HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Benı de ekler mısın canım

21 haziran - 15 temmuz

Evet sonradan kendime kızdım zaten kalbimi bozdum Allah nasip etmedi dedim. Amin canım çok sağol inşallah tez vakitte kavuşuruz hepimiz

Benim 20 Haziran perşembe akşam pikn oldu 21 Haziran'da pikti 22 si akşam yaptığımda hafiften silinmişti t çizgisi muhtemelen çatladı koyuydu gene ama tabi c kadar değildi ben bu 3 günü ve pikten 2 gün onceyi değerlendirdim aslında

Biraz geride kaldım acaba fikir verebilen olur mu

Pko mu var sızde?sankı tam hıcbızaman pık olmamıs gıbı?yada sıvı alımına saate dıkkat etmemıs olabılırmısınız?

Ağzından bal damlıyor Yok çok şükür en son pazar bitti kanama lekelenme. Pztesi hcg 400 lü bişeydi işte
Bugun 800 le 1000 arası cıkar cumayada kesesını gorursuuunn kııızkanama bıttıyse asagı yönlü düşme ihtimali yok zaten merak etme.hadı guzel haberlerını beklıyorum aksama

kötü düşünüp kötüyü çağırma bence sağlıkla artmıştır sonuçta kanaman yok boşuna stres yükleme kendine güzel sonuçlar alırsın İnş.

Pko mu var sızde?sankı tam hıcbızaman pık olmamıs gıbı?yada sıvı alımına saate dıkkat etmemıs olabılırmısınız?
Hayır Pkom yok sıvı alımına dikkat ettim uyandıktan sonraki degil 2 saat bekleyip 2. İdrarla yaptım
Acaba gün ortasında yeniden ki değerlendirsem ya da daha olmadı mı
Çünkü pik beklenen günler dün bugün yarın şeklinde …

Belli olmaz o işler benden söylemesi canım bı bakmışın bi sürpriz oluvermısbende bugun yarın beklıyorum adet olmayı ama belkı suprız olur dıyede hala umudum var
Ya evet canım ama belirtiler hep oluyor her ay aynı şey insan sıkılıyor artık yok silik çıktı yok şöyle derken ben 9 Günü yumurtlamanın strip test yapmıştım böyle çıktı ama pencere de olabilir kuruma da olabilir daha sonra erken gebelik de yaptım hiç bir şey çıkmadı o yüzden ümidim yok

Eklentiler

• IMG_6141.jpeg
    40,4 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_6143.jpeg
    53,3 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
Aynıyız biz ya benim 21 inde silikleşti. Ama ben öncesini değerlendiremedim 20,21 değerlendirdik o yüzden de pek ümidim yok ama Allah bilir tabi ki şuan regl olacak gibi ıslaklık var geldi gelecek gibii

[]
Bugun 800 le 1000 arası cıkar cumayada kesesını gorursuuunn kııızkanama bıttıyse asagı yönlü düşme ihtimali yok zaten merak etme.hadı guzel haberlerını beklıyorum aksama
Kız fal bakar gibi hcg bakıyor ya. Çok sağolun destekleriniz için muhakkak yazıcam inş

Aynıyız biz ya benim 21 inde silikleşti. Ama ben öncesini değerlendiremedim 20,21 değerlendirdik o yüzden de pek ümidim yok ama Allah bilir tabi ki şuan regl olacak gibi ıslaklık var geldi gelecek gibii
Al bendende o kadar oldum sanıp wctye gidiyorum sürekli ben bu gece yada yarın kesin olurum muhtemelen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…