HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Benim adetim 2 gün gecikti sürekli adet olcam gibi olamadım. Ama aşırıda bi uyku hali bi gariplik halsizlik var üzerimde. Dün erken gebelik yaptım negatif anlamadm ya

Evet canım devam ediyorum ben ovülasyon vücut ısısı ölçmeye. Hadi bakalım değerlendirmelere devamm

Sağlıkla gelsinnn gebeliğiniz

Maşallah yaa gerçekten çok güzel bişey. Çok teşekkür ederim biseyi daha öğrenmiş oldum . Rabbim isteyen herkese nasip etsin. İki tane arkadaşım daha var istiyor olmuyor. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Aaa ben bunu bilmiyordum, normalde baz aldığımız reglinin sabit olduğu gün ya ondan
Simdi gordum evet kizlar yumurtlama gec oldugu icin regl atiyor hadi bakalim guzel haberlerle gelelim hepimiiiz

Hemen kan verin baya belirgin buuu

Benim de bu aydan ümidim yok ama en azından regl im düzene girer belki diye seviniyorum artık

Aayy baya belli, hemen bir kan testi sonra gelsin güzel haberler

Hayırlı olsun. En belirgin belirti adet olacak hissidir zaten. Umarım sağlıklı bir gebeliktir. Rabbim sag salim kucağına almayı nasip etsin

kizlar bir sorum var, aranizda daha onceden o yumurta aki kivaminda akintiyi gormeden hamile kalmis olan var mi? bazi aylar bana denk geliyo bazi aylar belki gozumden kaciyo ya da yumurtlamiyorum falandir ama bir sorayim dedim

Ay görünmez olurmuuuuu

canimm tebrik ederim goruyoruuuuzzzz testin pik oldu olmadi arasinda miydi goremedim ben diger mesajlari?

Kızlar bariz kanamam var kafamdada netlestirdim teste bu sekilde gölgelik var ama markası tabikide artı med bende bu kanamadan dolayı direk yok sayıyprum şimdi tekrardan hayıt+civan perçemi+aslan pencesine baslayacagım yumurta geliştirdiği için gecen ayda yapmıstım ondan erken yumurtlama oldu galiba sizede danısmak istedim

Eklentiler

• IMG_0992.jpeg
    63,8 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_0991.jpeg
    209,3 KB · Görüntüleme: 36
kızlar benim regl öncesi kasık ağrım oluyor , regl sonrası yine bızık bızık ağrı , ovülasyonda ağrı , ovülasyondan sonra yine ağrı i regl öncesi diye sürekli ağrıyan bir kısır döngüdeyim , dr ultrasonda vs de bir şey yok diyor bir problemli durum gözükmüyor diyor vallahi anlamadım

Ay sen neden moralini bozuyorsun anlamadım, sonuçta pik gördün. Hiç umudunu kaybetmeee
Değerlendiremedik öncesinde falanda. moralim bozuk değil ama çok düşük bi ihtimal olduğu için bu ay olmayacakmış gibi düşünmek bana daha iyi gelicek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…