HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar çatlamış sanırım dün peak günüydü, takvime yani uygulamaya görede bugün yumurtlama günü. Aşırı belim ağrıyor birde kasıklarımda ağrı var, sabahtan sağ tarafım ağrıyordu şimdide sol kaşsızım ağrıyor
Eveet çatlamış 😻 benimde böyle oldu hangi günleri değerlendirdiniz

Psikolojik olarakta gecikme olabiliyormuş bebek düşünmeye başlayınca, umarım bir sonraki ay güzel haberler verirsiniz bize 😻
Aslında pek olur diye düşünmemiştim hatta her an regl olacağım diye bekledim çünkü reglden iki hafta önce karın ağrısı başlamıştı. Üşüttüm belki de ondan gecikti. Soğan suyu içeceğim bugün

Yok yok zaten gecikmedi de sağolsun tam gününde geldi biraz gelip ara vermesi düşündürmüştü ama şu an geldi tam anlamıyla canım nasip

inşallah canım hayırlısı olsun ben ilk günü bugün saydım artık dünü sayarsam benim de 4 🥰

hayırlısı olsun canım gelecek aya inşallah 🙏🏻

Anladım canım hayırlısı olsun, kafanda bu düşünceler olmadan güzel bi tatil yaparsın şimdi. Tatiller hep uğurlu geliyo 😅

Aslında pek olur diye düşünmemiştim hatta her an regl olacağım diye bekledim çünkü reglden iki hafta önce karın ağrısı başlamıştı. Üşüttüm belki de ondan gecikti. Soğan suyu içeceğim bugün
Test yaptınız mı hiç belki kimyasal olmuştur o yüzden gecikmiştir
Gün aşırı şeklinde devam ediyorduk aslında ama dün koyu çıkınca dün değerlendirdik, bir önce ki gün ve bu sabah şeklinde oldu. 3 günü boş geçmedik 🙈😂 Bu kez baya tedbirli gidiyorum
Harika 😍 bat ne zaman yakınız sanırım

Enfeksiyon sorunum yok, yumurtlama oldu ya devam etsem acaba sorun olur mu merak ediyorum
Rahmi temizliyor soğan suyu 10 gün devam edip regle kadar içmeyin isterseniz regle kadar bebeğin tutunmasını sağlayacak şeyler yapabilirsiniz. Soğan suyunun söktürücü özelliği var ya o yüzden çok bilemedim yumurtanın çatladığı için

X