HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Yarın tam peak olacak gibi bence 🥰
Akşamüzeri tekrar test yaptım silikleşmeye başlamış gibi, yarın da değerlendirmem gerekir miydi sence 🤗 gerçi yarın eşim iş seyahatine gidiyor malesef bugün son değerlendirme oldu, artık tutar mı tutmaz mı göreceğiz 🤷

Eklentiler

• 20240608_002126.jpg
    20240608_002126.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 46
Akşamüzeri tekrar test yaptım silikleşmeye başlamış gibi, yarın da değerlendirmem gerekir miydi sence 🤗 gerçi yarın eşim iş seyahatine gidiyor malesef bugün son değerlendirme oldu, artık tutar mı tutmaz mı göreceğiz 🤷
yarin da degerlendirseniz olurdu ama burada ben hem pik oncesinde hem de pikten sonra siliklesme sonrasinda da deneyip hamile olanlari okudum, allahin takdiri siz elinizden geleni yaptiniz imkanlarla insallah tutsun guzelce💕🙏🏻

yarin da degerlendirseniz olurdu ama burada ben hem pik oncesinde hem de pikten sonra siliklesme sonrasinda da deneyip hamile olanlari okudum, allahin takdiri siz elinizden geleni yaptiniz imkanlarla insallah tutsun guzelce💕🙏🏻
Ben ilk defa düzenli yaptım ovü testini o yüzden nasıl oluyor burada okuduğum kadarıyla biliyorum 🤗 hayırlısı artık 😍
Canım Allah verirse tek gecede bile olur sen merak etme Allah kendi yanından tertemiz hayırlı sağlıklı bi evlat versin inşallah
Öyle gerçekten, hayırlı zamanda gelsin sağlıklı olsun 🤗🫶🏻

Ben ilk defa düzenli yaptım ovü testini o yüzden nasıl oluyor burada okuduğum kadarıyla biliyorum 🤗 hayırlısı artık 😍

Öyle gerçekten, hayırlı zamanda gelsin sağlıklı olsun 🤗🫶🏻
Olur canım inşallah gönülden dua ediyorum rabbim hepimizi sevindirsin burada çare ve umut aradığımız günleri unuttursun ☺️🧡
Yarın bat günüm sizler de bana dua edin bir kaybın var şu kırık gönlüm iyileşsin
Midem bulanıyor başım ağrıyor sanırım psikolojik sürekli WC gidiyorum

Olur canım inşallah gönülden dua ediyorum rabbim hepimizi sevindirsin burada çare ve umut aradığımız günleri unuttursun ☺️🧡
Yarın bat günüm sizler de bana dua edin bir kaybın var şu kırık gönlüm iyileşsin
Midem bulanıyor başım ağrıyor sanırım psikolojik sürekli WC gidiyorum
Kaybınız için üzgünüm 😔 umarım şuan hamilesinizdir, sağlıklı bir evladınız olur 😻🫶🏻 test yapmayı planlıyor musunuz

Gittim canım iki gün önce hareket olmayn yumurtlarım büyümüş birazdan çatlatma iğnemi vuracagım doktorum gelişen yumurtalarımı da rahim sağlımıda harika buldu gün asırı denemeye devam hamile gibi sevindim ultrasonda görünce yumurtaların artık olmazsa tüp bebek demişti doktorum ve iki doz da da hiç gelişme yoktu hadi iğne kalıp çöp olmasın dediğimiz dozda büyüdüler ve bu arada incir yedim 5-7 tane kadar iki gün içinde 😂 tutmasa bile gelişmesi benim için çok büyük bi adım teşekkür ederim hatırladıgın için 💞🥰
Çok sevindim incir bende erken yumurtLama artı gebelik olarak döndü inşallah senin de öyle olacak 🥰😻

Kaybınız için üzgünüm 😔 umarım şuan hamilesinizdir, sağlıklı bir evladınız olur 😻🫶🏻 test yapmayı planlıyor musunuz
Ya ama şu an baş ağrısı karın ağrısı sık idrar mide bulantısı sanki idrar yolu enfeksiyonu oldun gibi yanıyorum kafamdaki sesler de susmuyor

🥹🥹Senin ilk gelen ne renkti canım ve ne kadardı ben sabahı beklicem gelmezse test yapsam mı bilemedim yoksa pazar sabahını mı beklesem
Canım kahverengi desem değil pembe desem değil ikisinin arası gibiydi. 2 kere falan geldi sonra şeffafa döndü. Ertesi sabah öğlen de testte çıktı yani gecikmenin birinci günü

Canım kahverengi desem değil pembe desem değil ikisinin arası gibiydi. 2 kere falan geldi sonra şeffafa döndü. Ertesi sabah öğlen de testte çıktı yani gecikmenin birinci günü
Sabahın köründe kendiliğimden uyandım test yapmak için sinyal diye düşündüm😂 devamı gelmemiş ama negatif amaan

Merhaba Canlar bugün iğnenin 13. Günü
yine silik çıktı benim hatta daha silik çıktı prodoctor pembe olan.
Mor da days doctor bitik.koyu çıktı.
Bu days doctor a da güven oluyor müdür acaba. Prodoctor un cikarmadigini bu marka çıkarır mı. Kafam iyice karıştı . İksiide 5 dk içinde çıktı. Prodoctor un düne göre daha koyu olması gerekirken daha silik çıktı. Hala iğne etkisi olabilir mi acaba? Tek olan dünkü prodoctor dün daha koyuydu

Eklentiler

• IMG_20240608_081421.jpg
    IMG_20240608_081421.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_20240608_080826.jpg
    IMG_20240608_080826.jpg
    63,9 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_20240607_175430.jpg
    IMG_20240607_175430.jpg
    76,2 KB · Görüntüleme: 28
Merhaba hoşgeldin hayırlı haberlerini alırız inşallah bende 11.günde yaptım yani bu sabah negatifti. Yarın tekrar yapıcaö inşallah inşallah pozıtıfı görğrğz
Günaydın cnm bugün daha silik çıktı demekki iğne etkisi hala.gecmemis çok ilginç ya bugün 13. Gün tuhaf

X