HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ay olamaz yine mi tutturamadık 🤦🏻‍♀️ Kızlar normalde yumurtlamaya göre yarın regli olmam lazım, benim regliden yaklaşık 4 gün öncesi aşırı bir bel ağrısı başlar eğilip kalkmam kıpırdayamam bile birde burnumda bir sivilce çıkar 1 gün öncesi bilirim ki ertesi gün geliyor gelmekte olan 15 yaşımdan beri değişmez her ay olmadan bir gün önce çıkar o sivilce yani. Ne gelen var ne giden, reglim geçerse bi doktora gidip gözükeceğim bakalım. beezuus beezuus
Bu 6.denememizdi olmadı yine canım. Benim de çocuk isteğim kaçtı kapatasım var bu defteri🙈 Birsürü de belirtim vardı😄🤷🏼‍♀️ Sen test yaptıralı baya oldu ama tekrar bir yap bence belki vardır bebiş🙏🥰

canimmm dun demistim ya 11.gun aksamdi dun kanama gelmis leke gibi acik pembe ve kahvemsi gibi diye. Dun ped koymustum sabah hicbisey yoktu. Sonra tekrar koydum kan verdim geldim yine bisey yok. Ayy ya yerlesmemi sence? Seninkiyle ayni oldu valla gunu bile🥺🥺🥺🥺🥺 kan verdim cikar mi diye cok heyecanliyim yarin da kadin dogum randevum var uf allahim
Ay canım belirtileriniz çok uyuyor bence yerleşme ben öyle hissediyorum sen hamişsinnn😍😍
Ahaha ben seninle belirti aramak istiyorum ya😂. Benim yumurtlama 27-28 haziran takvime göre ama 23 haziranda kanama geldi değişik birşeydi doktoruma yazdım yumurta çatlama kanaması olabilir dedi cok ilginç 🧐. Belki 23 yumurtlamaysa sana yaklaştm😂
Belirti aramak çok güzel gelsenize❣️ ahhahsja😅 ovülasyon testi yapmadın mı canım sen belki o zamandan bilebilirdin
Kızlar beta 2.30 çıktı yani gebelik yok strese bağlı bir gecikme olarak yorumladı hayırlısı olsun en azından kötü birşey de çıkmadı.Aranizdan ayrılıyorum hepinize isteyen herkese Allah sağlıklı hamilelik doğum evlat nasip etsin.Bizim için olsaydı sürpriz bir bebek olacaktı 12 yıl aradan sonra kısmet değilmiş.Kendinize iyi bakın 🥹
sdaak sdaak halolita halolita beezuus beezuus ParlayanGece ParlayanGece duskapani duskapani ve etiketleyemedigim tüm kızlar hoşçakalın 🤍
Canım ya üzüldüm ama belli olmaz artabilir belki hemen öyle düşünme
HCG 966,89kızlar sizce nasıl bana fazla gibi geldi
Maşallah bence gayet iyi 🧿

canimmm dun demistim ya 11.gun aksamdi dun kanama gelmis leke gibi acik pembe ve kahvemsi gibi diye. Dun ped koymustum sabah hicbisey yoktu. Sonra tekrar koydum kan verdim geldim yine bisey yok. Ayy ya yerlesmemi sence? Seninkiyle ayni oldu valla gunu bile🥺🥺🥺🥺🥺 kan verdim cikar mi diye cok heyecanliyim yarin da kadin dogum randevum var uf allahim
Kuzum senin sonucun çıktı mı

kızlar psikolojik mi bilmiyorum ama bir kaç gündür içimde sürekli baygınlık hissi , ağlama hissi , sırt ağrısı, kasık ağrısı tek taraflı , baş ağrısı , yorgunluk , kesin psikoloji kendimi hasta ettim :KK43:

ovülasyonun 9-10. günleri

kızlar psikolojik mi bilmiyorum ama bir kaç gündür içimde sürekli baygınlık hissi , ağlama hissi , sırt ağrısı, kasık ağrısı tek taraflı , baş ağrısı , yorgunluk , kesin psikoloji kendimi hasta ettim :KK43:

ovülasyonun 9-10. günleri
Bunların hepsi olması gereken belirtiler ben dun esimle dısarı çıkacaktık giyinmesini beklerken uyumuşum lesıntısız iki saat oda kaldırmamıs tasınma bayram derken yoruldum yarın iş var falan diye 🤦🏼‍♀️

Bunların hepsi olması gereken belirtiler ben dun esimle dısarı çıkacaktık giyinmesini beklerken uyumuşum lesıntısız iki saat oda kaldırmamıs tasınma bayram derken yoruldum yarın iş var falan diye 🤦🏼‍♀️
işteyim , yemek yemek istemiyor canım midemi iğrenç hissediyorum , bide beni en çok şuan bayılacakmışım gibi ama bi bayılmadım hjshshs bayılsam rahatlayacakmışım gibi :KK70: hissediyorum işte rezil rüsva hissediyorum ..........

batada 5-6 gün var test mest yapmadım o kadar enerjim yok , halim yok hiçbir şeye

Ay canım belirtileriniz çok uyuyor bence yerleşme ben öyle hissediyorum sen hamişsinnn😍😍

Belirti aramak çok güzel gelsenize❣️ ahhahsja😅 ovülasyon testi yapmadın mı canım sen belki o zamandan bilebilirdin

Canım ya üzüldüm ama belli olmaz artabilir belki hemen öyle düşünme

Maşallah bence gayet iyi 🧿
Ay canimmm insallah ya insallah haberdar edicem eger kanda cikarsa bugun berdigim🙏🏻🙏🏻🙏🏻💕

X