HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Gece rüyamda çift çizgi gördüm ya ben çok kafaya takıyorum galiba bir süre bu konuyu düşünmemeye çalışıcam eve dönünce de bir işe gitmek istiyorum bakalım hem dikkatim dağılır
canim gercekten insan takinca oyle oluyo ama iste suan hayatimizin bu anini yasamak istedigimiz icin oluyo hamile olmak cocugumuzun olmasini istedigimiz icin, ben de turkiyeye gidince kendimi tamamen uzaklastiricam bu konulardan turkiyede doktora gorunene kadar, umarim orda da iyi seyler duyarim da kafama taktigim sorular birazcik susar

ise girmek hareketli aktif olmak cok cok ise yarar hem <3 ordayken de guzel vakit gecir, olucak inaniyorum ben bu sene

beezuus canım böyle çıktı testim. Akşama ya da yarına pik görürüm diye tahmin ediyorum. Sen de seninkileri atarsan ben de bakabilirim ayrıca günde 2-3 kuru incir yiyorum.

Eklentiler

• 20240611_121001.jpg
    112 KB · Görüntüleme: 30
Polina’yı izlediniz galiba değil mi? Ben de izledim o videoyu :) ilk bebeği de ilk denemede tutmuş. Şanslı kız

beezuus canım böyle çıktı testim. Akşama ya da yarına pik görürüm diye tahmin ediyorum. Sen de seninkileri atarsan ben de bakabilirim ayrıca günde 2-3 kuru incir yiyorum.
ay evet koyulasmis cok guzel, yarina daha da koyu olur. ben bugun saat 3 gibi yapicam hemen premoma atip karsilastirma icin o ekrani da buraya aticam canim cok tesekkur ederimmm insallah koyulasicak bugun 12:30 gibi birakicam bisey icmeyi falan 2-2,5 saat sonra da test yapicam

Polina’yı izlediniz galiba değil mi? Ben de izledim o videoyu :) ilk bebeği de ilk denemede tutmuş. Şanslı kız
ay evet onu izledim, onu izlemeyi seviyorum ama herseyi cok kolaymis gibi gosteriyo olmasi beni biraz uzuyo, yani ilk hamileliginde bu kadar takmamisim onu farkediyorum cunku o kafada degildim ama suan baya bi kendimi sorguluyorum arada ben neyi yapmiyorum ya da yapiyorum da boyle oluyo diye

bir de dilan telkok var, o kiz da oyuncuydu simdi muglada yasiyolar esiyle, kiz hamilelik hikayesini anlatmisti dinledim instagramda, plansiz olmus, yani hic beklemiyolarmis o derece plansiz olmus, cok garip geliyo bana

Tamamdır canım bekliyorum seninki de koyulaşmıştır inşallah

KIZLAR BENIM BETA 20 GÜN ÖNCE 851 Dİ BUGÜN 1900 CIKMIS BAYA DÜŞMÜŞ YANİ BEKLESEM KENDİLİĞİNDEN DÜŞER Mİ KÜRTAJA HIC GITMESEM

Kızlar benim adete 2 gün kaldı hiç belirti yok adet belirtisi de yok ne göğüs hassasiyeti ne kasık ağrısı

Kızlar benim adete 2 gün kaldı hiç belirti yok adet belirtisi de yok ne göğüs hassasiyeti ne kasık ağrısı
canim yumurtlama tarihini biliyo musun? biliyosan saydiginda bugun yarin olman mi gerekiyor? eger gec yumurtladiysan gec olabilirsin ya da daha iyisi hamilesindir umarimm :) bakalim gecikicek mi

KIZLAR BENIM BETA 20 GÜN ÖNCE 851 Dİ BUGÜN 1900 CIKMIS BAYA DÜŞMÜŞ YANİ BEKLESEM KENDİLİĞİNDEN DÜŞER Mİ KÜRTAJA HIC GITMESEM
canim doktorla konus bence bunu, ben de beklemistim kendiliginden dussun diye 1 hafta dusmedi, mecbur hap kullanmak zorunda kaldim vucuduna zarar vermesin beklemek ne kadar erken o kadar iyi olur

canim yumurtlama tarihini biliyo musun? biliyosan saydiginda bugun yarin olman mi gerekiyor? eger gec yumurtladiysan gec olabilirsin ya da daha iyisi hamilesindir umarimm :) bakalim gecikicek mi
Evet biliyorum canım 13nde olmam lazım ama burda bir arkadaş yazmıştı göğüslerim sütlaç gibi hiç belirti yok diye aynen benimde öyle

Hap falan veremem dıo burası ne hapı kullandın canısı
canim ben yurtdisinda dusuk yaptim, burada ameliyat gibi olan kurtaji desteklemiyolar o yuzden herseyi dogal yaptiriyolar, bir tane oral hap aldim sonra da 12 saat sonra 4 tane vajinal yoldan aldim, 2-3 saat icinde de dusuk yaptim cok agriliydi cok siddetli bir regl agrisi gibi dusun o sirada da dusurdum zaten en siddetli anlarinda tum icimdekileri

ama doktoru dinle mutlaka, turkiyede bu yontem kullaniliyo mu bilmiyorum ondan vermemis vermem demis olabilir, doktorla konus kendine zarar vericek bisey icin bekleme hic

İnşallah hepimiz alalım sen nasılsın
canim ben daha pik gunumu bile gormedim ki bugun yarin gorurum insallah diye her gun ovulasyon yapiyorum, sat 24 mayisti aplikasyonlar 25-27-28 haziran arasi gosteriyo bat i, simdiye kadar gun asiri denedik pik gorsem cumartesiye kadar denicem hep sonra da turkiyeye gidiyorum,

orada doktor kontrolune gidicem onu iple cekiyorum burada dusukten beri gitmedim, hatta dusukte de gitmedim kizlar sukredin turkiyeye telefonla kontrol edip dusuk yaptigimi anlattiklarima gore teyit ettiler o yuzden doktora gorunmek istiyorum

aslinda reglden 1-2 gun once baslar genelde gogus agrisi evet ama bakalim bekledigin haberi alirsin insallah canimm
Bişey dicem şuan için çok saçma ve erken ama hafif göğüs uçlarım da sızlama var çok nadir hissediyorum dünden beri

Çok asırı düşmüş ama betam yarın da kan vercem bakalım beta düşüyor mu yukselıypt mu

Bugün 6 haftalık 3 4 gündür böyleyim
Her bünye farklı olabiliyor. Mesela annem sürekli bunaltı ile geçirirdi hamileliklerini. Ben de iki hamileliğimde bir kaç şey dışında mide bulantısı olmazdı.bazisi 2ay bazısı 4ay devam eder. Çok değişik bişey. İnşallah seninki kısa surer. İnsan hasta gibi dolanıyor yoksa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…