HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kesinlikle sana katılıyorum. Bu yaptıklarımız psikolojik olarak bizi stres sokuyor. Streste zaten bebeğin tutunmasını engelliyor. O yüzden rahat davranmak lazım

Kesinlikle sana katılıyorum. Bu yaptıklarımız psikolojik olarak bizi stres sokuyor. Streste zaten bebeğin tutunmasını engelliyor. O yüzden rahat davranmak lazım
Ben ilkinde belirti manyağı olmuştum attığım adımdan bile belirti çıkarıyodum ben böyle yapmıyodum kesin bende bişey var diye diye

Evet canım bende öyle düşünüyorum yarın değilde öbür gün yapıcam adet günüm oluyor zaten
Aynen canım en mantıklısı 2 gün üst üste yaptım pek bişey anlamadım. O yüzden ya yarın ya da ondan sonra ki gün yapmak istiyorum yumrtlamanın 8. Günü bugün zaten çok erken ama sen yap senin regl günün gelmiş zaten inşallah sağlıkla ilerler tek isteğim o hepimiz için
Kızlar bugün gecikmede 6. Günüm 2 gündür 3 -4 kez kahverengi lekelenme oldu bugün test alıcam eğer mucizem geldiyse randevu alıcam doktordan haftaya
Canım bence de artık test yappp

Şuan lekelenmem de yok adet öncesi ur bende. Benim tek hamilelik belirtim mide yanması ve kusma. Başka belirti varsa da dikkat etmedim.

Yapıcam canım bugün ilk idrari kaçırdım ama olsun

Hoşgeldin canım inşallah çabucak hamile kalırsın bu topik çok güzel geldi bana kendi adıma konuşmak gerekirse seviyorum kızlarıı

Hoşgeldin canım inşallah çabucak hamile kalırsın bu topik çok güzel geldi bana kendi adıma konuşmak gerekirse seviyorum kızlarıı
Ne güzell canım inşallah gönlümüzde ki bulur bizi
Mayıs başında kimyasal gebelik geçirdim. Kimyasal kanamamdan sonra yumurtlama görmeden regl oldum. Yani 33 günde bir oluyordum 11-12 gün erken geldi. Öyle olunca reglin 3. Günü doktora gidip yumurtlama takibine başladım

Teşekkür ederim erken gebelik aldım iki gün sonra denicem inşallah

Geçmiş olsun çok, iyi olmuş doktora gitmen takiple en azından yumurtlama gününü bilirsen ona göre hareket edersin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…