HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Sperm içeride 72 saat kadar yaşayabiliyor hiç merak etme siliklestiyde içerde bi buluşma söz konusu olabilir
Dün gece eşim gitmeden bir ilişki daha oldu bu sabahki testim de silikti dün çatlamış sanırım, rüyamda da doğum yaptığımı gördüm çok kolay bir doğum oldu filan diyordum ay bu aydan çok ümitliyim nedense
Canım durumlar nedır sende
Kuzum ben dün pik gördüm öncesi değerlendirme olmuştu dün gece de oldu eşim iş seyahatine gitti önümüzdeki günlerde olamayacak bakalım hayırlısı sen kan testi verdin mi nasıl ağrın devam ediyor mu

Ay hadi hayırlısı, inşallah tutar

Kızlar benimde dün koyuydu test, saat 20de bi daha yaptım silik oldu bence günde 2 defa yapmak yanıltıyor biraz. Ama bi kaç gündür geçmeyen bir bel ağrım var bugün kasıklarım ve göğüsümde hafif bir sızı var galiba benimkide çatlamak üzere diye umut ediyorum. Saat 2de test yapıcam bakalım ne durumda

Şöyle bir bakarken kendimi göremedim, sat 23 Mayıs bat 22 Haziran

Benimde sabah yaptığım pik çıktı akşam silikleşmeye başlamıştı bence çatladıgı için silik çıkıyor, bu sabah yine yaptım o da silikleşmeye başlamış ekliyorum fotoları en üstteki 07.06 öğlen pik olan , ortadaki 07.06 akşam, en alttaki de 08.06 sabah (bunu yeni yaptıgım için daha belirgin görünüyor zaman geçince o da silikleşecek)

Eklentiler

• 20240608_124600.jpg
    165,3 KB · Görüntüleme: 39
Ben de senden cok umutluyummm canımm hadı ınsallah yazamassam da takıp edıyrumm sizleri. Kan vermedım kuzum pazartesi vereceğim kızımda da 2 kez vermiştik bunda da aynı şekilde hatta daha sakinim. çok şükür agrım azaldı dra gittiğimizde bir sorun yoktu zaten kese kalp için de çok erkendi Sakarya'ya evime gtmeme 6 gün var gitmeden gideceğiz doktora burada kese için Orada da kendı doktoruma gıdeceğim. Ah ben hep yollarda gececek. Eylulde yine buraya dönüş 17saat. Bakalm Dr ne dıcek yolculuk ıcınşuan

Elimde çok test var bende döngü tamamlanana kadar her gün yapacağım hem ikinci bir yumurtlama olursa anlamak için hemde belki hamilelik öğrenirim diye
Benimde çok test olduğu için yaptım sürekli yumurtlamadan sonra 8. Gün pike yakın çıkmaya başlayıp devam edince 9. Gün hcg pozitif gördüm , inşallah en kısa zamanda hamilelik haberinizi alırız

Kuzumm ağrılarının azalmasına çok sevindim bence yolculukta gayet iyi geçecek inanıyorum sen çatlamadan sonra birliktelik yaşamış mıydın öncesi mi olmuştu hep

En alttaki daha belirgin gibi, ay inşallah tutmuştur. Benimde günlerdir dün en koyu olandı bakalım ne olacak

Elimde çok test var bende döngü tamamlanana kadar her gün yapacağım hem ikinci bir yumurtlama olursa anlamak için hemde belki hamilelik öğrenirim diye
Yap bence de. Ben nadiren 2 kez yumurtluyordum ve anlıyordum kasıktan akıntıdan yani ozamanlar korunuyorduk tabi ama olmayacak şey degl vallahı

Kuzumm ağrılarının azalmasına çok sevindim bence yolculukta gayet iyi geçecek inanıyorum sen çatlamadan sonra birliktelik yaşamış mıydın öncesi mi olmuştu hep
Yaşadım canım 12.gün çatlamaydı hatta 11.gecesi. ve 10, 12, 13. Günler ilişki oldu

Yap bence de. Ben nadiren 2 kez yumurtluyordum ve anlıyordum kasıktan akıntıdan yani ozamanlar korunuyorduk tabi ama olmayacak şey degl vallahı
Kuzum çok garip ama ben geçen hafta kasık ağrısı yaşadım hatta yumurtlama oluyor sandım ama testim silikti, dün pik gördüm ama ne öncesi ne sonrası kasık ağrısı yaşamadım akıntım da varla yok arasında. Test yapmasam geçen hafta yumurtladım sanacaktım

Buarada gebeliğin ilk ayları araç kullanımında sakınca yoktur dimi. Agrılarım gectıgı için eşimi arada dınlendırmek istiyorum yolculuk sırasında. O cok abartyor hamıleyken kullanma diyor şuan bile dışarıda ıken ben aklı hep bendeymiş burası zaten berbat bir trafiğe sahip karman çorman sokaklar caddeler. Millet karnı burnunda kullanıyor diyorum yokk sanki hastayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…