HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Bu arada az önce bir yazı okudum ara kanama yaşayan arkadaşlar normalde regl döneminde hamile kalma mümkün değil ama ara kanama yasıyorsanız bu hamıle kalmanıza engel değil yazıyordu buraya yazmak istedim çünkü bu ara bırada çok görmeye başladık ara kanama yaşayan arkadaşları bir arasturın isterseniz

Kizlar cok uzgunum

Kimyasal sanirim cok uzuluyorum neden boyle oldu, belki de kan vermesem farketmicektim ama neden boyle oldu cok uzuliyorum ya, gitmeden doktora tahlil yaptirmali miyim sizce? Cok kotu hissediyorum
Doktorunuza mesaj atın belki bilgi verir

Kizlar cok uzgunum

Kimyasal sanirim cok uzuluyorum neden boyle oldu, belki de kan vermesem farketmicektim ama neden boyle oldu cok uzuliyorum ya, gitmeden doktora tahlil yaptirmali miyim sizce? Cok kotu hissediyorum
MALESEF KİMYASAL CANIM. ÜZÜLME YİNE OLUR SAĞLIKSIZSA ERKENDEN OLMASI DAHA İYİ. ERTESİ AY YİNE HAMİLE KALABİLİRSİN. BİRAZ UYU DİNLEN.

cok hzuluyorum, kanamam hemen baslar mi sizce 7 suan cumartesi reglimi bekliyodum. Neden boyle oluyor gercekten o kadar uzgunum ki.
BUGÜN YARIN BAŞLAR. BENİMDE 3 DEFA KİMYASALA DÖNDÜ. O ANKİ YUMURTANIN SPERMİN KALİTESİ O ANDAKİ BÖLÜNMEDEKİ SORUNLAR GENETİK SORUNLAR PIHTILAŞMA PROBLEMİ. ÇOK SEY VAR. O YÜZDEN SADECE YUMURTLAMADAN ADETE KADAR AĞIR KALDIRMA STRES OLMAMAYA ÇALIŞ. MUAYENEDE RAHMİNDE BİR PROBLEM OLUP OLMADIĞINA BAKAR GEREKİRSE RAHİM FİLMİ ÇEKTİR.

Kizlar cok uzgunum

Kuzum ever kimyasal. İnan bende üzüldüm ya ne desem bilemiyorum 😞 çok geçmiş olsun sana gönülden sarılıyorum 😞😞

BUGÜN YARIN BAŞLAR. BENİMDE 3 DEFA KİMYASALA DÖNDÜ. O ANKİ YUMURTANIN SPERMİN KALİTESİ O ANDAKİ BÖLÜNMEDEKİ SORUNLAR GENETİK SORUNLAR PIHTILAŞMA PROBLEMİ. ÇOK SEY VAR. O YÜZDEN SADECE YUMURTLAMADAN ADETE KADAR AĞIR KALDIRMA STRES OLMAMAYA ÇALIŞ. MUAYENEDE RAHMİNDE BİR PROBLEM OLUP OLMADIĞINA BAKAR GEREKİRSE RAHİM FİLMİ ÇEKTİR.
bakti o gun sali gunu hersey temiz rahim duvarin kalinlasmis dedi, eger simdi bisey derse soylicem ne gerekiyosa bakilsin ben yurtdiisna gidicem dicem, cok uzuluyorum umarim hemen baslar. Internette 1 hafta sonra baslar diyodu ama degerim dusuyo ve karnim agriyo zaten. Keske kan tahlili verip de ogrenmeyip gunumu bekleseymisim. Hic bilmeseydim keske.

Bir de zaten subatta dusuk yapip vucudumun kendini toplamasini beklemistim bi de simdi kimyasaldan sonrayi mi beklicem bi kac ay daha:KK43: ben cok uzuluyorum ya gercekten hic takmiyim etmiyim herseyi oluruna birakalim dedikce sanki bi sey cikiyo en kotu senaryo oluyor. Asiri saglikli yasiyoruz besleniyoruz icki sigara asla yok nasil boyle seyler olabiliyor?

Verebiliceginiz tavsiye var mi kizlar keske kan baktirmasaydim belki de regl gecikti sanip beklicektim cok uzgunum

Kizlar cok uzgunum

Canım benım öncelikle çok geçmiş olsun, 9 haftalıkken bebeğini kaybetmiş, üstüne boş gebelik yaşamış ve bu durumlar yüzünden 2 kürtaj yaşamış, anne olmadan 2 lohusalık geçirmiş 37 yaşında bir insan olarak diyorum ki beterin beteri var. Seninki kimyasal gebelik olsa da bedenin zaten onu doğal yolla atacak ve yeniden hamile kalabilmeni sağlayacak. Şu an hamile kalabildiğin için de tüplerin zaten açık hiç korkma. Hatta yaşanan kürtajlardan kaynaklı tüplerde yapışıklık durumuna zemin hazırlayabiliyor çünkü ben ilk gebelikten sonra rahim filmi çekildim ve kürtajın etkilediğini söyledi dr. Onun için hiç üzülme, olanda da olmayanda da hayır vardır diyip Yaradana sığınmak en güzeli gerçekten.

Bir de zaten subatta dusuk yapip vucudumun kendini toplamasini beklemistim bi de simdi kimyasaldan sonrayi mi beklicem bi kac ay daha:KK43: ben cok uzuluyorum ya gercekten hic takmiyim etmiyim herseyi oluruna birakalim dedikce sanki bi sey cikiyo en kotu senaryo oluyor. Asiri saglikli yasiyoruz besleniyoruz icki sigara asla yok nasil boyle seyler olabiliyor?

Verebiliceginiz tavsiye var mi kizlar keske kan baktirmasaydim belki de regl gecikti sanip beklicektim cok uzgunum
Genetik test çektirebilirsin canım, bir de hormonlarına falan baktır, vitamin takviyesi falan da alabilirsin.

Kizlar cok uzgunum

Bebişim üzülme. Rabbim hayırlısını versin. Bende çok üzüldüm geçen ay. Çok ağladım. Eşim dedi ki ya şimdi değilde ilerleseydi. Sağlıksız şekilde doğsaydı. Ölü doğsaydı dedi. Sonra kendimi toparladim. O kadar doğru ki. Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur🧚🏻

bakti o gun sali gunu hersey temiz rahim duvarin kalinlasmis dedi, eger simdi bisey derse soylicem ne gerekiyosa bakilsin ben yurtdiisna gidicem dicem, cok uzuluyorum umarim hemen baslar. Internette 1 hafta sonra baslar diyodu ama degerim dusuyo ve karnim agriyo zaten. Keske kan tahlili verip de ogrenmeyip gunumu bekleseymisim. Hic bilmeseydim keske.
MAX 3 GÜN İÇİNDE OLURSUN. EVET TAHLİLLERİNİ YAPTIR HERŞEYE BAKTIR AKLINDA SORU İŞARETİ KALMADAN YİNE HAMİŞ OLURSUN. EVET DOKTORLAR BU YÜZDEN ADET TARİHİNİZİN GEÇMESİNİ BEKLEYİN DERLERKİ DAHA SAĞLIKLI BİR SONUÇ ÇIKSIN DİYE. AMA İŞTE DAHA BAŞTAN BELİRTİLER FİLAN TAKILIYORUZ.
BEN İLK HAMİLELİĞİMİ EVLENDİĞİMİN 2 AYI ÖĞRENDİM TABİ HİÇ BİRŞEY BİLMİYORUM BELİRTİ FİLAN. REGLİM GECİKTİ 4 GÜN FİLAN TEST YAPTIM POZİTİF ÇIKTI HATTA SİLİK ÇIKTI DEDİM KOYU DEĞİL HAMİLE DEĞİLİM SANIRIM. TESTİMİ ECZANEYE GÖSTERDİM HAMİLESİN DEDİ. DÜŞÜN O KADAR BİLGİSİZDİM. :)

EN GÜZELİ ADET TARİHİMİZİ BEKLEYELİM.

MAX 3 GÜN İÇİNDE OLURSUN. EVET TAHLİLLERİNİ YAPTIR HERŞEYE BAKTIR AKLINDA SORU İŞARETİ KALMADAN YİNE HAMİŞ OLURSUN. EVET DOKTORLAR BU YÜZDEN ADET TARİHİNİZİN GEÇMESİNİ BEKLEYİN DERLERKİ DAHA SAĞLIKLI BİR SONUÇ ÇIKSIN DİYE. AMA İŞTE DAHA BAŞTAN BELİRTİLER FİLAN TAKILIYORUZ.
BEN İLK HAMİLELİĞİMİ EVLENDİĞİMİN 2 AYI ÖĞRENDİM TABİ HİÇ BİRŞEY BİLMİYORUM BELİRTİ FİLAN. REGLİM GECİKTİ 4 GÜN FİLAN TEST YAPTIM POZİTİF ÇIKTI HATTA SİLİK ÇIKTI DEDİM KOYU DEĞİL HAMİLE DEĞİLİM SANIRIM. TESTİMİ ECZANEYE GÖSTERDİM HAMİLESİN DEDİ. DÜŞÜN O KADAR BİLGİSİZDİM. :)

EN GÜZELİ ADET TARİHİMİZİ BEKLEYELİM.
O yüzden zamansız olanların hemen bebişleri oluyor. Zamansız oluyor. Düşünmüyorlar ve stres olmuyorlar. Bizim gibi adet günü saymak yerine aa adetim geçti diyorlar🙈

Çok geçmiş olsun , çok üzgünüm

X