HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Bu arada kızlar bişiy dicem😅ben burda böbreğim agrıyor hamılelık belırtısı gıbı bısey okumustum allah allah ne alaka dıye dusunmustum,inanmıycaksınız dun aksam nerdeyse hastaneye gıtcektım kum dökğyorum sandm cok hafıf leke bir böbrek agrısı bende😅demekki oluyomuş yani yazıyım dedim😊

Aslında görev değil 🥹 hormonlar beyinde üretiliyor ve salgılanıyor düşünce sistemimiz tabiki oldukça etkili akışta bakalım 🙏🏻 ilt defa test takibi yapıyorum da o yüzden her gün emek verince doğru zamanı bilmek istedim ☺️
Canım kendimden yola çıkarak şöyle söyliyim biz pik ve çatlama gününü değerlendirebildik gebelik olmadı maalesef ben bu ay pikten önceki 2 günü pik günü ve çatlamayı değerlendirmek istiyorum. Senin yerinde olsam bu günü yarını da değerlendirirdim. 🥰

Bu arada kızlar bişiy dicem😅ben burda böbreğim agrıyor hamılelık belırtısı gıbı bısey okumustum allah allah ne alaka dıye dusunmustum,inanmıycaksınız dun aksam nerdeyse hastaneye gıtcektım kum dökğyorum sandm cok hafıf leke bir böbrek agrısı bende😅demekki oluyomuş yani yazıyım dedim😊
Benim ağrıyordu canım evet öyle söylemişti arkadaş valla kirpik karışmasını bile hamilelik belirtisi olarak yaşayanlar var hiç şaşırmamak gerekiyor artık 😅

Kuzum daha mınnacııık🥹🥹20 çıktı sonucum.haftaya gıdıcem bıdaha.sen ne zaman vereceksın bıdakı betayı
Ya çok sevindim gerçekten. Burada konuşmuştuk 34ler olarak atak yapalım bu ay demiştik sözünü tuttun valla helal olsun 😊 Sağlıkla kucağına alırsın inşallah. Ben de bat bekliyorum ama açıkçası herhangi bir belirtim yok. Dua et bana da 😇🙏

Beta hcg hormonları böbrekler üretiliyor i yüzden elbette ki bu bi belirti 😊

Canım kendimden yola çıkarak şöyle söyliyim biz pik ve çatlama gününü değerlendirebildik gebelik olmadı maalesef ben bu ay pikten önceki 2 günü pik günü ve çatlamayı değerlendirmek istiyorum. Senin yerinde olsam bu günü yarını da değerlendirirdim. 🥰
Mesaj alınmıştır 😁🤩

Benim ağrıyordu canım evet öyle söylemişti arkadaş valla kirpik karışmasını bile hamilelik belirtisi olarak yaşayanlar var hiç şaşırmamak gerekiyor artık 😅
Canım naptın bugün varmı gelen giden bişey 🤭 ben olmadım ama olacak gibiyim bir testmi yapsam diyorum yani son ilişkiden 12-13 gün geçti tutsa bile belli olur artık diyorum

Canım naptın bugün varmı gelen giden bişey 🤭 ben olmadım ama olacak gibiyim bir testmi yapsam diyorum yani son ilişkiden 12-13 gün geçti tutsa bile belli olur artık diyorum
Gelen de yok giden de kuzum yaa 😅 yarın gelicek ya da bu gece hiç bilmiyorum ama ısım çok düştü benim kesin regl olucam 😅 sen en son ne zaman yapmıştın test istersen bekle biraz daha zaten ne kaldı şurada 🫠

Gelen de yok giden de kuzum yaa 😅 yarın gelicek ya da bu gece hiç bilmiyorum ama ısım çok düştü benim kesin regl olucam 😅 sen en son ne zaman yapmıştın test istersen bekle biraz daha zaten ne kaldı şurada 🫠
Ben en son salı günü sabah yapmıştım ay bende iki gündür oldum olacak gibiyim 🤭 sabırsızlığım tuttu gene 😋 adette olacaksam 2. 3. Günüm inşallah haftasonuna denk gelmez bir hormon testi vereyim diyorum bakalım birşey çıkmaz inşallah

Kızlar merhaba sabah kontrolum vardı.gecen hafta yol ve kese vardı bebek yoktu . Bu hafta bebek var ama cok kucuk.Kese şekli yolk normal gebelik belirtileri de normal ama embriyo çok küçük kalp atımı da yavaş dedi korkutmamaya çalışıyordu bence cok dıkkatlı konuşuyordu doktorum haftaya muayeneye cagırdı. Ya gec dollendi gec gelisiyor ya da takip edicez bu kalp atımının yavaş olması beni biraz endişelendirdi dedi. Böyle bişey yasayan var mı ya .doktorum bugun tatile gidiyor kanama vs olursa gel mutlaka dedi .burdan düzeledebilir takıpte kalıcaz dedi.bunu yaşayan var mı ya 😢sizi de uzmek istemezdim ama kusura bakmayın sabahtan beri kalp atımının yavas olmasını arastırıyorum duzelen cok duzelmeyende .7+1 ım ama 6 hafta uyumlu cıkıyor gec dollenmıste olamaz takıplı gıttım

Eklentiler

• IMG_7057.jpeg
    IMG_7057.jpeg
    113,6 KB · Görüntüleme: 36
Canım okudum yazdıklarını kimyasalın olmuş pıhtılaşma testlerini hormon testlerini yaptır amh ina baktır birde prowomen gibi yumurta kalitesi artırıcı vitaminler kullanarak dene esinde kendine bir baktirsin böyle sürekli düşük oluncada vücut da yoruluyor insanda yıpranıyor bişey olmuyo diyolar ama yaşayan biliyor vücut mahvoluyor
Canim benim cok tesekkur ederim yorumun icin, doktor ne bir kist ne baska birsey gordugu icin hicbir tetkike gerek yok kimyasali gebelikten saymiyoruz ilk hamileliklerde de dusuk olur dedi, hicbir soyledigin seye bakmadilar ben de cok istedim ama bakmadi. Pimpirik yaptikca daha kotu oluyorum buraya sadece 3-5 gunde bir guzel haberlerinizi gormek icin giriyorum. Yurtdisina tatile gidiyorum baya bir sure orada olacagim, yanima test kiti aldim yumurtlama icin ama yapar miyim bilmiyorum. Cok uzuluyorum her guzel habere kendime yediremiyorum bunu da size cok seviniyorum ama kuzular burda beraber dert cekip beraber deniyoruz, sadece insan sorguluyor iste neden ben diye🙏🏻

bu ay hepimiz guzel haberler alalim insallah, hersey cok guzel olsun bizler icin🙏🏻

halolita halolita şimdi bu nesi ? En alttakini şimdi yaptım bir üstteki de sabahtı paylaşmıştım
Ay ben hiç anlamadım bu testten bir şey 😔

Eklentiler

• IMG_6647.jpeg
    IMG_6647.jpeg
    158,8 KB · Görüntüleme: 34
halolita halolita şimdi bu nesi ? En alttakini şimdi yaptım bir üstteki de sabahtı paylaşmıştım
Ay ben hiç anlamadım bu testten bir şey 😔
Canım reglmin 9. Günü benim de böyle çıkmıştı. Meğersem o gün yumurtlama değilmiş. Sabah ki yaptığın pik değil bence O ara da kaçırmış olman imkansız gibi bişey zaten. yapmaya devam et testi bugün de değerlendirin mutlaka ne olur ne olmaz. Bak sana atıcam görseli ben de yumurtladım sanmıştım zaten o yüzden pikten öncesini kaçırdım anlayamamıştım.

Eklentiler

• IMG_6200.jpeg
    IMG_6200.jpeg
    103,1 KB · Görüntüleme: 31
Ben en son salı günü sabah yapmıştım ay bende iki gündür oldum olacak gibiyim 🤭 sabırsızlığım tuttu gene 😋 adette olacaksam 2. 3. Günüm inşallah haftasonuna denk gelmez bir hormon testi vereyim diyorum bakalım birşey çıkmaz inşallah
Boşa harcama testi canım sabrett bence ama yine de sen bilirsin. Regl gecikirse yaparsın daha garanti olur 🥰 inşallah çıkmaz içini ferah tut🫶🏻

Kızlar merhaba sabah kontrolum vardı.gecen hafta yol ve kese vardı bebek yoktu . Bu hafta bebek var ama cok kucuk.Kese şekli yolk normal gebelik belirtileri de normal ama embriyo çok küçük kalp atımı da yavaş dedi korkutmamaya çalışıyordu bence cok dıkkatlı konuşuyordu doktorum haftaya muayeneye cagırdı. Ya gec dollendi gec gelisiyor ya da takip edicez bu kalp atımının yavaş olması beni biraz endişelendirdi dedi. Böyle bişey yasayan var mı ya .doktorum bugun tatile gidiyor kanama vs olursa gel mutlaka dedi .burdan düzeledebilir takıpte kalıcaz dedi.bunu yaşayan var mı ya 😢sizi de uzmek istemezdim ama kusura bakmayın sabahtan beri kalp atımının yavas olmasını arastırıyorum duzelen cok duzelmeyende .7+1 ım ama 6 hafta uyumlu cıkıyor gec dollenmıste olamaz takıplı gıttım
Canım sen bi şey olmadan kendini üzme bana doktorun yedi haftalık bir bebeğe göre kalp atışı çok kuvvetli dedi bir gafta sonra gitti meleğim bu işler nasip işi Allah’a dayan iyi ya da kötü ondan gelene razıyım de inşallah rabbim sağlıkla ilerletsin dualarım seninle

🤣 ben keselere rağmen hala inanamıyorum kalp atısı diyorum bekliyorum doktorumdan sen kucagına alana kadar inanmıcan diyor dün akşamki biraz garip gibi ama bence çok haklı sebeplerimiz var eşimle ultrason cihazlarını arastırıylrduk böyle eve almalı 🤣🤣
Ya aynı şeyleri yaşıyoruz resmen benim de kontrolüm hataya ama psikopat gibi sürekli acaba birşey varsa diyorum evde kalp atışı dinlenebilen dopplerler var ben son zamanlara doğru onu almayı düşünüyorum 😂

Canım sen bi şey olmadan kendini üzme bana doktorun yedi haftalık bir bebeğe göre kalp atışı çok kuvvetli dedi bir gafta sonra gitti meleğim bu işler nasip işi Allah’a dayan iyi ya da kötü ondan gelene razıyım de inşallah rabbim sağlıkla ilerletsin dualarım seninle
Çok dogru dıyorsun kuzum kaybın için uzgunum cennette sefaatcın olsun ınsallah ama ınsan uzuluyor ıste elde degıl😢

X