HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Bazen geç çıkabiliyor kanda kızlar benim kızımda 20 Haziranda ailemin yanına tatile gitmiştim aşırı bir bulantı vardı kan verdim gebelik yok denildi. 15 Temmuz’da yine gittim o zaman öğrendim ki 1 aylık hamileymişim zaten geç döllenmeden belli olmamış doktorum öyle demişti.

Kuzum çok garip ama ben geçen hafta kasık ağrısı yaşadım hatta yumurtlama oluyor sandım ama testim silikti, dün pik gördüm ama ne öncesi ne sonrası kasık ağrısı yaşamadım akıntım da varla yok arasında. Test yapmasam geçen hafta yumurtladım sanacaktım 🤷
Erken olgunlasmış olabilir ondan ağrı olabilir. Aslında benim anladıgım akıntı batmadan ziyade meme ucu hassasiyetimdi kendimi bildim bileli yumurtam çatladığı an meme ucuna dokunamam asla. Bazen 2 kez yazardım bunu gecınce de oyle anlardım. Acaba senn de öncesi pik olup hassas mı oldu 2 kez oldu belki de yumurtlama başında flan

Buarada gebeliğin ilk ayları araç kullanımında sakınca yoktur dimi. Agrılarım gectıgı için eşimi arada dınlendırmek istiyorum yolculuk sırasında. O cok abartyor hamıleyken kullanma diyor şuan bile dışarıda ıken ben aklı hep bendeymiş🤣 burası zaten berbat bir trafiğe sahip karman çorman sokaklar caddeler. Millet karnı burnunda kullanıyor diyorum yokk sanki hastayım 🙄🤣
Bence sorun olmaz hatta yolculuk senin için daha keyifli geçer 🥰

Erken olgunlasmış olabilir ondan ağrı olabilir. Aslında benim anladıgım akıntı batmadan ziyade meme ucu hassasiyetimdi kendimi bildim bileli yumurtam çatladığı an meme ucuna dokunamam asla. Bazen 2 kez yazardım bunu gecınce de oyle anlardım. Acaba senn de öncesi pik olup hassas mı oldu 2 kez oldu belki de yumurtlama başında flan
Kuzum adet 29u sabah bitti ben akşamından beri takip ediyorum hep silikti testlerim

Bence sorun olmaz hatta yolculuk senin için daha keyifli geçer 🥰
Ben de öyle düşünüyorum ama erkekler neden bilmiyorum hamileliği bizden daha hassasyaşıyor gerçekten kzıımda da öyleydi eşim ondan gizli cam dilerdim . Ama şimdi yaabıldıgım kadar naz yapıyorum. Aklında olsun o fırsat geri gelmiyor bir daha. Ekstra farklı yumuşak oluyorlar bu bir gerçek. O değil sadece maaıle korksun benden sımdı gıdınce memlekete ,🤪🤣🤣

Ben de öyle düşünüyorum ama erkekler neden bilmiyorum hamileliği bizden daha hassasyaşıyor gerçekten kzıımda da öyleydi eşim ondan gizli cam dilerdim . Ama şimdi yaabıldıgım kadar naz yapıyorum. Aklında olsun o fırsat geri gelmiyor bir daha. Ekstra farklı yumuşak oluyorlar bu bir gerçek. O değil sadece maaıle korksun benden sımdı gıdınce memlekete ,🤪🤣🤣
Güldürdun beni🤣🤣🤣

Buarada gebeliğin ilk ayları araç kullanımında sakınca yoktur dimi. Agrılarım gectıgı için eşimi arada dınlendırmek istiyorum yolculuk sırasında. O cok abartyor hamıleyken kullanma diyor şuan bile dışarıda ıken ben aklı hep bendeymiş🤣 burası zaten berbat bir trafiğe sahip karman çorman sokaklar caddeler. Millet karnı burnunda kullanıyor diyorum yokk sanki hastayım 🙄🤣
Hamilelere özel emniyet kemeri aparatı var onu bi çok kadın hamileliğin ilk aylarında gerek yok sanıyor ama mutlaka araç kullansanızda kullanmasanızda o aparattan alın

Normalde de geciktiği oluyo muydu kuzum
Yok yok zaten gecikmedi de sağolsun tam gününde geldi biraz gelip ara vermesi düşündürmüştü ama şu an geldi tam anlamıyla canım nasip
Benimde dört Temmuz canım🧡 sağlıkla inşallah
inşallah canım hayırlısı olsun ben ilk günü bugün saydım artık dünü sayarsam benim de 4 🥰
Benim de bu ay ilk defa 5 gün gecikti. Ama regl oldum bugün
hayırlısı olsun canım gelecek aya inşallah 🙏🏻

Kızlar çatlamış sanırım dün peak günüydü, takvime yani uygulamaya görede bugün yumurtlama günü. Aşırı belim ağrıyor birde kasıklarımda ağrı var, sabahtan sağ tarafım ağrıyordu şimdide sol kaşsızım ağrıyor

Eklentiler

• 1A5B0BED-C0DE-4606-A4FB-6BE3EDAA135D.jpeg
    1A5B0BED-C0DE-4606-A4FB-6BE3EDAA135D.jpeg
    97,7 KB · Görüntüleme: 28
X