HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Aslında sabah yapicaktim nöbetçi eczane uzak evdede misafirler olunca çıkamadım ilk idrarla yapmak istiyodum ama zaten günüm baya geçtiği için varsa zaten çıkar diye düşünüyorum

Oooo anladım kuzum o iyice miş o zaman bekleyelim

Canım sen de durumlar nasıl ben tabloda göremedim ismini bayram olunca konuşmalarında hepsini okuyamadim
Canım ben bu topiğe yeni geldim. Diğer topik cansız kalınca pek gelmedim topiklere. Ben yumurtlama takibi yaptırdım. Femara kullandım.1 yumurtam oluştu 18 mm. Doktor yumurtan çok güzel dedi rahminde muntazam iğneye hazır çatlatalım dedi. İğne oldum 13 Haziran'da bekliyorum

Yaaa az kalmışşş. Hadi bakalım bir testte sendenn. Benim daha var ya iğnenin 5. Günündeyim
Bilmiyorum ben hiç idrar testi yapmadım çıkmazsa hayalkırıklığı olur diye korkuyorum. Sabah yaparim bakmadan size çekip göndersem. İnsallah tutar sizinki. Benim hiç belirtim yok. Ama adetten 2 3 gün önce normalde lekem olurdu o da yok belim de agrimiyor. Ama hamilelik belirtim de yok ki normalde de 2 ci ayında belirtim baslar

Ayy hadi hayırlısı güzel haberler alalım inşallah

Kız bakmadan nasıl çekip göndereceksin Rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin. Tutmazsa da reglin 3. Günü tekrar doktora giderim hiç dert etmiyorum artık

Bende de lekelenme dışında bir belirti yok canım herkeste olmuyor ilk hamileliğimde bende lekelenme olmamıştı mesela direk bel ağrısıyla başladı sonra hafif mide bulantısı tansiyon düşüklüğü kokulara hassasiyet şimdi varsa da çok yeni zaten

Kız bakmadan nasıl çekip göndereceksin Rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin. Tutmazsa da reglin 3. Günü tekrar doktora giderim hiç dert etmiyorum artık
Aynen bende öyle ilkinde çok yıprattim kendimi testler yaptım sürekli kan verdim beta yükseldimi diye oluruna bırakmak lazım zaten ne yasanacaksa tutamıyorsun ama çok erken davranmak o hamileliği daha strese sokuyor sanki ilkinde anı yataktan kalktım düşmesin böyle durayım daha iyi olur böyle oturayım yani olacağı varsa oluyor.önemli olan öğrendikten sonra doktorun tavsiyelerini yerine getirmek ilaçları düzenli kullanmak ve dua etmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…