HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Sperm içeride 72 saat kadar yaşayabiliyor hiç merak etme siliklestiyde içerde bi buluşma söz konusu olabilir 😄
Dün gece eşim gitmeden bir ilişki daha oldu 🫢🤣 bu sabahki testim de silikti dün çatlamış sanırım, rüyamda da doğum yaptığımı gördüm çok kolay bir doğum oldu filan diyordum 🤣 ay bu aydan çok ümitliyim nedense 🤩
Canım durumlar nedır sende 🥰
Kuzum ben dün pik gördüm öncesi değerlendirme olmuştu dün gece de oldu eşim iş seyahatine gitti önümüzdeki günlerde olamayacak bakalım hayırlısı 😊 sen kan testi verdin mi nasıl ağrın devam ediyor mu

Dün gece eşim gitmeden bir ilişki daha oldu 🫢🤣 bu sabahki testim de silikti dün çatlamış sanırım, rüyamda da doğum yaptığımı gördüm çok kolay bir doğum oldu filan diyordum 🤣 ay bu aydan çok ümitliyim nedense 🤩

Kuzum ben dün pik gördüm öncesi değerlendirme olmuştu dün gece de oldu eşim iş seyahatine gitti önümüzdeki günlerde olamayacak bakalım hayırlısı 😊 sen kan testi verdin mi nasıl ağrın devam ediyor mu
Ay hadi hayırlısı, inşallah tutar 😍

Kızlar benimde dün koyuydu test, saat 20de bi daha yaptım silik oldu bence günde 2 defa yapmak yanıltıyor biraz. Ama bi kaç gündür geçmeyen bir bel ağrım var bugün kasıklarım ve göğüsümde hafif bir sızı var galiba benimkide çatlamak üzere diye umut ediyorum. Saat 2de test yapıcam bakalım ne durumda

LH hamilelikte pik çıkıyormuş gerçekten 4 gündür ovulasyon testi de böyle. 🥰

Eklentiler

• IMG_2761.jpeg
    IMG_2761.jpeg
    69,1 KB · Görüntüleme: 33
Merhaba kızlar Nisan Mayıs Ayı planlarımız grubu birçok arkadaşımıza aşırı uğurlu geldi belki bu başlıkta birçoğumuza uğur getirir ben nisan mayıs tablosunda bat'ı haziran ve mayıs sonu olanları ekliyorum listede adını göremeyenler beni etiketleyerek sat bat yazabilir...

🪻İSİM🪻🩶SAT🩶🩵BAT🩷
@nazemaydin🤰🏼🧿
@Polymnia🤰🏼🧿
@gardenya21🤰🏼🧿
@berna9696🤰🏼🧿
kartanesi8892 kartanesi8892 🤰🏼🧿
@senosderler25 Nisan22 Mayıs
@amyjegga28 Nisan24 Mayıs
@duruasya28 Nisan25 Mayıs
@bzcxa27 Nisan26 Mayıs
@Melek950126 Nisan27 Mayıs
@burrrr133127 Nisan27 Mayıs
@bef4530 Nisan28 Mayıs
@royaal29 Nisan29 Mayıs
@Umutlubiri1227 Nisan31 Mayıs
@Alev_06581 Mayıs2 Haziran
@subile4 Mayıs2 Haziran
@Childdevelopment10 Mayıs4 Haziran
@Benoower6 Mayıs4 Haziran
@dripbade9 Mayıs4 Haziran
@Evelynn9 Mayıs5 Haziran
@sonsuzlugunyanks4 Mayıs5 Haziran
@muendizleydiniz9 Mayıs6 Haziran
@CerkesMaria13 Mayıs6 Haziran
@elay8913 Mayıs7 Haziran
@Burcinouz11 Mayıs7 Haziran
@princessbean29 Nisan8 Haziran
@Djansu8 Haziran
@merve000111 Mayıs8 Haziran
@defne959 Mayıs8 Haziran
@kittenlyy11 Mayıs9 Haziran
@Jane Jetgil13 Mayıs9 Haziran
@laylsari9 Mayıs9 Haziran
M mysterious7 12 Mayıs10 Haziran
@semocann15 Mayıs10 Haziran
@sevgili3917 Mayıs11 Haziran
@simba354814 Mayıs11 Haziran
@Mehtap77714 Mayıs11 Haziran
@selvi _bdr18 Mayıs12 Haziran
@vanilya8512 Mayıs12 Haziran
@bebekolog714 Mayıs13 Haziran
@sifa198613 Mayıs13 Haziran
@mutluluksende14 Mayıs13 Haziran
@tugcee117 Mayıs13 Haziran
@Dbk334712 Mayıs13 Haziran
@tosbalak16 Mayıs13 Haziran
@Ozlenenhanim13 Mayıs14 Haziran
@Fatoss0619 Mayıs14 Haziran
@Mercan2416 Mayıs14 Haziran
@1papatyaaa13 Mayıs15 Haziran
@ecutos16 Mayıs15 Haziran
@Sadeizm18 Mayıs16 Haziran
@harivefaa26 Mayıs17 Haziran
@sakuracicegi18 Mayıs18 Haziran
@aysesngul20 Mayıs19 Haziran
@nigdeli_26 Mayıs19 Haziran
Pamlok Pamlok 26 Mayıs20 Haziran
@Candy777720 Mayıs20 Haziran
@cookiep26 Mayıs21 Haziran
@babydogan25 Mayıs21 Haziran
@Bahar esinti24 Mayıs21 Haziran
@beray123 Mayıs21 Haziran
@Ozlac21 Mayıs21 Haziran
@guzelbiresinti26 Mayıs21 Haziran
@Hah6120 Mayıs21 Haziran
@aceleciaycicegi21 Mayıs22 Haziran
@beyazmanolya6622 Mayıs22 Haziran
@ltfye2123 Mayıs23 Haziran
@cerenc123 Mayıs23 Haziran
@haziran cicegim25 Mayıs24 Haziran
@zlmtnz27 Mayıs24 Haziran
sdaak sdaak 24 Mayıs24 Haziran
@beezuus24 Mayıs25 Haziran
@duskapani31 Mayıs26 Haziran
@Crpe27 Mayıs27 Haziran
@meraklime26 Mayıs27 Haziran
@kendihalince29 Mayıs29 Haziran
@kanguruf3 Haziran30 Haziran
@aalesya1 Haziran30 Haziran
@bestemilka25 Mayıs30 Haziran
@bluecam31 Mayıs30 Haziran
@Papatya321f1 Haziran1 Temmuz
@nisan976 Haziran2 Temmuz
@halolita1 Haziran2 Temmuz
@eliflevent2 Haziran2 Temmuz
@yagmurpapatya3 Haziran3 Temmuz
@asiliris28 Mayıs3 Temmuz
@brckm4 Haziran4 Temmuz
@alyanil8 Haziran4 Temmuz
@annelik yolunda8 Haziran10 Temmuz
Şöyle bir bakarken kendimi göremedim, sat 23 Mayıs bat 22 Haziran

Kızlar benimde dün koyuydu test, saat 20de bi daha yaptım silik oldu bence günde 2 defa yapmak yanıltıyor biraz. Ama bi kaç gündür geçmeyen bir bel ağrım var bugün kasıklarım ve göğüsümde hafif bir sızı var galiba benimkide çatlamak üzere diye umut ediyorum. Saat 2de test yapıcam bakalım ne durumda
Benimde sabah yaptığım pik çıktı akşam silikleşmeye başlamıştı bence çatladıgı için silik çıkıyor, bu sabah yine yaptım o da silikleşmeye başlamış ekliyorum fotoları en üstteki 07.06 öğlen pik olan , ortadaki 07.06 akşam, en alttaki de 08.06 sabah (bunu yeni yaptıgım için daha belirgin görünüyor zaman geçince o da silikleşecek)

Eklentiler

• 20240608_124600.jpg
    20240608_124600.jpg
    165,3 KB · Görüntüleme: 33

Ben de senden cok umutluyummm canımm hadı ınsallah yazamassam da takıp edıyrumm sizleri. Kan vermedım kuzum pazartesi vereceğim kızımda da 2 kez vermiştik bunda da aynı şekilde hatta daha sakinim. çok şükür agrım azaldı dra gittiğimizde bir sorun yoktu zaten kese kalp için de çok erkendi Sakarya'ya evime gtmeme 6 gün var gitmeden gideceğiz doktora burada kese için Orada da kendı doktoruma gıdeceğim. Ah ben hep yollarda gececek. Eylulde yine buraya dönüş 17saat. Bakalm Dr ne dıcek yolculuk ıcınşuan

Elimde çok test var bende döngü tamamlanana kadar her gün yapacağım hem ikinci bir yumurtlama olursa anlamak için hemde belki hamilelik öğrenirim diye 🥰
Benimde çok test olduğu için yaptım sürekli yumurtlamadan sonra 8. Gün pike yakın çıkmaya başlayıp devam edince 9. Gün hcg pozitif gördüm , inşallah en kısa zamanda hamilelik haberinizi alırız 🙏🏻🥰

Ben de senden cok umutluyummm canımm hadı ınsallah yazamassam da takıp edıyrumm sizleri. Kan vermedım kuzum pazartesi vereceğim kızımda da 2 kez vermiştik bunda da aynı şekilde hatta daha sakinim. çok şükür agrım azaldı dra gittiğimizde bir sorun yoktu zaten kese kalp için de çok erkendi Sakarya'ya evime gtmeme 6 gün var gitmeden gideceğiz doktora burada kese için Orada da kendı doktoruma gıdeceğim. Ah ben hep yollarda gececek. Eylulde yine buraya dönüş 17saat. Bakalm Dr ne dıcek yolculuk ıcınşuan
Kuzumm ağrılarının azalmasına çok sevindim 😍 bence yolculukta gayet iyi geçecek inanıyorum 🙏🏻🫶🏻 sen çatlamadan sonra birliktelik yaşamış mıydın öncesi mi olmuştu hep

Benimde sabah yaptığım pik çıktı akşam silikleşmeye başlamıştı bence çatladıgı için silik çıkıyor, bu sabah yine yaptım o da silikleşmeye başlamış ekliyorum fotoları en üstteki 07.06 öğlen pik olan , ortadaki 07.06 akşam, en alttaki de 08.06 sabah (bunu yeni yaptıgım için daha belirgin görünüyor zaman geçince o da silikleşecek)
En alttaki daha belirgin gibi, ay inşallah tutmuştur. Benimde günlerdir dün en koyu olandı bakalım ne olacak 😍

Elimde çok test var bende döngü tamamlanana kadar her gün yapacağım hem ikinci bir yumurtlama olursa anlamak için hemde belki hamilelik öğrenirim diye 🥰
Yap bence de. Ben nadiren 2 kez yumurtluyordum ve anlıyordum kasıktan akıntıdan yani ozamanlar korunuyorduk tabi ama olmayacak şey degl vallahı

Yap bence de. Ben nadiren 2 kez yumurtluyordum ve anlıyordum kasıktan akıntıdan yani ozamanlar korunuyorduk tabi ama olmayacak şey degl vallahı
Kuzum çok garip ama ben geçen hafta kasık ağrısı yaşadım hatta yumurtlama oluyor sandım ama testim silikti, dün pik gördüm ama ne öncesi ne sonrası kasık ağrısı yaşamadım akıntım da varla yok arasında. Test yapmasam geçen hafta yumurtladım sanacaktım 🤷

Buarada gebeliğin ilk ayları araç kullanımında sakınca yoktur dimi. Agrılarım gectıgı için eşimi arada dınlendırmek istiyorum yolculuk sırasında. O cok abartyor hamıleyken kullanma diyor şuan bile dışarıda ıken ben aklı hep bendeymiş🤣 burası zaten berbat bir trafiğe sahip karman çorman sokaklar caddeler. Millet karnı burnunda kullanıyor diyorum yokk sanki hastayım 🙄🤣

X