HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Benim de 21 i cuma çatladı eminim hatta 20 si gece.

Y yagmurpapatya da ovülasyon testinde öğrenmişti galiba o paylaşabilir nasıl olduğunu

Merhaba beni de ekler misiniz sat 17 Haziran bat nedir bilmiyorum

Kaşık batmam var on gündür hala var neyden olduğunu bilmiyorum ama inşallah güzel bi şeydir kist vs değildir Allah korusun
İnsallah bende hiç belirti yok şuan için bakalım pazartesi yeni test aldim gelecek belki yaparım 3-4 gün kala olmuş olacak

Aaa hemen hemen aynıyız peki test yaptinmi hiç ben pek hamile olacağıma ihtimal vermiyorum geçen ayda çünkü 4-5 sefer ilişki olmuştu yumurtlama oncesiydi muhtemelen ama olmadı
Yok yapmadım hiç. Yapmayı düşünmüyorum belirtiler olursa belki 2,3 gün kala yaparım. Bende bu ay ovülasyon testi yaptım ilk defa ama sadece Peak günü ve çatlama günü ilişki oldu. Yani bilmiyorum ne ümitliyim ne ümitsizim arada bi yerdeyim hala

Kizlar selam . Bugün silik cizgi ile hastaneye gittim . Bat gününe 5 gün kaldı. Beta hcg 30 çıktı. 5 gün kala düşük mü sizce normal mi . Bilen biri cevaplayabilir mi

Kizlar selam . Bugün silik cizgi ile hastaneye gittim . Bat gününe 5 gün kaldı. Beta hcg 30 çıktı. 5 gün kala düşük mü sizce normal mi . Bilen biri cevaplayabilir mi
Benimde 5 gün var 26.7 çıktı normal canım 3 haftalık oluyor iki gune bir kan ver iki katına çıkması lazım

Hamile olduğunu anlayıp mı test yaptınız nasıl oldu belirti varmıydı benimde beş günüm var test yapmalımıyım bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…