldım yerden acaba diye bulantıyı ona yordum.. Bide bu kadar erken bulantı olabiliylr mu acaba..

Kızlar hayırlısı ile bebişimizi gördük şimdilik herşey yolunda kalp atışı ve haftamız aynı çıktı 8. Haftadayız 🥹 çok duygulandım gördüğümde, Allah isteyen herkese yaşatsın bu güzel duyguları inşallah 🙏🏻🥰
Ay canım ya çok sevindimmm😍😍😍 sağlıkla ilerlesin inşallah 🥰🥰

Kızlar hayırlısı ile bebişimizi gördük şimdilik herşey yolunda kalp atışı ve haftamız aynı çıktı 8. Haftadayız 🥹 çok duygulandım gördüğümde, Allah isteyen herkese yaşatsın bu güzel duyguları inşallah 🙏🏻🥰
Gerçekten o an çok eşsiz oluyor Ben hala unutmadım kızım ilk gördüğüm anı ilk kalp atışını Hayırlı olsun kuzucuğum sağlıkla kucağına al inşallah

Kızlar 29-30unda pik gördüm 1inde silikleşti. Bugün 5. gün. Regl olacakmışım gibi tuhaf bi his var sancı gibi. Yine mi erken gelecek bilmiyorum. Geçen ay da yumurtlamadan 10 gün sonra regl olmuştum. Yerleşme için de regl için de çok erken değil mi hiçbişey anlamadım🤷🏻‍♀️

Kızlar mesajlarınız için teşekkür ederim. Hastanedeyim çıkartmıyorlar kalıcam gibi sürekli kan alıyorlar bikaç kezde alttan muayne ettiler ultrason ile rahimde birşey yok kalınlaşma bile yok. Dış gebelik ama genede iğne için bekliyorlar bilmiyorum neden umarım en kolay şekilde atlatırım. Sonrasındada 6 ay kadar cocuk deneyemicem sanırım burayada pek giresim gelmicek gibi😔

Ah maalesef hiç hatırlamıyorum aradan 5 sene geçti, sadece ovulasyon ile takip edip gebe kalmıştım ve doktorum geç döllenme dedi
Muhtemelen geç yumurladiniz yada yumurtlamadan sonraki ilişkide hamile kaldınız 🤭 bizim yumurtlamadan sonra ilişki olmadı şehir dışındaydı eşim o yüzden pek ihtimal vermiyorum bugün catlamadan sonra 14. Gün tam aslında bugünde olmam gerek ama catlamadan 12. Gün sonra oluyordum belki bu ay değişir bakalım zaten regl sancilarida başladı yavaştan olacak gibiyim

X