HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

O yüzden zamansız olanların hemen bebişleri oluyor. Zamansız oluyor. Düşünmüyorlar ve stres olmuyorlar. Bizim gibi adet günü saymak yerine aa adetim geçti diyorlar🙈
AYNEN ÖYLE VALLA BENİMDE ÖYLE OLDU KİMYASAL OLMASAYDI ŞİMDİ 3,5 YAŞINDAYDI AH AH. BENDE BU AY OLMASSA ARTIK SALACAM KENDİMİ ZATEN TEMMUZ SONU 2 HAFTA TATİLE ÇIKICAM DÖNDÜĞÜMDE BELLİ OLUR. :)

Kizlar cok uzgunum

Kimyasal sanirim cok uzuluyorum neden boyle oldu, belki de kan vermesem farketmicektim ama neden boyle oldu cok uzuliyorum ya, gitmeden doktora tahlil yaptirmali miyim sizce? Cok kotu hissediyorum
Canım benim çok üzüldüm 😓
Üzüntünü yaşa ama sonra mantığını devreye sok lütfen. Ben de Şubat ayında benzer durumu yaşadığımda ağladım üzüldüm ama sonra sağlıksızmış, dünyaya bu şekilde gelmek istememiş dedim.
Anneannem “düşük olanın bir ayağı içeridedir” demişti, yani düşük sonrası hamile kalmak kolay gibisinden, eskilerin lafı işte. Bu lafından sonra o düşüğe takılıp kalmadım zaten benim kontrolümde olan bir şey değil. Günlerce ağlasam neye fayda, yapabileceğim bir şey yoktu. Sonra hep dua ettim doğru zamanda sağlıkla gelsin diye ama hep umutlu oldum.
Üzüntünü yaşa ama kendini hırpalama, fiziksel sağlık kadar ruhsal sağlık da önemli 🙏🏼

En kısa zamanda sağlıkla gelsin yavrun inşallah 🤍

kizlar yazdiklariniz icin cok tesekkur ederim. Dediklerinizde cok haklisiniz, ama ben subat ayinda zaten dusuk yasadigim icin suan bunu boyle gormek beni daha da etkiledi. Vucudum yeni toparlamis ki hamile kalabildim diye dusunurken simdi de boyle oldugum icin acaba toparlicak mi hemen ne zaman kendine donucek nasil olucak diyip duruyorum icten ice.

O his bir kere tekrar dustu ve ben hayaller kurdum yine onumuzdeki aylara gore, o kadar uzgunum ki. Bende bir sorun mu var diye dusunuyorum. Keske kan vermeseydim ogrenmeseydim diye dusunuyorum. Yarin turkiyedeki son tam gunum, doktor derse gidip tetkik yaptiricam en azinsan kan testi cunku denemek istiyorum. Ama bi yandan da gucum yok, ovulasyon testi siparis vermistim innovitanin ne olur ne olmaz diye buraya geldigim anda hemen. Kullanmicam diye umitlenmistim mutlu olmustum, her hesaplamada stres yasaniyor insan rahat edicem dese de edemiyor. Gercekten o kadar uzgunum ki sanki aksilik olucak mi diye dusundukce tum aksilikler beni buluyormus gibi dusunuyorum.

Esim de bana senin vucudun yasin kucuk oldugu icin vucudun hazir degil demek ki olunca gelicektir dedi ogrenince ama oyle birsey de yok, 29 yasim insanlar 18inde doguruyor. O da beni bos yere teselli etmeye calisiyor. Keske gercekten hic ogrenmeseydim.

Simdi tek stresim adet gibi kanamayi ne zaman olucam ne zaman duzene giricek yine diye dusunmek oluyor. Normale donmustu ne guzel adet surelerim dusukten sonra 35,33,30 diye

Merhaba kızlar Nisan Mayıs Ayı planlarımız grubu birçok arkadaşımıza aşırı uğurlu geldi belki bu başlıkta birçoğumuza uğur getirir ben nisan mayıs tablosunda bat'ı haziran ve mayıs sonu olanları ekliyorum listede adını göremeyenler beni etiketleyerek sat bat yazabilir...

🪻İSİM🪻🩶SAT🩶🩵BAT🩷
@nazemaydin🤰🏼🧿
@Polymnia🤰🏼🧿
@gardenya21🤰🏼🧿
@berna9696🤰🏼🧿
@semocann🤰🏼🧿
ecutos ecutos 🤰🏼🧿
@mysterious7🤰🏼🧿
@Evelynn🤰🏼🧿
@happymelon🤰🏼🧿
@amyjegga🤰🏼🧿
@sosyaljan🤰🏼🧿
@Odinur🤰🏼🧿
@ltfye21🤰🏼🧿
sdaak sdaak 🤰🏼🧿
A aceleciaycicegi 🤰🏼🧿
B beezuus 🤰🏼🧿
@duruasya28 Nisan25 Mayıs
@bzcxa27 Nisan26 Mayıs
@Alev_06581 Mayıs2 Haziran
@subile4 Mayıs2 Haziran
B Benoower 6 Mayıs4 Haziran
@muendizleydiniz9 Mayıs6 Haziran
@CerkesMaria13 Mayıs6 Haziran
@elay8913 Mayıs7 Haziran
@princessbean29 Nisan8 Haziran
@merve000111 Mayıs8 Haziran
@defne959 Mayıs8 Haziran
@Jane Jetgil13 Mayıs9 Haziran
@babymam17 Mayıs11 Haziran
@leylaartk14 Mayıs11 Haziran
@Mehtap77714 Mayıs11 Haziran
@selvi _bdr18 Mayıs12 Haziran
@bebekolog714 Mayıs13 Haziran
@mutluluksende14 Mayıs13 Haziran
tugcee1 tugcee1 17 Mayıs13 Haziran
@Dbk334712 Mayıs13 Haziran
@tosbalak16 Mayıs13 Haziran
@Ozlenenhanim13 Mayıs14 Haziran
@Fatoss0619 Mayıs14 Haziran
@Mercan2416 Mayıs14 Haziran
@Sadeizm18 Mayıs16 Haziran
@harivefaa26 Mayıs17 Haziran
@sakuracicegi18 Mayıs18 Haziran
@powerpuffgirlss16 Mayıs19 Haziran
@aysesngul20 Mayıs19 Haziran
@semsem212124 Mayıs20 Haziran
@babydogan25 Mayıs21 Haziran
@Ozlac21 Mayıs21 Haziran
@guzelbiresinti26 Mayıs21 Haziran
@Hah6120 Mayıs21 Haziran
@beyazmanolya6622 Mayıs22 Haziran
@cerenc123 Mayıs23 Haziran
@elektroforez27 Mayıs24 Haziran
@Djansu30 Mayıs24 Haziran
@haziran cicegim25 Mayıs24 Haziran
@zlmtnz27 Mayıs24 Haziranda
@ttet28 Mayıs25 Haziran
@nigdeli_26 Mayıs25 Haziran
@Bernacannn30 Mayıs26 Haziran
@bademmgoz30 Mayıs27 Haziran
@Crpe27 Mayıs27 Haziran
@meraklime26 Mayıs27 Haziran
kartanesi8892 kartanesi8892 28 Haziran
@gecemavisiiii31 Mayıs28 Haziran
@nyxnyx31 Mayıs29 Haziran
@Melisa_0429 Mayıs29 Haziran
@kendihalince29 Mayıs29 Haziran
@Quinnn3 Haziran30 Haziran
@aysseell27 Mayıs30 Haziran
@aalesya1 Haziran30 Haziran
@bestemilka25 Mayıs30 Haziran
B bluecam 31 Mayıs30 Haziran
@Childdevelopment3 Haziran1 Temmuz
P Papatya321f 1 Haziran1 Temmuz
@nisan976 Haziran2 Temmuz
@eliflevent2 Haziran2 Temmuz
@Sarisu7 Haziran3 Temmuz
@yagmurpapatya3 Haziran3 Temmuz
@asiliris28 Mayıs3 Temmuz
B brckm 4 Haziran4 Temmuz
@alyanil8 Haziran4 Temmuz
@Burcinouz8 Haziran5 Temmuz
@halolita1 Haziran5 Temmuz
@eses2111 Haziran5 Temmuz
@huzunlutarcinlikek8 Haziran8 Temmuz
@laylsari9 Haziran8 Temmuz
@kullanici21318 Haziran8 Temmuz
@simba354810 Haziran8 Temmuz
@beyons13 Haziran9 Temmuz
@vicky3413 Haziran9 Temmuz
@annelik yolunda8 Haziran10 Temmuz
@bodis8 Haziran10 Temmuz
@kanguruf14 Haziran11 Temmuz
@cookiep17 Haziran11 Temmuz
@Mervesare4114 Haziran11 Temmuz
@kittenlyy12 Haziran12 Temmuz
@Lorelailai16 Haziran12 Temmuz
sifa1986 sifa1986 15 Haziran13 Temmuz
@1papatyaaa13 Haziran14 Temmuz
ParlayanGece ParlayanGece 25 Haziran15 Temmuz
@Gfz899310 Haziran15 Temmuz
@vanilya8516 Haziran16 Temmuz
@sonsuzlugunyanks22 Haziran17 Temmuz
@Bahar esinti20 Haziran17 Temmuz
@mas0221 Haziran19 Temmuz
Pamlok Pamlok 24 Haziran20 Temmuz
@beray123 Haziran22 Temmuz
Candy7777 Candy7777 22 Haziran22 Temmuz
@duskapani27 Haziran23 Temmuz
@Turkan mammadova23 Haziran23 Temmuz
@eyore12326 Haziran23 Temmuz
@Dileekkg26 Haziran27 Temmuz
@ogretmennnhaniiimm119 Haziran1 Ağustos
Öncelikle sizinki hayırlı olsun tebrikler :halay:benim sat ve bat'ı güncelleyebilir miyiz :KK200:15 haziran 13 temmuz

Bir de zaten subatta dusuk yapip vucudumun kendini toplamasini beklemistim bi de simdi kimyasaldan sonrayi mi beklicem bi kac ay daha:KK43: ben cok uzuluyorum ya gercekten hic takmiyim etmiyim herseyi oluruna birakalim dedikce sanki bi sey cikiyo en kotu senaryo oluyor. Asiri saglikli yasiyoruz besleniyoruz icki sigara asla yok nasil boyle seyler olabiliyor?

Verebiliceginiz tavsiye var mi kizlar keske kan baktirmasaydim belki de regl gecikti sanip beklicektim cok uzgunum
Ben düşük sonrasında beklemedim hiç kuzum, 1 adet dönemi sonrası kontrole gittim her şey yolunda devam edebilirsiniz demişti. Kimyasal üzerinde adet olduğunda onu normal adet gibi kabul et zaten, vücudun hormonların çok değişmemiş olacak, düşük değerden kimyasala döndü. O yüzden o kadar beklemene gerek olacağını sanmıyorum ama tabi doktoruna sor mutlaka 🙏🏼

Ben düşük sonrasında beklemedim hiç kuzum, 1 adet dönemi sonrası kontrole gittim her şey yolunda devam edebilirsiniz demişti. Kimyasal üzerinde adet olduğunda onu normal adet gibi kabul et zaten, vücudun hormonların çok değişmemiş olacak, düşük değerden kimyasala döndü. O yüzden o kadar beklemene gerek olacağını sanmıyorum ama tabi doktoruna sor mutlaka 🙏🏼
Cok tesekkur ederim canim yazdiklarin icin, umarim bir an once toparlarim. Doktora sorucaz birazdan, sonrasinda eger bisey yapilmasi gerekirse yapicam. Ama yani umarim hersey iyi olur ilerleyen donemde. Cok uzuluyorum.

Anneannem “düşük olanın bir ayağı içeridedir” demişti, yani düşük sonrası hamile kalmak kolay gibisinden, eskilerin lafı işte. Bu lafından sonra o düşüğe takılıp kalmadım zaten benim kontrolümde olan bir şey değil. Günlerce ağlasam neye fayda, yapabileceğim bir şey yoktu. Sonra hep dua ettim doğru zamanda sağlıkla gelsin diye ama hep umutlu oldum.
Üzüntünü yaşa ama kendini hırpalama, fiziksel sağlık kadar ruhsal sağlık da önemli 🙏🏼

En kısa zamanda sağlıkla gelsin yavrun inşallah 🤍

bunu bizimkilerde hep deyince bana bende düşükten sonra bir bilimsel araştırmaya gitmiştim :) büyükler söylüyorsa bir bildikleri vardır diye , baya uzun uzadı makaleler vs okudum ama özetle , sorunsuz bir kürtaj veya sağlıklı bir düşük olduğunda , rahim yenilenmiş gibi düşünülebilirmiş , ve vücut yeni gebeliği daha hızlı kabul edebilir şeklinde bir sonuca varmıştım

Cok tesekkur ederim canim yazdiklarin icin, umarim bir an once toparlarim. Doktora sorucaz birazdan, sonrasinda eger bisey yapilmasi gerekirse yapicam. Ama yani umarim hersey iyi olur ilerleyen donemde. Cok uzuluyorum.
Bende 15 ile öğrendim. 2 gün sonra 16 oldu. Aynı gün de kanamam geldi. Beta sıfırlandı

Kızlar selam ,
Dün akşam dayanamayıp işten eve gittikten sonra prodoctor erken gebelik testini yaptım. Sonuç koca bir negatif.. bu arada reglime 3 gün vardı. Yani 28 yaşındayım 12 yaşından beri regli oluyorum hiç bir zaman regli öncesi bu kadar uzun süren ve bu kadar acıyan şişen göğüslerim olmamıştı. Benim regli öncesi göğüslerimde bir belirti bile olamazdı zaten. Ama şu an dokunamıyorum bile. Kabızlık hala devam ediyor akıntım hala var çok afedersiniz sümükümsü beyaz bir akıntı. ( iğrenç oldu biraz özür dilerim nasıl tarif edeceğimi bilemedim ). Kasıklarıma ağrı giriyor geçiyor. Hatta işteyim şu an kesin hastalandım diye lavaboya gittim bahsettiğim akıntı geldi. Suan ağrımda bitti. İnanın aklım almıyor.. geç döllenme desem olamaz çünkü yumurtalamadan sonra ilişki olmadı. Yani ayın 15 inden beri.. beynim durdu ya kafamı işe falan veremiyorum. Düşünmek istemiyorum ama olmuyor.
Sizin yorumlarınız nasıl ?

sdaak sdaak kartanesi8892 kartanesi8892 Pamlok Pamlok ecutos ecutos sifa1986 sifa1986 A aceleciaycicegi Candy7777 Candy7777 B bluecam

Bende 15 ile öğrendim. 2 gün sonra 16 oldu. Aynı gün de kanamam geldi. Beta sıfırlandı
benim beklenen adet gunum 29uydu normalde, pazar ve sali sabah lekelenme gordum. Sonra zaten iste 15 le ogrendim dediginiz gibi iki gun sinra yani bugun de 8 oldu, sizinkinden daha dusuk, umarim gelir bugun kanamam benim de.

Kızlar adetime bir gün var ne adete ne gebeliğe hiç belirti yok sadece iki gündür baş ağrım var göğsüm dolgunlaşmadı kasık ağrım vs de yok adete bir gün kala predictor negatif bir şey yoktur heralde dimi arveles içeceğim baş ağrım için iki gündür içemiyorum:/

Kızlar selam ,
Dün akşam dayanamayıp işten eve gittikten sonra prodoctor erken gebelik testini yaptım. Sonuç koca bir negatif.. bu arada reglime 3 gün vardı. Yani 28 yaşındayım 12 yaşından beri regli oluyorum hiç bir zaman regli öncesi bu kadar uzun süren ve bu kadar acıyan şişen göğüslerim olmamıştı. Benim regli öncesi göğüslerimde bir belirti bile olamazdı zaten. Ama şu an dokunamıyorum bile. Kabızlık hala devam ediyor akıntım hala var çok afedersiniz sümükümsü beyaz bir akıntı. ( iğrenç oldu biraz özür dilerim nasıl tarif edeceğimi bilemedim ). Kasıklarıma ağrı giriyor geçiyor. Hatta işteyim şu an kesin hastalandım diye lavaboya gittim bahsettiğim akıntı geldi. Suan ağrımda bitti. İnanın aklım almıyor.. geç döllenme desem olamaz çünkü yumurtalamadan sonra ilişki olmadı. Yani ayın 15 inden beri.. beynim durdu ya kafamı işe falan veremiyorum. Düşünmek istemiyorum ama olmuyor.
Sizin yorumlarınız nasıl ?

sdaak sdaak kartanesi8892 kartanesi8892 Pamlok Pamlok ecutos ecutos sifa1986 sifa1986 A aceleciaycicegi Candy7777 Candy7777 B bluecam
KAHVERENGİMİ KANIN RENGİ ? YERLEŞME KANAMASIDIR. KANA 2-3 GÜNE GEÇER

X