HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Adetim 5 gün gecikti bu ay hsg cektirmistim. hsg den dolayı gecikti sanıp test yapmamıstım dün test yaptım sonuç bu şekilde çıktı şimdi gidip kan verdim inşallah gebelik vardır silik çizgi de negatif olma durumu oluyor mu
Yaaa canım hayırlı olsun maşallah, seni hatırlıyorum konuşmuştuk diğer konuda. Ay hadi İnşallah sağlıkla ilerler. 🙏 Test sonucunu yaz mutlaka bekliyorum 🤗

Yaaa canım hayırlı olsun maşallah, seni hatırlıyorum konuşmuştuk diğer konuda. Ay hadi İnşallah sağlıkla ilerler. 🙏 Test sonucunu yaz mutlaka bekliyorum 🤗
Ay evet inşallah bebeğin seninledir demiştin çok şükür benimleymiş 414 geldi sonucum Rabbim sana ve isteyen herkese nasip etsin 🙏🏻 çok mutluyumm tarif edemeyeceğim kadar çook

Ay evet inşallah bebeğin seninledir demiştin çok şükür benimleymiş 414 geldi sonucum Rabbim sana ve isteyen herkese nasip etsin 🙏🏻 çok mutluyumm tarif edemeyeceğim kadar çook
Amin canım benim çok teşekkür ederim. Yazdıktan sonra gördüm değerini. Bir hafta sonra ben de veririm inşallah güzel haberi 🙏 Allah ım daim etsin mutluluğunu sağlıkla gelsin inşallah ben de çok mutlu oldum. Kaç haftalık olduğuna dair bir de görsel atayım sana 1-2 hafta diyor

Eklentiler

• Screenshot_20240619-113858_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20240619-113858_WhatsApp.jpg
    41,4 KB · Görüntüleme: 38
Kuzum ben dünde test yaptım negatif 🫠 artık regli bekliyorum gecikirse test yaparım yoksa yapmak istemiyorum artık 🤣 göğüslerim şişti ve hassaslar kasığım da bir garip oluyor bazen ağrı gibi değil anlayamadım.
Aynen az kaldı zaten gelsin artık çift çizgili bi fotii🙏🏼😍😍

Amin canım benim çok teşekkür ederim. Yazdıktan sonra gördüm değerini. Bir hafta sonra ben de veririm inşallah güzel haberi 🙏 Allah ım daim etsin mutluluğunu sağlıkla gelsin inşallah ben de çok mutlu oldum. Kaç haftalık olduğuna dair bir de görsel atayım sana 1-2 hafta diyor
İnşallah canm ben adetten 1 gün önce test yapmıştım hiçbir şey çıkmadı o yüzden hiç oralı değildim hsg den gecikti diye bekledim yemekten sonraları mide bulantım olmaya başladı o şekilde şüphelendim yoksa ben daha beklerdim. 6 aydır uğraşıyorum hsg gerçekten çok etkiliymiş çektirmeyen arkadaşlara öneririm

X