Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Peki o zaman adeti düzenli ve bir şikayeti olmayanda kist olma ya da pco olma olasılığı nası bilio musub. rahim filminde mi çıkıo hepsi..

canım regl duzenlı olanda olmaz heralde cok bılmıyorum yınede.vajınal ultrasonla bellı oluyor zaten.mesela dr. bana bakıp ultrasonda sende kıst mıyom polıp hıcbısı yok demıstı.sonra rahım fılmınde de ben tupler acıkmı dıey sorup duruyordum.dr. tupler acık ama sadece acık olması degıl rahımın temız olmasıda onemlı demıstı.o da temızmıs allahtan ama ben tuplere odaklanmıstım zaten vajınal ultrasonda gorunmustu bısı olmadıgı.ıkı yıl oncede smear testı yaptrmıstım.rahım kanserı ıcın arastrmaymıs o da

canım vajinal ult. rahim film den farklı o zaman . onda da radyosyon var mı* bebek için bakıldıktan sonra etreleme olmaz di mi.

kızlar ne kadar şey öğrenmişsinizz :)
hazzel peki klomen tedevisinde çatlatma iğnesi kesin olması gerek mi bana yapmıyorlar

mrb arkadaşlar nasılsınız.hazelcigim bu günde yine test yaptım ve yine silik cıktı dünkinin aynısı offf ya artık bana ignenin etkisi olduguna inanıyorum ben yaaaaa

kusura bakmayın siziide merakta bıraktım elektirik yoktu yazamadım bu güz pazar ya zaten gec kaltım

ben de 5. gün kullanmaya başladım
kaç gün kullandım bana 5 gün dedi
başka doktor 3. gün başlattı 10 gün demişti

canım bende 5. günü kulanıp günde 2 tane alıyordum 5 gün içti.dr bana eger bu işe yaramazsa dozunu yükseltecegini söylemişti ama cok şükür ilk kullandıgımda 2 tane cok güzel yumurtam oluşmuştu arkasındanda catlatma igne yaptı

sevdalınka kımısıne calatma ıgnesı vurmuyorlar neden bılmıyorum ama.

denızcım hayırlısı artık.bellı olmaz canım bıraz daha sabredıcez.dua etmekten baska yapacak bırseyımız yok

yasecım rahım fılmındede ck yerde okudum ve dr. um da bısı olmaz cekıldıgın ay hamıle kalabılırsın dedi bırcok kısıyede dr.ları aynı seyı soylemıs.o ay ılıskı olabılır bısı olmaz dıye. yanı radyasyon falan yokmus.yada o anlık gecıyormus.vajınal ultrason ıse radyasyonsuz bısı naıl karından bakıyorlar bu da vajınanın gırısıne bı alet degdırıyor ordan goruluyor.radyasyon falan yok yani.korkma

bencede canım yaa belkıde hamılseındr ve bız bosuna telas yapıyoruz.inşallah oyledır.barı bırınız hamıle olun artık yaa.lutfeeennn

bana neden çatlatma iğnesi yapmıyor ki acaba

canım bak şimdi dr ilk önce ignesiz deniyor kendiliginden catlıyormu catlamıyormu diye bakacaktır belki.bide bana dr hiç igneden falan söz etmemişti son yumurta takibime gittigimde yumurtalarımın büyüdügünü görünce hemen igne verdi şaşırmıştım hatta cünkü igne yapacam alan dememişti belki seninkide öle olur.

Hazelcim radyasyon yok diye bişey olamaz.azdır oda gebeliği etkilemez belki ama çoğu doktor filim çekildikten sonra en az bir yapmayın diyor.Ne olur ne olmaz.Başkasını etkilelemz bir başkasını etkileyebilir yani.Ben hep tedbirli davranın derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…