HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar benim normalde 13.gün ısım hep 36.4ün altına düşer sonraki gün de adet olurum bugün ölçtüm 36.6 çıktı, sizce umut var mı yarın sabah ilk iş test yapıcam bana dua edin. :dua:

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-07-18-45-37-325_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    Screenshot_2024-06-07-18-45-37-325_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 18
Selam kızlar,
Moralim çok bozuk bu ay yumurtlama öncesini değerlendirdik ve ön kaplama dişim çıktı doktor implant önerdi ve bu biraz uzun sürüyor biliyorsunuz 3 ay gibi. Gerçi doktor implantı taktıktan sonra çocuk düşünebilirsin dedi (implanttan 2 ay sonra kalıcı kaplamayı takıyorlar) bu hafta başlayacak acaba değerlendirdiğim günler birşey olmuş mudur? Düşük ihtimal geliyor bana . 1 senedir zaten isitoruz olmuyordu şimdi bide bunun yüzünden beklemek zorunda kalacağım için çok üzgünüm :KK43:
Sağlık olsun gebelikte hormonlsrdan dolayı çok sıkıntı olur size yaptırmanız çok daha iyi

Kızlar benim normalde 13.gün ısım hep 36.4ün altına düşer sonraki gün de adet olurum bugün ölçtüm 36.6 çıktı, sizce umut var mı yarın sabah ilk iş test yapıcam bana dua edin. :dua:
Dua ediyorum insallah olumlu sonuc cikar siz ordayken guzel sonuclar alirsiniz kontrol ettirirsiniz insallah🙏🏻

Yarin mi adet gununuz normalde?

Ya di mi bana da:KK43: acaba seyrelttim mi su icerek 2 saat oncesinde de dicem de yani bilemedim ki

Bazi uygulamalar yumurtlamayi yarin bazilari da haftaya sali falan gosteriyo bakalim devam edicem yapmaya ayni saatte su cok az icerek falan o zaman:KK43:
Devam et canım geçen ay ki gibi de olabilir dediğin gibi. Bozma moralini kesin bir kaç güne netleşir

Dua ediyorum insallah olumlu sonuc cikar siz ordayken guzel sonuclar alirsiniz kontrol ettirirsiniz insallah🙏🏻

Yarin mi adet gununuz normalde?

Yaa inşallah vardır canım 🥰 bat nezamandı senin
Bugün ya da yarın olmam lazım ovülasyona göre yarın bakalım sabah olmazsam test yapıcam eczaneden ovula kaset test aldım iyi midir bilmiyorum

Doğru diyorsun canım sağol bu ay pek kasmayı düşünmüyorum açıkçası tam temmuz ayinda bat bitiminde tatil almıştık rahat rahat gidip yiyip içmek istiyorum kafamız dağılsın🥲 Sizlerden güzel haber bekliyorum 🙏🏻
Ahhh kafa dağıt her zaman en güzelini düşünmek lazım rabbim sağlık versinnnn ne dertler var

Doğru diyorsun canım sağol bu ay pek kasmayı düşünmüyorum açıkçası tam temmuz ayinda bat bitiminde tatil almıştık rahat rahat gidip yiyip içmek istiyorum kafamız dağılsın🥲 Sizlerden güzel haber bekliyorum 🙏🏻
En çok gebe kalınan zaman tatil zamanlarıymış 😜 şaka bi yana gerçekten iyi gelir tatilll çok eğlenin tadını çıkarın🥰

X