HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

G
benim suan kasik agrim var kizlar azicik, tuvaletim varmis her an yapicakmis gibiyim ama gelmiyor ama kabizlik da degil tam, sari akintim geliyor pede devamli, goguslerimde sislik var. onun disinda bel agrim vs. yok bir de kalp carpintim var merdiven ciktim az once bi bes kat hala daha duzelmedi tam. Gebeligin cok erken haftalari belirtileri olarak bunlari yazabilirim simdilik, yarin da kanimi vericem sabah sizi 12 gibi guncellemis olurum insallah guzel haberle ve artisla💕
Güzel haberlerini bekliyoruz canım❤️
benimde yarın randevum var ama bakalım ne için çağırdılar 🤷🏼‍♀️🙂↕️

Doğ
Şeyda benim de adetime sekiz gün var bir kaybım var ilk bebeğimde göğüslerimden anlamıştım yumurtlamadan altı gün sonra tahriş olmuştu göğüs uçlarım kıpkırmızı olmuştu kabuk bağlamıştı şimdi yine yumurtlamanın üstünden altı gün geçti göğüslerde bi şey yok ama kasık batmam var iki gündür yani ben vücudumu çok dinleyen biriyim hemen farklı yorumluyorum acaba var mı diyorum ama insan ne kadar merak etse de aslında o negatifi görünce kahroluyor yani her regl dönemi bi çöküş oluyor ağlıyorum falan sonra yine yumurtlama dönemiyle şaha kalkıyorum beraber sabredelim inşallah ilkinde çok yıpratmıştım kendimi sonra oluverdi habersiz tatil planı yaparken ama sonuç hüsran şimdi yine yıpratıyorum kendimi içten içe bi de o içimdeki acı geçer belki yeni bir melek bebek gelirse diye bekliyorum hani emin ol bebek haberini alınca bu sabırsızlıklar boşunaymış diyeceğiz yine
Doğru söylüyosun canım biraz daha bekleyelim inşallah bebişlerimize sağlıkla kavuşuruz

Merhaba kızımda 9 gün kala öğrendim erken gebelik testiyle. O hemencik yerleşmişti 4kala da dha netti yıne erken gebelikte fakat çıkmayan çok kişi var boşuna kendinizi üzmeyin isterseniz bekleyin
3-4 gün daha bekleyeyim de öyle test yapayım en iyisi inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin gerçekten beklemek çok zormuş böyle

Haklısın canım ama sürekli belirti arıyorum kendimde psikolojik bence tamamen
Olsun sakın kalmakta fayda var bende aradım kesin bunları ben uyduruyorum dedim test yapmaya korkuyordum hepimiz güzel haberler verdiğimiz zamanlar gelecek herkes sırasını bekliyor sagşıkşa olsunda zamanını beklesin hep bıyle dua ettim gecikiyorsa güzelleşiyor dur

Ay kizlar hani dedim ya az once carpinti gibi oldum diye, sonrasinda bana asiri bir usume geldi boyle midem sanki bozulmus gibi karnim agriyo ama hani boyle cok cok degil, polar giydim bu sicakta evde ayaga kalkinca da basim donuyo gibi ve ellerimin ici sogudu

niye oldu acaba biseyden zehirlendim mi hava mi carpti anlamadim yarim saat once hicbiseyim yoktu, carpintim devam ediyor

size oldu mu hic?

Ay kizlar hani dedim ya az once carpinti gibi oldum diye, sonrasinda bana asiri bir usume geldi boyle midem sanki bozulmus gibi karnim agriyo ama hani boyle cok cok degil, polar giydim bu sicakta evde ayaga kalkinca da basim donuyo gibi ve ellerimin ici sogudu

niye oldu acaba biseyden zehirlendim mi hava mi carpti anlamadim yarim saat once hicbiseyim yoktu, carpintim devam ediyor

size oldu mu hic?
Canm msjlarmı gormednnmi

size oldu mu hic?
Canım bunlar normal cokk gebelikte ani üşümeler hele ki vücut ısın sıcak diye çok normal

Kızlar çok acil ne olur ne olur Çok acil şimdi lavaboda çok uzayan akıntı geldi Bir baktım pembe akıntı sdaak sdaak yani ya 14 ya 15 gün yumurtladım ya 3 ya 2 gün var şu anda adetime 2 gün kala gelrmı yerleşme ya 14unde ya 15inde yumurtladım ya 3 ya 2 gün var şu anda adetime 2 gün kala olur mu ay şu anda şoktayım hiçbir şekilde benim adetim erken gelmedi ki siz biliyorsunuz Ben yumurtlamayı anlıyorum erken adet olmadım yani yumurtlamaya göre sabah da vücut ısım 36.7 idi eğer adetsan buraya ilk akıntım oldu dediğim tarihte yumurtlama olmuş demektir ve de hiç değerlendirememişimdir demektir Çünkü ilk akıntı yumurtladığımı düşündüğüm günden 3 gün önce gelmişti sdaak sdaak
canim 2 gun once yerlesme kanamasi olabilir bu, benim de yumurtlamadan 11 gun sonra geldi ilk kanimsi pembesi sey, adetime 6 gun varken geldi yani ama ben bazi yerlesme kanamalarini reglden sonraki ilk hafta bile geliyormus, bu yerlesme olabilir diger mesajlari gormedim henuz ama devametti mi durdu mu?

size oldu mu hic?
Canım benimde ilk zamanlar ellerim ayaklarım birden buz gibi oluyordu üşüyordum , normal olduğunu düşünüyorum 🙏🏻

X