HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Bugün testim biraz daha koyu çıktı sanki 🥹

Eklentiler

• IMG_2743.jpeg
    IMG_2743.jpeg
    74 KB · Görüntüleme: 55
Ben de 13 Mayıs'ta vurulmuştum ama maalesef olumlu sonuç alamadım. İğnenin etkisi geçmiş demek ki sizde. 14. Gün yapılan test genelde doğru sonuç veriyor. Umarım bebişiniz sizinledir 😊
İğne 1 ay etkili oluyormuş doktorum dedi belki bu aya nasip olur. Amin inşallah ya. Evet etki geçmiş ama bir modu düşüyor insanın

Aminnn hemde çok zor. İnsan çevresindekilerle de paylaşamıyor tüm heyecanımız stresimiz burda sanki
Bir düşük olunca sanki herkes olmadıgını biliyor önüme gelen tedavinize bakım diyor cok sınır oluyordum şimdi umrumda degil bilende bilsin gercekten ilerde kendi baslarına gelmeyeceklerinin bi garantisi yok ki gelen allahdan geliyor inşallah duamızı edelim bizimde vaktimiz gelmiş olsun biran önce 🤲🏻🌼

Bir düşük olunca sanki herkes olmadıgını biliyor önüme gelen tedavinize bakım diyor cok sınır oluyordum şimdi umrumda degil bilende bilsin gercekten ilerde kendi baslarına gelmeyeceklerinin bi garantisi yok ki gelen allahdan geliyor inşallah duamızı edelim bizimde vaktimiz gelmiş olsun biran önce 🤲🏻🌼
öyle evet şu zamanda çocuk sahibi olmak zorlaştı insanlar artık bu durumu kabullendi her ailede var muhakkak

Benim de takvimde bugün gösteriyor test pik olmadı daha ama ben tamamen teste de bırakmıyorum pik olmasa da 2 3 günde bir ilişki oluyor riske atmamak için. Bence geç kalmamışsındır bugünden itibaren değerlendirirseniz tam denk gelir hiç stres yapma💕
Amin, teşekkür ederim rahatladım biraz..🥰 Hangi markayı kullanıyosun, daha önce kullanmamıştım bu ay tutmazsa ben de deneyebilirim. Bugün heyecanlıyım, işler de aksi gibi bugün stresli midem ağrıyor, iş çıkışı bi olsa üzerimden bi yük kalkıcak 🥰

Ben de henüz regl olmadım. Sabah sağ kasığımda batma oldu. Ve belim çok ağrıyor dün test yaptım ama negatif çıktı. Anlamıyorum gerçekten

Amin, teşekkür ederim rahatladım biraz..🥰 Hangi markayı kullanıyosun, daha önce kullanmamıştım bu ay tutmazsa ben de deneyebilirim. Bugün heyecanlıyım, işler de aksi gibi bugün stresli midem ağrıyor, iş çıkışı bi olsa üzerimden bi yük kalkıcak 🥰
Geçen ay laboquick kullandım pik göremedim koyulaşıp geri silikleşti, ama saate sıvı alımına çok dikkat edememiştim. Bu ay innovita deniyorum bakalım nasıl olacak, ilk günlere göre daha koyu ama pik değil daha.

X