HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar ovü testim pik olmuş doktor bana vajinal fitil verdi bir gün fitil bir gün ilişki olacak dedi kullandım ama bu kurala uyamadım her gün ilişki yaptım bugün de fitil günü, sizce değerlendirmesem yarın değerlendirsem kaçırır mıyım şansı?

Eklentiler

• IMG_20240626_143359.jpg
    IMG_20240626_143359.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 14
HCG yükseldikten sknra bi önemi yok tabi ama düşük hCG de yakalamak isteyenler için çok farkediyor 😅
Evet canım kesinlikle DRM tatıle cıkmıs 12 temmuza randevu oluşturdum adet olursam da tam ortasına denk gelecek yumurta vs catlama zamanına şöyle güzelce bir hormonlarıma falan baktırmak istiyorum Çünkü sadece erkekte değil kadındaki hormonsal dengesizlik de kimyasala sebep oluyormuş Ben de bir şey yoksa da eşim baktırsın istiyorum

Kızlar ovü testim pik olmuş doktor bana vajinal fitil verdi bir gün fitil bir gün ilişki olacak dedi kullandım ama bu kurala uyamadım her gün ilişki yaptım bugün de fitil günü, sizce değerlendirmesem yarın değerlendirsem kaçırır mıyım şansı?
Dün ilişki oldıysa bişey kaçmaz silik leş neyi tâkip edin

Evet canım kesinlikle DRM tatıle cıkmıs 12 temmuza randevu oluşturdum adet olursam da tam ortasına denk gelecek yumurta vs catlama zamanına şöyle güzelce bir hormonlarıma falan baktırmak istiyorum Çünkü sadece erkekte değil kadındaki hormonsal dengesizlik de kimyasala sebep oluyormuş Ben de bir şey yoksa da eşim baktırsın istiyorum
Kimyasala erkeklerin beslenmesi de sebep oluyormuş canım bir doktordan duymuştum, eşine fast food yemek istediğinde önüne ıspanağı koyup :sinirli: bu şekil dikileceksin 😂

Kimyasala erkeklerin beslenmesi de sebep oluyormuş canım bir doktordan duymuştum, eşine fast food yemek istediğinde önüne ıspanağı koyup :sinirli: bu şekil dikileceksin 😂
Hahahahah alemsinn ne güldüm kız bu arada eşim o kadar sağlıklı besleniyor ki bal tayin pekmez kuruyemiş çok sever et ağırlıklı beslenir ki kendisi tam bir et delisidir sürekli mangal yapar kebap yer tatlılara bayılır abur cubur çok yemez meyve falan çok yer sebzeleri de yer hani çok şükür bir kızımız var ama kimyasal gebelik neden oluyor acaba benden kaynaklı mı diye düşünmüyor değilim kızımdan önce de olmuştu çünkü

Dualarım seninle canım, inşallah artmıştır ve evine mutlulukla aklında soru işareti olmadan gidersin. Benim de bugün 14.gün hiç test yapmadım ve yapmaya da korkuyorum. Benim uygulama da 29 unu gösteriyor ama bakalım. Güzel gelişmeleri bekliyorum inşallah haberdar edersin yine 🙏
canim cok tesekkur ederim guzel dileklerin icin insallah <3 haberdar edicem

belirtilerin var mi nasil hissediyosun kendini?

X