HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kanamam 4 gün sürüyor, 1-2-4-7 Haziran değerlendirdik eşim yarın iş seyahatine gidiyor o yüzden daha fazla değerlendiremeyeceğiz çatlama öncesi olmuş olacak sadece
İnşallah tutunur gerek kalmaz ben de yarın ara vericem. Programa göre dün pik olması gerekiyordu değerlendirdik bir de bugün. Ben hep programa göre uyardım. Meğerse 1 gün sonra pik oluyormus

İnşallah tutunur gerek kalmaz ben de yarın ara vericem. Programa göre dün pik olması gerekiyordu değerlendirdik bir de bugün. Ben hep programa göre uyardım. Meğerse 1 gün sonra pik oluyormus
Eğer pik olduysa bence bir gün daha değerlendirin sonra ara verin sonrası da önemli diyorlar

Merhabalar çatlatma iğnesinin 10.günü bugün test yaptım sabah negatif ovulasyonda negatif çıktı . Aranızda çatlatma iğnesi kullananlar var mı arkadaşlar
Merhaba cnm benim bugün 12.gunum çatlatma iğnesinin. Aşılama olalı da 10 gün geçti. Sabah çok çok ince silik çizgi oldu ama iğne etksii olabilir dedisler. 14 gün öncesi çıkmaz diyorlar o yüzden benimde azcik umduum kırıldı. Yarın yine yapacağım bakalım koyulaşacak mi yoksa temelli silinecek mi

Eğer pik olduysa bence bir gün daha değerlendirin sonra ara verin sonrası da önemli diyorlar
4.6.7 değerlendirdik aktivlik açısından ara vermek istiyorum doğrusu sperm sayısında sıkıntı yok ama bilemedim. Ben her ay ağrım olduğunda adet öncesi ağrı sanıp değerlendirmezdim. 4 senedir evliyim yeni yeni anlamaya başlıyorum bu konulari. O da burayı keşf ettikten sonra

kizlar pik gormek icin falan mi havuc yemek gerekiyodu? Ben bugun 4-5 tane kucuk havuc yedim henuz pik yok ovulasyon testinde ama iyi olur mu acaba yoksa o catlatmak icin miydi?

Kızlarcımmm çok güzel gebelik haberleri var 😻 sağlıkla gelsinler inşallah 😍🫶🏻 benimde bugün testim pik oldu galiba bilenler yorum yapabilir mi lütfen 🤗 reglim 29unda sabah bitti ben akşam test yapmaya başladım en alttaki bugünün testi ne diyorsunuz? 😍 İlişki 29 Mayıs akşam 1-2-4 ve 7 Haziran'da oldu
Yarın tam peak olacak gibi bence 🥰

kizlar pik gormek icin falan mi havuc yemek gerekiyodu? Ben bugun 4-5 tane kucuk havuc yedim henuz pik yok ovulasyon testinde ama iyi olur mu acaba yoksa o catlatmak icin miydi?
Havuç büyütmek ıçin değil çatlatma için canım peak catlamadsn hemen önce yumurtalar büyüdüğünde görürsün incir büyütüyor hatta burada bir arkadasımız incir yediği için çok uzun süre büyük kaldılar havuç yedi ve öyle çatlama oldu 🤭🤭

Havuç büyütmek ıçin değil çatlatma için canım peak catlamadsn hemen önce yumurtalar büyüdüğünde görürsün incir büyütüyor hatta burada bir arkadasımız incir yediği için çok uzun süre büyük kaldılar havuç yedi ve öyle çatlama oldu 🤭🤭
ayyy gercekten mi😂 neyse ben bugun yedim henuz pik gormeden ama asiri cok etkisi olmaz heralde daha pik gormediysem diye dusunuyorum o zaman😂

Merhaba cnm benim bugün 12.gunum çatlatma iğnesinin. Aşılama olalı da 10 gün geçti. Sabah çok çok ince silik çizgi oldu ama iğne etksii olabilir dedisler. 14 gün öncesi çıkmaz diyorlar o yüzden benimde azcik umduum kırıldı. Yarın yine yapacağım bakalım koyulaşacak mi yoksa temelli silinecek mi
Merhaba hoşgeldin hayırlı haberlerini alırız inşallah bende 11.günde yaptım yani bu sabah negatifti. Yarın tekrar yapıcaö inşallah inşallah pozıtıfı görğrğz

X