HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Yaaa sevindirik oldum 😍 işin gırgırındayım biraz canım ya bazı gebeliklerde hiç belirti olmuyor kii 🙈
Evet ya bi arkadaşım vardı bat da 3 günlük az bi regl görmüştü diğer ay da bir hafta gecikti ve bana söylediği "kesin hamile değilim belirtim yok" du. Yoğun ısrarımla test yaptı ve şok 2 aylık gebeymiş 😂😂 biz de elimiz kaşınsa belirti diycez 😁

Evet ya bi arkadaşım vardı bat da 3 günlük az bi regl görmüştü diğer ay da bir hafta gecikti ve bana söylediği "kesin hamile değilim belirtim yok" du. Yoğun ısrarımla test yaptı ve şok 2 aylık gebeymiş 😂😂 biz de elimiz kaşınsa belirti diycez 😁
Aaa vallahi şokkk 😂😂😂 öyle olmak isterdim yaa cidden testte olmayan çizgileri oldu gibi görüyoruz resmen 🙈😅😅

Temmuz ya da Eylül ya da Ekim falan neyse işte hamile kalırsam da ben yine gelirimmmmm❣️🫶🏻
Tabi kiii hem her ayın ayrı bir tecrübesi olacak 😍😍 ama daha erken olması için manifestliyoruz; isteyen herkes, bu gruptaki tüm gönlü güzel kızlarım haziran ve temmuz en geç ağustos ayında hamilelik haberi alsın, sağlıkla bebeklerine kavuşsun, bebeklerimize kavuşalım 🍀🤞🏼🙏🏼 2025’in ilkbahar bebişleri gelecek 💐💖

X