HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Nasıl olsa olacak düşüncesi olsun kafanızda demişti doktorum ama ben de çok takıntılıydım yani adım atarken acaba düşer mi diye korkularım vardı ☺️ gelecek zamanını bilir en güzel en hayırlı zamanda gelir sen elinden geleni yap gerisini Allah'a bırak cuma saatinde Allah herkesin gönlüne göre versin eminim sende kavuşacaksın bebeğine 🙏
AMİN İNŞALLAH

Kizlar benim yumurtlamanın üzerinden 10 gün çatlamanin.uzerinden 9 gün geçti test yapmaya korkuyorum.ole bariz bir belirtimde yok.hafif kasık ağrısı ki bu regl döneminde olur bikacgun oncesinden.gogusler yumuşak.hafif sizi oluyor oda her zaman değil.pazartesiye kadar dayanabilsem keşke.adetim 11 haziran gösteriyor yumurtlamayı hesap edersek.catlama üzerinden sayiliyorsa 12 haziran.of beklemek çok kötü.

merhabaaa. ümitlenmek istemiyorum ama merak da ediyorum benimkine de bakabilir misin canım. hangi bilgiler gerekli?
Olur canım özelden yazar mısın bilgilerini
İsim(soyadına gerek yok)
Doğum tarihi
Doğum saati
Doğum yeri
Şu an yaşadığın yer
Nasıl bakılıyor anlatır mısın
İnternette doğum haritası hesaplama yazıp doğum haritanızı buluyorsunuz
Sonra solar haritanız, lunar haritanız, transit haritanızı çıkarıp gezegen ve evlere göre yorumluyorsunuz keskin olarak şu şöyledir bu böyledir şeklinde bir yolu yok sanırım biraz içgörü canım. Ben de yeni yeni öğreniyorum

İsim(soyadına gerek yok)
Doğum tarihi
Doğum saati
Doğum yeri
Şu an yaşadığın yer

Sonra solar haritanız, lunar haritanız, transit haritanızı çıkarıp gezegen ve evlere göre yorumluyorsunuz keskin olarak şu şöyledir bu böyledir şeklinde bir yolu yok sanırım biraz içgörü canım. Ben de yeni yeni öğreniyorum
ayy valla ben de istiyorum eger mumkunse, yazdim mesajdan :)

bu enerji isleri falan beni etkiliyo gercekten

bu sene herkesin ama herkesin hamile oldugunu goruyo musunuz kizlar sanki boyle herkesten hamilelik haberi geliyomus gibi dunyadaki, ejderha yiliymis bu yil o yuzden diyolar ama ne anlama geliyo bilmiyorum

ya da belki biz cok istedigimiz icin artik algida secicilik oluyodur :)

ayy valla ben de istiyorum eger mumkunse, yazdim mesajdan :)

bu enerji isleri falan beni etkiliyo gercekten

bu sene herkesin ama herkesin hamile oldugunu goruyo musunuz kizlar sanki boyle herkesten hamilelik haberi geliyomus gibi dunyadaki, ejderha yiliymis bu yil o yuzden diyolar ama ne anlama geliyo bilmiyorum

ya da belki biz cok istedigimiz icin artik algida secicilik oluyodur :)
Kızlar testim koyulaşır mı daha fazla, iki farklı testle yaptım bugün sanki koyuluk artmış gibi takvime yani programa göre yarın yumurtlama olması lazım

Eklentiler

• F2FF9DE6-34BC-4F87-9F50-C28CE15D1488.jpeg
    F2FF9DE6-34BC-4F87-9F50-C28CE15D1488.jpeg
    97,6 KB · Görüntüleme: 38
Kızlar testim koyulaşır mı daha fazla, iki farklı testle yaptım bugün sanki koyuluk artmış gibi takvime yani programa göre yarın yumurtlama olması lazım
Ay net çıkmamış sanki bi daha atayım 🥹

Eklentiler

• 6175FDE5-4905-4F7E-941E-AC2D4911D349.jpeg
    6175FDE5-4905-4F7E-941E-AC2D4911D349.jpeg
    99,6 KB · Görüntüleme: 38
asagidaki pembe kapakli testiniz pik gibi duruyor baya koyu eger fotograftan dolayi degilse, ama asagidaki strip teste gore bence daha da koyulasabilir, aksam bir daha test yapmanizda fayda var, bazen uygulamaya gore 1-2 gun atabiliyor yumurtlama

asagidaki pembe kapakli testiniz pik gibi duruyor baya koyu eger fotograftan dolayi degilse, ama asagidaki strip teste gore bence daha da koyulasabilir, aksam bir daha test yapmanizda fayda var, bazen uygulamaya gore 1-2 gun atabiliyor yumurtlama
Ay çok heyecanlı sanki ilk kez yaşıyormuş gibi 😂 Aradan 5 sene geçince. Yanlış bilmiyorsam 2 test arası 6-8 saat olması lazım diye okumuştum bi yerde ama fark eder mi

İsim(soyadına gerek yok)
Doğum tarihi
Doğum saati
Doğum yeri
Şu an yaşadığın yer

Bana da bakar mısın

Ay çok heyecanlı sanki ilk kez yaşıyormuş gibi 😂 Aradan 5 sene geçince. Yanlış bilmiyorsam 2 test arası 6-8 saat olması lazım diye okumuştum bi yerde ama fark eder mi
ben hic 2 kez yapmiyorum gun icinde testi ama sizinki birinde cok koyu birinde degil gibi cikinca yapabilirsiniz evet bence 6 saat olabilir:)

aynı marka ile karşılaştırmak ve 2 sa öncedn sıvıyı kesmek öneli yoksa net değerlendirme yapılamıyor. bnce bu günü değerlendir mutlaka. bir günde de silikleşebiliyor 2 -3 gün durup da silikleşebiliyor.
Yaklaşık 3 saat sıvı almadım, dikkat ediyorum çok sıvı alımına. Bilerek aynı test ve farklı testi yapmak istedim nasıl çıkacak diye ama ortalama aynı sanki

X