HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Yaklaşık 3 saat sıvı almadım, dikkat ediyorum çok sıvı alımına. Bilerek aynı test ve farklı testi yapmak istedim nasıl çıkacak diye ama ortalama aynı sanki
aynı gibi görünüyor. değerlendirin muhakkak. sadece 5 haziran 2. testin silik mesela onun için söyledim.

Kızlar çatlamış dimi ?
Üstteki dün alttaki bugün

Eklentiler

• 33DBD434-65E7-4CE5-BAC9-13F80F7B0D2F.jpeg
    33DBD434-65E7-4CE5-BAC9-13F80F7B0D2F.jpeg
    132,5 KB · Görüntüleme: 40
Olur canım özelden yazar mısın bilgilerini
İsim(soyadına gerek yok)
Doğum tarihi
Doğum saati
Doğum yeri
Şu an yaşadığın yer

İnternette doğum haritası hesaplama yazıp doğum haritanızı buluyorsunuz
Sonra solar haritanız, lunar haritanız, transit haritanızı çıkarıp gezegen ve evlere göre yorumluyorsunuz keskin olarak şu şöyledir bu böyledir şeklinde bir yolu yok sanırım biraz içgörü canım. Ben de yeni yeni öğreniyorum
Hiçbir şey anlamadım desem çok cahil görünür müyüm

Bata bir gün kalanlar nasılsınız benim hep önce gelir aslında kendileri bacağım ağrıyor sıcaktan mıdır nedir midemi bozdum afedersiniz
Akıntım var beyaz geliyor gelmekte olannnnn
Yeni ay için şimdiden heyecanlıyım kötü düşüncelerin hepsini çöpe attım

Selam kızlar,
Moralim çok bozuk bu ay yumurtlama öncesini değerlendirdik ve ön kaplama dişim çıktı doktor implant önerdi ve bu biraz uzun sürüyor biliyorsunuz 3 ay gibi. Gerçi doktor implantı taktıktan sonra çocuk düşünebilirsin dedi (implanttan 2 ay sonra kalıcı kaplamayı takıyorlar) bu hafta başlayacak acaba değerlendirdiğim günler birşey olmuş mudur? Düşük ihtimal geliyor bana . 1 senedir zaten isitoruz olmuyordu şimdi bide bunun yüzünden beklemek zorunda kalacağım için çok üzgünüm :KK43:

IMG_5530.jpeg

Kizlar selam dunku ovulasyon testim buydu hatirlarsaniz yarin pik olur falan demistiniz, uygulamaya gore zaten yarin obur gun pik goruruz demistik ama bugun az once 2 saat hicbisey icmedigim idrarla yaptigim test cok hafif hatta yok gibi bir silik cikti:KK43: gun icinde cok su iciyorum ama 2,5 saat once 1 kez idrar yapip sonra 2,5 saat bekledim iste ama asiri silik cikti:KK43:

Belki testtendir diye bekliyorum tekrar yapicam bi bi saate falan bakalim:KK43:

Niye boyle oldu ya

Eki Görüntüle 3438452
Kizlar selam dunku ovulasyon testim buydu hatirlarsaniz yarin pik olur falan demistiniz, uygulamaya gore zaten yarin obur gun pik goruruz demistik ama bugun az once 2 saat hicbisey icmedigim idrarla yaptigim test cok hafif hatta yok gibi bir silik cikti:KK43: gun icinde cok su iciyorum ama 2,5 saat once 1 kez idrar yapip sonra 2,5 saat bekledim iste ama asiri silik cikti:KK43:

Belki testtendir diye bekliyorum tekrar yapicam bi bi saate falan bakalim:KK43:

Niye boyle oldu ya
IMG_5552.jpeg

10 dakikaya biraktiktan sonra boyle oldu test kizlar bugun yaptigim, sizce iyi mi seyrediyor pike dogru yoksa daha siliklesmis mi:KK43:

Selam kızlar,
Moralim çok bozuk bu ay yumurtlama öncesini değerlendirdik ve ön kaplama dişim çıktı doktor implant önerdi ve bu biraz uzun sürüyor biliyorsunuz 3 ay gibi. Gerçi doktor implantı taktıktan sonra çocuk düşünebilirsin dedi (implanttan 2 ay sonra kalıcı kaplamayı takıyorlar) bu hafta başlayacak acaba değerlendirdiğim günler birşey olmuş mudur? Düşük ihtimal geliyor bana . 1 senedir zaten isitoruz olmuyordu şimdi bide bunun yüzünden beklemek zorunda kalacağım için çok üzgünüm :KK43:
Siz yine denemeye devam edin ve modunuzu dusurmeyin insanlar neler neler yapiyor alkol aliyor vs. ama o bebis eger tutunacagi varsa tutunuyor merak etmeyinn:KK43:

Daha baska bir hastaliga sebebiyet veriyo mu o tarihlerde bebek olmasi vs. bilmiyorum ama bence sizin denemenizden bi zarar gelmez eger ilac kullanmicaksaniz:KK43:

Siz yine denemeye devam edin ve modunuzu dusurmeyin insanlar neler neler yapiyor alkol aliyor vs. ama o bebis eger tutunacagi varsa tutunuyor merak etmeyinn:KK43:

Daha baska bir hastaliga sebebiyet veriyo mu o tarihlerde bebek olmasi vs. bilmiyorum ama bence sizin denemenizden bi zarar gelmez eger ilac kullanmicaksaniz:KK43:
İmplant yerleiştirdikten sonra antibiyotik ve ağrı kesici alınıyor ve film vs çekmek zorunda kalınıyor bakalım umarım ilk defa bu ay olmaz diye dua edeceğim :KK43:. Rabbimizin bir bildiği var demek ki eğer geçen ay olsaydı hamilelik dişimi yaptıramazdım ve ön diş birde olmaması çok kötü .

İmplant yerleiştirdikten sonra antibiyotik ve ağrı kesici alınıyor ve film vs çekmek zorunda kalınıyor bakalım umarım ilk defa bu ay olmaz diye dua edeceğim :KK43:. Rabbimizin bir bildiği var demek ki eğer geçen ay olsaydı hamilelik dişimi yaptıramazdım ve ön diş birde olmaması çok kötü .
Canım bende implant yaptırdım çok ağrılı bi süreç yaşadım acı eşiğim düşüktü üç kere iğne yaptılar popodan zaten istiyorsun dayanamadım ben
biraz ara ver canım nasiptir bu işler hem belki biraz rahatlarsın insan bir şeylere yetişemiycem diye acele ediyor kafasında büyütüyor ama aşırı niyetlenmek de bubçocuk olayını geciktiriyor senin sağlığın önemli ona odaklanmış olursun hem öyle düşün

Bata bir gün kalanlar nasılsınız benim hep önce gelir aslında kendileri bacağım ağrıyor sıcaktan mıdır nedir midemi bozdum afedersiniz
Akıntım var beyaz geliyor gelmekte olannnnn
Yeni ay için şimdiden heyecanlıyım kötü düşüncelerin hepsini çöpe attım
Benim de her ayki adet öncesi karın bel ağrım var canım başım da ağrıyor sıcak da etkiledi tabi halsizim hasta gibi bi de ağladım gerginim 😂

Senin şu yazdığın paragraf biz kadınların özeti ya 😂😂😂 bende halsizlik geçti kasıklarda batma var bacağın sakat gibi popodan tutulmuş yürüyemiyorum 😂
Evet ya her ay çekmek zorunda mıyız biz bunları daha yazardım da uzatmadım 😂 Eşim diyor ki çok zor geçiyor bu dönemlerin sanki ben bilerek yapıyorum diye ağladım şimdi biraz daha iyiyim 😂

X