HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Benim sağ kaşığımda ağrı var regli sancısı gibi ama başka birşey yok işte hepimizin zamanı aynı aslında test yapanlar pozitif olanlar belirtilerini yazdalar çok iyi olacak bende sabırsızlanıyorum o yüzden sürekli burdayım

Hamile olduğunu anlayıp mı test yaptınız nasıl oldu belirti varmıydı benimde beş günüm var test yapmalımıyım bilemedim
Hayır hiç bir değişiklik yok vücudumda. İlaç alacaktım eczaneden . Yutmadan bi test yapayım dedim çok silik cizgi gordum . İlacı da kullanmam gerekiyordu. O yüzden 5 gün önceden test vermem gerekti 30,36 çıktı sonuç

Benim sağ ve sol böbreğim de ağrımaya başladı, internetten baktım gebelikte rahim genişlediği için ağrı yapıyormuş. Ama belirti olarak düşünebilirmiyim emin değilim

Hayırlı olsun bebeğiniz, yumurtlama takibi yapmış mıydınız kaçıncı günüydü acaba?

Yaa ben sabırsızlıktan yaptım ama nedense hiç ümidim yok bu ay olmazsa bir doktora gitmeyi düşünüyorum bakalım ama bu ay olursada çok sevinirim eşimin doğumgününe denk geliyor hemen hemen doğum olursa

Canım kızlar selammmm Bu aralar yoğunum çok sık giremiyorum buraya ama takipteyim bakıyorum ara ara haberlerinize.
Ovülasyon testinde düzen tutturamadım bıraktım bu ay Odağımdan da çıkardım çocuk meselesini kafam biraz daha rahat. İlişki normal rutinde devam ediyor tutarsa tutar modundayım. Olmazsa önümüdeki ay doktora gidip yumurta takibine başlayacağım. Sizler ne durumdasınız batı yaklaşanlardan güzel haberler bekliyorumm çift çizgilerle hareketlensin buralar

Evet bende çok erken yaptım sonradanda üzüldüm zaten son ilişkinin üzerinden 1 hafta ancak geçti bendekide delilik
Biraz sabırsız oluyoruz maalesef napalım canınız sağ olsun regl olsak da üzülcez test yapsakta ama ilk regl gününden sonra geçiyor

Benim sağ ve sol böbreğim de ağrımaya başladı, internetten baktım gebelikte rahim genişlediği için ağrı yapıyormuş. Ama belirti olarak düşünebilirmiyim emin değilim
Ay sen yazınca aklıma geldi ilk gebeliğimde olmuştu böbrek ağrısı ama nasıl bir ağrı. Tam yerleşme döneminde oldu bu ağrı 2-3 gün falan sonra birden kendiliğinden kesildi ağrı

Aslında benim de belirtilerim bugün yoğunlaştı diyebilirim ama yine de yapmak istemiyorum. Benim de eşimin doğum günü yaklaşıyor

Ay sen yazınca aklıma geldi ilk gebeliğimde olmuştu böbrek ağrısı ama nasıl bir ağrı. Tam yerleşme döneminde oldu bu ağrı 2-3 gün falan sonra birden kendiliğinden kesildi ağrı
Valla canım özellikle sol olan bariz ağrıyo biraz geçiyo yine başlıyor sırtıma vuruyo. Idarım da yanma koku vs de yok hani bilemedim ki

Yeni topik hayırlı uğurlu olsun inşallah hepimize ❤ kayınvalidem vefat ettiği için gelemedim buraya uzun zamandır beni de tabloya ekler misin sdaak sat 5 haziran bat 2 temmuz. 15 mayıs ta ovitrelle vurulmuştum ama 17sinde kayınvalidemin haberi gelince malum battan sonra ki dönemde tekrar deneyeceğim. Dileyen herkese hepimize nasip olur inşallah

Valla canım özellikle sol olan bariz ağrıyo biraz geçiyo yine başlıyor sırtıma vuruyo. Idarım da yanma koku vs de yok hani bilemedim ki
Ya umutlandırmak istemiyorum sadece başımdan geçenleri söylüyorum. (Bazıları beni boşa umutlandıran biri olarak görüyorda). Beninde yumurtlamam sağda olmuştu ve sağ böbreğim ağrımıştı solda pek ağrı yoktu. Benim kimyasallarımda da öyle oluyor mesela hangi taraftan yumurtlamışsam ve döllendiyse o taraftaki böbreğim 2-3 gün falan ağrır. Normalde hiiç böbreklerim ağrımaz şikayetim yoktur

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…