HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

kızlar benim regl öncesi kasık ağrım oluyor , regl sonrası yine bızık bızık ağrı , ovülasyonda ağrı , ovülasyondan sonra yine ağrı i regl öncesi diye sürekli ağrıyan bir kısır döngüdeyim , dr ultrasonda vs de bir şey yok diyor bir problemli durum gözükmüyor diyor vallahi anlamadım
Benimde öyle gercekten ben artık tamamen psikolojık oldugunu düşünüyorum. Aynı kontroller hersey sükürler olsunki ter temiz ama agrı var bunuda vucudumun oyunu resmen. Bu ay gögüs agrısı hiç yasamadım 10 gün erken oldum kontrole gittim temiz hersey normal agrım var kasık bel ama birsey yok biraz beynimizin sakinliğe ihtiyacı var bence ya ama oda benim için zor gibi

Eki Görüntüle 3439716
Benim gördüğümü sizden görüyorsunuz değil mi??? Şoktayım şu an, yanılma payı var mıdır? Yumurtlama günümü değerlendirenediğimizi düşünüyordum açıkçası. Şok oldum, bugün adetimin başlaması gerekiyordu. Hala kendimi adet olacak gibi hissediyorum
Hayırlı olsun tebrikler, Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 😍🙏

Kızlar bariz kanamam var kafamdada netlestirdim teste bu sekilde gölgelik var ama markası tabikide artı med bende bu kanamadan dolayı direk yok sayıyprum şimdi tekrardan hayıt+civan perçemi+aslan pencesine baslayacagım yumurta geliştirdiği için gecen ayda yapmıstım ondan erken yumurtlama oldu galiba sizede danısmak istedim
canim ben de asiri az golge goruyorum ama emin de olamadim, evet kanamaniz varsa yogun regl gibiyse regl oluyosunuzdur diye dusunuyorum :KK43:

kizlar bu arada bir tavsiye vereyim, yabanci bloglarda herkes hayit otu iceren bir hap iciyor ama bunun handikapini unutmayin ki cogu videoda da gordum, eger regliniz duzenliyse, yumurtlama oldugunu dusunuyosaniz vs. hayit otu icmeyin. cunku hayit otu vucutta duzende giden bisey varsa onun dengesini bozabiliyormus, daha uzun ya da daha kisa regller, gecikmeler ya da erken gelmeler yaratabiliyomus,

bilincli kullanin ve eger duzensizliginiz varsa bunu deneyin diyor herkes, haberiniz olsun. ben hap almistim onu iceren dusukten sonra 1-2 ay hamile kalamadim kesin bisey var diye, sonra 4-5 gun icip bu dusuncelerden sonra biraktim, daha da iyiye gitmeye basladi reglim, o ay gercekten 4 gun gecikmisti reglim, haberiniz olsun <3

canim ben de asiri az golge goruyorum ama emin de olamadim, evet kanamaniz varsa yogun regl gibiyse regl oluyosunuzdur diye dusunuyorum :KK43:

kizlar bu arada bir tavsiye vereyim, yabanci bloglarda herkes hayit otu iceren bir hap iciyor ama bunun handikapini unutmayin ki cogu videoda da gordum, eger regliniz duzenliyse, yumurtlama oldugunu dusunuyosaniz vs. hayit otu icmeyin. cunku hayit otu vucutta duzende giden bisey varsa onun dengesini bozabiliyormus, daha uzun ya da daha kisa regller, gecikmeler ya da erken gelmeler yaratabiliyomus,

bilincli kullanin ve eger duzensizliginiz varsa bunu deneyin diyor herkes, haberiniz olsun. ben hap almistim onu iceren dusukten sonra 1-2 ay hamile kalamadim kesin bisey var diye, sonra 4-5 gun icip bu dusuncelerden sonra biraktim, daha da iyiye gitmeye basladi reglim, o ay gercekten 4 gun gecikmisti reglim, haberiniz olsun <3
Pıhtısız tertemiz regl cunku bukadar yerlesme falan hiç sanmıyorum hayıt otu ıcınde dediğiniz gibi hep 28 günde bir olurdu bi bozuldu duzenim 35-38 lere kadar cıktı bende o yuzden düzene koyması için içtim bu seferde erken yumurtlamadım bu ayda kullanıyım hayırlısı olsun 🌼

kizlar bir sorum var, aranizda daha onceden o yumurta aki kivaminda akintiyi gormeden hamile kalmis olan var mi? bazi aylar bana denk geliyo bazi aylar belki gozumden kaciyo ya da yumurtlamiyorum falandir ama bir sorayim dedim
Ben geçen ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım. Gebelikle sonuçlanmadı ama benim de dikkatimi çekmişti. Her zamanki yumurtlama dönemi olan yumurta akı o ay olmadı gibi geldi bana ama bekledim yani belirti arıyordum yumurtladığıma çatladığına dair. Üstelik 3 yumurtam gelişmişti. Olabiliyor sanırım böyle...

Ben geçen ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım. Gebelikle sonuçlanmadı ama benim de dikkatimi çekmişti. Her zamanki yumurtlama dönemi olan yumurta akı o ay olmadı gibi geldi bana ama bekledim yani belirti arıyordum yumurtladığıma çatladığına dair. Üstelik 3 yumurtam gelişmişti. Olabiliyor sanırım böyle...
doktordan teyit aldiniz o halde catladigina dair de di mi? evet bana da garip geliyo acaba bizim gozumuzden mi kaciyo diye de, regl oldugumuza gore yumurtluyo olmamiz lazim zaten bi noktada eger hafif gecmiyosa reglimiz

Pıhtısız tertemiz regl cunku bukadar yerlesme falan hiç sanmıyorum hayıt otu ıcınde dediğiniz gibi hep 28 günde bir olurdu bi bozuldu duzenim 35-38 lere kadar cıktı bende o yuzden düzene koyması için içtim bu seferde erken yumurtlamadım bu ayda kullanıyım hayırlısı olsun 🌼
dikkat et canim bu ay da kullan duzelsin diye bakalim, ama eger baktin cok bozuyo hala bence birak birazcik saglikli yemeye vs. ozen gostererek dene eger oyle yapmiyosan, umarim bu ay cok guzel olsun <3

doktordan teyit aldiniz o halde catladigina dair de di mi? evet bana da garip geliyo acaba bizim gozumuzden mi kaciyo diye de, regl oldugumuza gore yumurtluyo olmamiz lazim zaten bi noktada eger hafif gecmiyosa reglimiz
Tabi çatlamıştı yumurtalarım kontrole gittiğimde. Kafanıza takmayın bence onu içiniz rahat olsun yani yumurtlamışsınızdır.

dikkat et canim bu ay da kullan duzelsin diye bakalim, ama eger baktin cok bozuyo hala bence birak birazcik saglikli yemeye vs. ozen gostererek dene eger oyle yapmiyosan, umarim bu ay cok guzel olsun <3
Paket gıda cola hazır içecek evimize giremez eşimdede morfolojik sorumumuz cardı suan sorun görünmüyor bu ay bol avokado yedim b12 dvit cvit hepsini tam alıyorum ama nasipten öte yol yok bunu her ay bastan öğreniyorum ☺️

Tabi çatlamıştı yumurtalarım kontrole gittiğimde. Kafanıza takmayın bence onu içiniz rahat olsun yani yumurtlamışsınızdır.
ben pik gormedim henuz bugun yarin gormeyi umuyorum da bir sorayim dedim gecen ay da gormemistim pik gordugum halde valla cok tesekkur ederim icime su serptiniiz

Paket gıda cola hazır içecek evimize giremez eşimdede morfolojik sorumumuz cardı suan sorun görünmüyor bu ay bol avokado yedim b12 dvit cvit hepsini tam alıyorum ama nasipten öte yol yok bunu her ay bastan öğreniyorum ☺️
oh cok iyi canim ben de oyle sabahtan yesil sular sonra vitaminler avokado saglikli sebzeler vs. hep oyleyiz insallah olucak allah gorucek bizim cabamiziii

hahahah ya gercekten oyle, allahim insanlar nasil bir anda hamile kaliyo, artik ben influencerlara falan bakamiyorum instagramda sinirim bozuluyo bu ara onumuze gelen hamile
bu arada bir kiz takip ediyorum kizlar, youtube videosunda kiz ikinci cocugu icin 2.ayda denemede hamile kalmis, ama test yaptigi videolar da var, kiz regl olmasi gereken gunde test yapti tek cizgi, 3.gun gecikmede test yapti tek cizgi, 5. gun gecikmede test yapti tek cizgi, 8. gun yapti clearblue digitalde pregnant yazisini gordu

onu gorunce dedim ki artik regl gecikmesindeki ve oncesindeki negatiflerle mod dusurmek yok :KK70: her sey olabiliyor

ben pik gormedim henuz bugun yarin gormeyi umuyorum da bir sorayim dedim gecen ay da gormemistim pik gordugum halde valla cok tesekkur ederim icime su serptiniiz
Ben de yumurtladınız sandım pardon. Görürsünüz ama merak etmeyin. Aynı sanırım sizinle yumurtlamamız. Ben de bugün yarın bekliyorum 12 gibi test yapıcam bakalım.

Ben de yumurtladınız sandım pardon. Görürsünüz ama merak etmeyin. Aynı sanırım sizinle yumurtlamamız. Ben de bugün yarın bekliyorum 12 gibi test yapıcam bakalım.
ayy hadi bakalim guzelce goruruz umarim yaptiktan sonra atar misiniz buraya ben de benimkiyle karsilastirmis olurumm, cok tesekkur ederim cevaplariniz iciiin :)

Merhaba kızlar Nisan Mayıs Ayı planlarımız grubu birçok arkadaşımıza aşırı uğurlu geldi belki bu başlıkta birçoğumuza uğur getirir ben nisan mayıs tablosunda bat'ı haziran ve mayıs sonu olanları ekliyorum listede adını göremeyenler beni etiketleyerek sat bat yazabilir...

🪻İSİM🪻🩶SAT🩶🩵BAT🩷
N nazemaydin 🤰🏼🧿
@Polymnia🤰🏼🧿
@gardenya21🤰🏼🧿
@berna9696🤰🏼🧿
Freshmommy Freshmommy 🤰🏼🧿
@senosderler25 Nisan22 Mayıs
@amyjegga28 Nisan24 Mayıs
@duruasya28 Nisan25 Mayıs
@bzcxa27 Nisan26 Mayıs
@Melek950126 Nisan27 Mayıs
@burrrr133127 Nisan27 Mayıs
@bef4530 Nisan28 Mayıs
@royaal29 Nisan29 Mayıs
@Umutlubiri1227 Nisan31 Mayıs
@Alev_06581 Mayıs2 Haziran
@subile4 Mayıs2 Haziran
@Childdevelopment10 Mayıs4 Haziran
@Benoower6 Mayıs4 Haziran
@dripbade9 Mayıs4 Haziran
@Evelynn9 Mayıs5 Haziran
@sonsuzlugunyanks4 Mayıs5 Haziran
@muendizleydiniz9 Mayıs6 Haziran
@CerkesMaria13 Mayıs6 Haziran
@elay8913 Mayıs7 Haziran
@princessbean29 Nisan8 Haziran
@merve000111 Mayıs8 Haziran
@defne959 Mayıs8 Haziran
@kittenlyy11 Mayıs9 Haziran
@Jane Jetgil13 Mayıs9 Haziran
@laylsari9 Mayıs9 Haziran
@mysterious712 Mayıs10 Haziran
@semocann15 Mayıs10 Haziran
@babymam17 Mayıs11 Haziran
@sevgili3917 Mayıs11 Haziran
@Mehtap77714 Mayıs11 Haziran
@selvi _bdr18 Mayıs12 Haziran
MaviRuya7 MaviRuya7 15 Mayıs12 Haziran
@vanilya8512 Mayıs12 Haziran
@bebekolog714 Mayıs13 Haziran
@mutluluksende14 Mayıs13 Haziran
@tugcee117 Mayıs13 Haziran
@Dbk334712 Mayıs13 Haziran
@tosbalak16 Mayıs13 Haziran
@Ozlenenhanim13 Mayıs14 Haziran
@Fatoss0619 Mayıs14 Haziran
@Mercan2416 Mayıs14 Haziran
@1papatyaaa13 Mayıs15 Haziran
@ecutos16 Mayıs15 Haziran
@Sadeizm18 Mayıs16 Haziran
@harivefaa26 Mayıs17 Haziran
@sakuracicegi18 Mayıs18 Haziran
A aysesngul 20 Mayıs19 Haziran
@nigdeli_26 Mayıs19 Haziran
@Pamlok26 Mayıs20 Haziran
@Candy777720 Mayıs20 Haziran
@cookiep26 Mayıs21 Haziran
@babydogan25 Mayıs21 Haziran
@Bahar esinti24 Mayıs21 Haziran
@beray123 Mayıs21 Haziran
@Ozlac21 Mayıs21 Haziran
@guzelbiresinti26 Mayıs21 Haziran
@Hah6120 Mayıs21 Haziran
@aceleciaycicegi21 Mayıs22 Haziran
D Dileekkg 23 Mayıs22 Haziran
@beyazmanolya6622 Mayıs22 Haziran
@ltfye2123 Mayıs23 Haziran
@cerenc123 Mayıs23 Haziran
@Djansu30 Mayıs24 Haziran
@haziran cicegim25 Mayıs24 Haziran
@zlmtnz27 Mayıs24 Haziran
sdaak sdaak 24 Mayıs24 Haziran
beezuus beezuus 24 Mayıs25 Haziran
@duskapani31 Mayıs26 Haziran
@Crpe27 Mayıs27 Haziran
@meraklime26 Mayıs27 Haziran
@gecemavisiiii31 Mayıs28 Haziran
@kendihalince29 Mayıs29 Haziran
@kanguruf3 Haziran30 Haziran
@aalesya1 Haziran30 Haziran
@bestemilka25 Mayıs30 Haziran
@bluecam31 Mayıs30 Haziran
@Papatya321f1 Haziran1 Temmuz
@nisan976 Haziran2 Temmuz
halolita halolita 1 Haziran2 Temmuz
@eliflevent2 Haziran2 Temmuz
@yagmurpapatya3 Haziran3 Temmuz
@asiliris28 Mayıs3 Temmuz
brckm brckm 4 Haziran4 Temmuz
@alyanil8 Haziran4 Temmuz
@Burcinouz8 Haziran5 Temmuz
@sifa198611 Haziran8 Temmuz
@huzunlutarcinlikek8 Haziran8 Temmuz
@kullanici21318 Haziran8 Temmuz
@simba354810 Haziran8 Temmuz
@annelik yolunda8 Haziran10 Temmuz
Hamiş annler durumlar. Nasıl sizdede bende kaç gundue aşırı mide bulantısı kusma hiçbir yiyemiyorum yemeklerden tiksiniyorum çok kötü geçiyor😔😢😢

Hiç kendini suçlama bu durumun onunla alakası olacağını düşünmüyorum. Ne kadar zor şartlarda çalışan insanlar var gayet sağlıklı gebelik geçiriyorlar. Ben de sürekli hareket halindeyim hamileyim diye kendimi hasta gibi hissetmiyorum. Ağır taşımak hariç her şeyim eski rutininde devam ediyor. Sürekli dinlensen de olacağı varsa olur bir şeyin. Hcg düşmesi, kimyasal gebelik düşük kategorisinde bile değiller bunun senin yaptığın hareketlere bağlanacağını düşünmüyorum. Yani en kötü senaryoyu konuşuyoruz diye yazıyorum. İnşallah düşündüğün şey gerçekleşmez dua edeceğim senin için 🙏🙏
Doğru diyorsun canım Çok teşekkürler ben 5 haftalıkken voleybol maçı yapmış insanım kızımda. Eşim yapma etme dedikçe 4 set oynamıştım hiç unutmuyorum 🤗 olacak olan her şey kadar neticede bakalım bugün ne olacak MaviRuya7 MaviRuya7 teşekkürler canım🤲🏼

Merhaba kızlar Nisan Mayıs Ayı planlarımız grubu birçok arkadaşımıza aşırı uğurlu geldi belki bu başlıkta birçoğumuza uğur getirir ben nisan mayıs tablosunda bat'ı haziran ve mayıs sonu olanları ekliyorum listede adını göremeyenler beni etiketleyerek sat bat yazabilir...

🪻İSİM🪻🩶SAT🩶🩵BAT🩷
N nazemaydin 🤰🏼🧿
@Polymnia🤰🏼🧿
@gardenya21🤰🏼🧿
@berna9696🤰🏼🧿
Freshmommy Freshmommy 🤰🏼🧿
@senosderler25 Nisan22 Mayıs
@amyjegga28 Nisan24 Mayıs
@duruasya28 Nisan25 Mayıs
@bzcxa27 Nisan26 Mayıs
@Melek950126 Nisan27 Mayıs
@burrrr133127 Nisan27 Mayıs