HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Eveet çatlamış benimde böyle oldu hangi günleri değerlendirdiniz

Psikolojik olarakta gecikme olabiliyormuş bebek düşünmeye başlayınca, umarım bir sonraki ay güzel haberler verirsiniz bize
Aslında pek olur diye düşünmemiştim hatta her an regl olacağım diye bekledim çünkü reglden iki hafta önce karın ağrısı başlamıştı. Üşüttüm belki de ondan gecikti. Soğan suyu içeceğim bugün

Anladım canım hayırlısı olsun, kafanda bu düşünceler olmadan güzel bi tatil yaparsın şimdi. Tatiller hep uğurlu geliyo

Test yaptınız mı hiç belki kimyasal olmuştur o yüzden gecikmiştir
Gün aşırı şeklinde devam ediyorduk aslında ama dün koyu çıkınca dün değerlendirdik, bir önce ki gün ve bu sabah şeklinde oldu. 3 günü boş geçmedik Bu kez baya tedbirli gidiyorum
Harika bat ne zaman yakınız sanırım

Enfeksiyon sorunum yok, yumurtlama oldu ya devam etsem acaba sorun olur mu merak ediyorum
Rahmi temizliyor soğan suyu 10 gün devam edip regle kadar içmeyin isterseniz regle kadar bebeğin tutunmasını sağlayacak şeyler yapabilirsiniz. Soğan suyunun söktürücü özelliği var ya o yüzden çok bilemedim yumurtanın çatladığı için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…