HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Benimde öyle gercekten ben artık tamamen psikolojık oldugunu düşünüyorum. Aynı kontroller hersey sükürler olsunki ter temiz ama agrı var bunuda vucudumun oyunu resmen. Bu ay gögüs agrısı hiç yasamadım 10 gün erken oldum kontrole gittim temiz hersey normal agrım var kasık bel ama birsey yok biraz beynimizin sakinliğe ihtiyacı var bence ya ama oda benim için zor gibi

Hayırlı olsun tebrikler, Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

canim ben de asiri az golge goruyorum ama emin de olamadim, evet kanamaniz varsa yogun regl gibiyse regl oluyosunuzdur diye dusunuyorum

kizlar bu arada bir tavsiye vereyim, yabanci bloglarda herkes hayit otu iceren bir hap iciyor ama bunun handikapini unutmayin ki cogu videoda da gordum, eger regliniz duzenliyse, yumurtlama oldugunu dusunuyosaniz vs. hayit otu icmeyin. cunku hayit otu vucutta duzende giden bisey varsa onun dengesini bozabiliyormus, daha uzun ya da daha kisa regller, gecikmeler ya da erken gelmeler yaratabiliyomus,

bilincli kullanin ve eger duzensizliginiz varsa bunu deneyin diyor herkes, haberiniz olsun. ben hap almistim onu iceren dusukten sonra 1-2 ay hamile kalamadim kesin bisey var diye, sonra 4-5 gun icip bu dusuncelerden sonra biraktim, daha da iyiye gitmeye basladi reglim, o ay gercekten 4 gun gecikmisti reglim, haberiniz olsun <3

Pıhtısız tertemiz regl cunku bukadar yerlesme falan hiç sanmıyorum hayıt otu ıcınde dediğiniz gibi hep 28 günde bir olurdu bi bozuldu duzenim 35-38 lere kadar cıktı bende o yuzden düzene koyması için içtim bu seferde erken yumurtlamadım bu ayda kullanıyım hayırlısı olsun

kizlar bir sorum var, aranizda daha onceden o yumurta aki kivaminda akintiyi gormeden hamile kalmis olan var mi? bazi aylar bana denk geliyo bazi aylar belki gozumden kaciyo ya da yumurtlamiyorum falandir ama bir sorayim dedim
Ben geçen ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım. Gebelikle sonuçlanmadı ama benim de dikkatimi çekmişti. Her zamanki yumurtlama dönemi olan yumurta akı o ay olmadı gibi geldi bana ama bekledim yani belirti arıyordum yumurtladığıma çatladığına dair. Üstelik 3 yumurtam gelişmişti. Olabiliyor sanırım böyle...

doktordan teyit aldiniz o halde catladigina dair de di mi? evet bana da garip geliyo acaba bizim gozumuzden mi kaciyo diye de, regl oldugumuza gore yumurtluyo olmamiz lazim zaten bi noktada eger hafif gecmiyosa reglimiz

dikkat et canim bu ay da kullan duzelsin diye bakalim, ama eger baktin cok bozuyo hala bence birak birazcik saglikli yemeye vs. ozen gostererek dene eger oyle yapmiyosan, umarim bu ay cok guzel olsun <3

doktordan teyit aldiniz o halde catladigina dair de di mi? evet bana da garip geliyo acaba bizim gozumuzden mi kaciyo diye de, regl oldugumuza gore yumurtluyo olmamiz lazim zaten bi noktada eger hafif gecmiyosa reglimiz
Tabi çatlamıştı yumurtalarım kontrole gittiğimde. Kafanıza takmayın bence onu içiniz rahat olsun yani yumurtlamışsınızdır.

dikkat et canim bu ay da kullan duzelsin diye bakalim, ama eger baktin cok bozuyo hala bence birak birazcik saglikli yemeye vs. ozen gostererek dene eger oyle yapmiyosan, umarim bu ay cok guzel olsun <3
Paket gıda cola hazır içecek evimize giremez eşimdede morfolojik sorumumuz cardı suan sorun görünmüyor bu ay bol avokado yedim b12 dvit cvit hepsini tam alıyorum ama nasipten öte yol yok bunu her ay bastan öğreniyorum

Tabi çatlamıştı yumurtalarım kontrole gittiğimde. Kafanıza takmayın bence onu içiniz rahat olsun yani yumurtlamışsınızdır.
ben pik gormedim henuz bugun yarin gormeyi umuyorum da bir sorayim dedim gecen ay da gormemistim pik gordugum halde valla cok tesekkur ederim icime su serptiniiz

oh cok iyi canim ben de oyle sabahtan yesil sular sonra vitaminler avokado saglikli sebzeler vs. hep oyleyiz insallah olucak allah gorucek bizim cabamiziii

hahahah ya gercekten oyle, allahim insanlar nasil bir anda hamile kaliyo, artik ben influencerlara falan bakamiyorum instagramda sinirim bozuluyo bu ara onumuze gelen hamile
bu arada bir kiz takip ediyorum kizlar, youtube videosunda kiz ikinci cocugu icin 2.ayda denemede hamile kalmis, ama test yaptigi videolar da var, kiz regl olmasi gereken gunde test yapti tek cizgi, 3.gun gecikmede test yapti tek cizgi, 5. gun gecikmede test yapti tek cizgi, 8. gun yapti clearblue digitalde pregnant yazisini gordu

onu gorunce dedim ki artik regl gecikmesindeki ve oncesindeki negatiflerle mod dusurmek yok her sey olabiliyor

ben pik gormedim henuz bugun yarin gormeyi umuyorum da bir sorayim dedim gecen ay da gormemistim pik gordugum halde valla cok tesekkur ederim icime su serptiniiz
Ben de yumurtladınız sandım pardon. Görürsünüz ama merak etmeyin. Aynı sanırım sizinle yumurtlamamız. Ben de bugün yarın bekliyorum 12 gibi test yapıcam bakalım.

Ben de yumurtladınız sandım pardon. Görürsünüz ama merak etmeyin. Aynı sanırım sizinle yumurtlamamız. Ben de bugün yarın bekliyorum 12 gibi test yapıcam bakalım.
ayy hadi bakalim guzelce goruruz umarim yaptiktan sonra atar misiniz buraya ben de benimkiyle karsilastirmis olurumm, cok tesekkur ederim cevaplariniz iciiin :)

Hamiş annler durumlar. Nasıl sizdede bende kaç gundue aşırı mide bulantısı kusma hiçbir yiyemiyorum yemeklerden tiksiniyorum çok kötü geçiyor

Doğru diyorsun canım Çok teşekkürler ben 5 haftalıkken voleybol maçı yapmış insanım kızımda. Eşim yapma etme dedikçe 4 set oynamıştım hiç unutmuyorum olacak olan her şey kadar neticede bakalım bugün ne olacak MaviRuya7 teşekkürler canım

Merhabalar beni de ekleyebilir misiniz topiğe SAT 30 MAYIS BAT 26 HAZİRAN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…