HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Üç gündür ovulasyon testim böyle çatlamamış hala sanırım değil mi bu kadar sürmesi normal mi
Döngünün kaçıncı günündesin canım ve normalde kaç gün sürüyor döngün henüz yumurtlama görünmüyor bu testlere göre. Ben de 2 gündür innovita ovulasyon testi yapıyorum. Daha pik olmadı bugün de yapacağım bakalım nasıl çıkacak

Yumurtlama olmamış mı daha anlayamadım ?

Eklentiler

• IMG20240608110838.jpg
    IMG20240608110838.jpg
    116,6 KB · Görüntüleme: 35
Akşamüzeri tekrar test yaptım silikleşmeye başlamış gibi, yarın da değerlendirmem gerekir miydi sence 🤗 gerçi yarın eşim iş seyahatine gidiyor malesef bugün son değerlendirme oldu, artık tutar mı tutmaz mı göreceğiz 🤷
Sperm içeride 72 saat kadar yaşayabiliyor hiç merak etme siliklestiyde içerde bi buluşma söz konusu olabilir 😄

Kızlar yumurtanın döllenmesi için belli bi büyüklükte olması gerekiyor ya testte pik çıkması o büyüklüğe geldiğini mi gösteriyor? Yoksa yeterli olgunluğa gelmeden çatlayan yumurta da olabilir mi?

Kızlar yumurtanın döllenmesi için belli bi büyüklükte olması gerekiyor ya testte pik çıkması o büyüklüğe geldiğini mi gösteriyor? Yoksa yeterli olgunluğa gelmeden çatlayan yumurta da olabilir mi?
Yeterli olgunluğa gelmeden yada fazla büyüyen yumurtalar olabilir ve çatlama bilir fazla büyüyenler kiste de dönüşebilir tam peak olmadan silikleştiyse erken çatlama olmus olabilir peak çıkması lh seviyesinin arttıgını yanı yumurtanın büyüdüğünü gösterir

Yeterli olgunluğa gelmeden yada fazla büyüyen yumurtalar olabilir ve çatlama bilir fazla büyüyenler kiste de dönüşebilir tam peak olmadan silikleştiyse erken çatlama olmus olabilir peak çıkması lh seviyesinin arttıgını yanı yumurtanın büyüdüğünü gösterir
Geçen ay laboquickle takip ettim pik olmadan silikleşmişti. Bu ay innovita aldım önceki gün pik oldu dün de silikleşti sıkıntı yok o zaman. Geçen ay strese soktu beni laboquick bi daha asla almam.

X