HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

kızlar adetime 9 gün var test yapsam çıkar mı acaba aşırı merak ediyorum en erken reglden kaç gün önce öğrendiniz sürekli olarak bunu düşünüyorum ilk defa sanki bu ay hamileymişim gibi hissediyorum
Şeyda benim de adetime sekiz gün var bir kaybım var ilk bebeğimde göğüslerimden anlamıştım yumurtlamadan altı gün sonra tahriş olmuştu göğüs uçlarım kıpkırmızı olmuştu kabuk bağlamıştı şimdi yine yumurtlamanın üstünden altı gün geçti göğüslerde bi şey yok ama kasık batmam var iki gündür yani ben vücudumu çok dinleyen biriyim hemen farklı yorumluyorum acaba var mı diyorum ama insan ne kadar merak etse de aslında o negatifi görünce kahroluyor yani her regl dönemi bi çöküş oluyor ağlıyorum falan sonra yine yumurtlama dönemiyle şaha kalkıyorum beraber sabredelim inşallah ilkinde çok yıpratmıştım kendimi sonra oluverdi habersiz tatil planı yaparken ama sonuç hüsran şimdi yine yıpratıyorum kendimi içten içe bi de o içimdeki acı geçer belki yeni bir melek bebek gelirse diye bekliyorum hani emin ol bebek haberini alınca bu sabırsızlıklar boşunaymış diyeceğiz yine

Canım noldu sende fıtık mı vardı ya
evet ya yıllardır var bi 4-5 senedir en son geçen gebelikten önce böyleydim tam fizik tedaviye başlayacaktım doktor gebelikte yapamayız dedi istirat ve kremlerle ağrılarım geçmişti şimdi bi üç beş gündür beni yokluyordu bugün mahvetti

Şeyda benim de adetime sekiz gün var bir kaybım var ilk bebeğimde göğüslerimden anlamıştım yumurtlamadan altı gün sonra tahriş olmuştu göğüs uçlarım kıpkırmızı olmuştu kabuk bağlamıştı şimdi yine yumurtlamanın üstünden altı gün geçti göğüslerde bi şey yok ama kasık batmam var iki gündür yani ben vücudumu çok dinleyen biriyim hemen farklı yorumluyorum acaba var mı diyorum ama insan ne kadar merak etse de aslında o negatifi görünce kahroluyor yani her regl dönemi bi çöküş oluyor ağlıyorum falan sonra yine yumurtlama dönemiyle şaha kalkıyorum beraber sabredelim inşallah ilkinde çok yıpratmıştım kendimi sonra oluverdi habersiz tatil planı yaparken ama sonuç hüsran şimdi yine yıpratıyorum kendimi içten içe bi de o içimdeki acı geçer belki yeni bir melek bebek gelirse diye bekliyorum hani emin ol bebek haberini alınca bu sabırsızlıklar boşunaymış diyeceğiz yine
Ekim anneleri kankim alyanil 😢
Allah bize güzel günler göstersin, hepimize 🥰

benim suan kasik agrim var kizlar azicik, tuvaletim varmis her an yapicakmis gibiyim ama gelmiyor ama kabizlik da degil tam, sari akintim geliyor pede devamli, goguslerimde sislik var. onun disinda bel agrim vs. yok bir de kalp carpintim var merdiven ciktim az once bi bes kat hala daha duzelmedi tam. Gebeligin cok erken haftalari belirtileri olarak bunlari yazabilirim simdilik, yarin da kanimi vericem sabah sizi 12 gibi guncellemis olurum insallah guzel haberle ve artisla💕

X