Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

çokkk saolun kızlar hepinizi destek oldunuz valla.inş bebişim benimledir boştan yere heycanlanmıyorumdur inş.

canım bazısını etkıler bazısını etkılemez dıye bısı olabılırmı.dr. benı etkıleyıp etkılemıycenı nerden bılsın.o rıskı alabılırmı.bısı olmuyordr kı hemen ılıskı olabılır dedı.yoksa o kadar ınsanın vebalını sorumlulugunu alabılırmı.buna cesaret edebılırlermı.nurten de cektrmıs.onun dr. u da hemen ılıskı olabılır demıs ve daha bırcok kısının dr. u da boyle demıs.bır dr. degılkı bunu soyleyen.

incir kürünün cok faydasını goren olmadıgını okudum .küründen cok ıncırı bol ye yumurtlama zamanına kadar. o daha faydalıymıs

Hazelcim ama bir çok doktorda 1 ay ara verin diyor.BBEnim arkadaşalrımda çektirdi onlarada en az bir ay ara verin demiş.Ama radyosyon olduğu kesin.Etkiler ya da etkilemez bilemiyorum.Bayat bir yemek yeyince kimisi hastanelik oluyor kimisineden az bir bir mide bulantısıyla atlatıyor.

canım senın arkadaslarının yaptrdıgı yer mutlaka eskı aletlerle yapmstr.hatrlıyorsan bende 1 ay ara vermem gerekecek demıstım.sonra arastırdım ve gerek yokmus dedım.bende okudum kımısıne 1 ay ara verın dedıklerını.ama ben dr. a nedenını sordugumda bu aletler son teknolojık bunlarda radyasyonun etkısı hemen gecıyor dedı.ondan radyasyon yok yada hemen gecıyor dıye yazdım.acımamasının nedenı de makınelerden dolayı.yoksa eskı makınelerle cok acıyormus nedenıde rahımı dısarı cekıyorlarmıs ve ılac ıcerde ılerlesın dıye o aletle rahmı hareket ettırıyorlarmıs.bak siz rahım fılmı cektırenler topıgıne gırin ve okuyun.orada soru sormussun yasecım ama bastan basla oku.bak 2008 yılında bıle dr. bu ay hamıle kalma sansınız yuksek demıs cektırenlere bu ne demek.ılıskı o ay yasaksa nasıl bu ay hamıle kalma sansın yuksek dıyebılırkı.ki bu yazılanlar 2008 yılında yanı dusun bu yıl da degıl.

Son düzenleme:
adetten 7 gün sonra soğan kürüne başlanıomuş. yapacak mısınız kızlar? ben yapmıştım önceden bir daha yapmamın sakıncası olur mu?

ben orda sadece bır kısıden dr.unun 1 ay ara verın dıye yazdıgını okudum gerı kalanında okudugum bırcok kısıde ılıskı hemen olur.bu ay hamıle kalma sansınız yuksek demısler.ben bunu yasenın o topıktekı sorusunu okuduktan snra okudum.sen de oku.hemen hemen topıgın sayfalarının yarısına kadar okudum ben dün

peki hazel bir bakayım.eğer radyasyon yoksa ne güzel ben ondan çekiniyordum.Eğer yoksa bende bir dahaki ay çektiririm bir kürtaj geçirdiğim için acaba bir hasar var mıdır diye merak ediyorumdum doğrusu.

orda sordum daha cevap gelmedi. hani yeniler için de sormuştum . emin olmak için. daha önce yazılanlardda sanırım beklenmio denmişti. tarihler eski olabilr die yazdım ama doktor teknolojiye göre bişi der zate..

bak canım benım arkadasımda dusuk yaptı.dr. u ona kurtaj sırasında elıne bısı geldıgını rahımı ıkıye bolen duvar olabılecegını rahım fılmı cektrmesı gerektıgını soylemıs.tabı ben gecen yıl bu ıslerle ugrasmadıgım ıcın bılmıyordum.kız geldı yaa cok acıyormus falan dedı.korkuyorum dedı sonra cektrdı.ve o ay hamıle kaldı.martta dusuk yaptı mayısta fılm cektrdı ve hamıle kaldı.sımdı cok saglıklı bır kızı var

bakın ben bunu fılm cektıren herkes hamıle kalır dıye demıyorum..etkı etse onada ederdı.yada dr. bunu soylerdı bızlere .dr.lar makınelerını bılıyorlar ona gore soyluyorlar ara verın yada devam edın dıye.fılm cektrmenız ıcın erken.bence bekleyın.bende panık yaptım temız cıktı.sızınde temız cıkacaktr buyuk ıhtmal.

ama sız cektrırsenız sorun mutlaka ceken dr. a korunalımmı dıye.sonucta onlar kullandıkları makıneyı bılıyorlar ve ona gore bıze ne yapmmaız gerektıgını soyluyorlar.

ben cektrdım ama bızde sorun bellı .her cektırende hemen hamıle kalmıyor.

kızlar teste şimdi baktım iyice ortaya cıkmış ama bekledikten sonra olmuyor dimi.birde kızlar ben sogan kürünü uygulamıştım 2 ay önce inanın ondan önce 4 ay boyunca ilçsız regl olamadım.o ayda olmamıştım adacayı içim 5 gün onu bırakıp sogan kürünü yaptım ve 3.günü regl oldum ve son aydır düzenli regil oluyordum taki bu aya kadar.hiç bir zararı yok deneyin derim ben incir kürüde yaptım ama faydasını görmedim acıkcası.heleki pko varsa daha cok faydalı ben pkoluyum ya o yüzden yaptım afedersiniz içim okadar temizlendi resmen et parcası gibi döküldü ve sadece 10 gün yaptım.deneyin kaybedecek birşeyiniz yok kızlar.zararıda düzgün yaparsanız.

ponıspon senın kırmızılar geldımı.inşallah sende hamılesndr yaa

beklemedeyim cnm gelecekse gelsin biran önce ama gecikebilir 2 aydır düzenli ama daha önce 3 4 ay düzensiz adet gördüm dr gittim hızlı kilo alımından dedi..strestende çok ileriye atılır benim adetim 2 hafta gecikir bazen ama bu ay gecikmesin noluurrr olacaksa olsun hemencik..

kızlar teste şimdi baktım iyice ortaya cıkmış ama bekledikten sonra olmuyor dimi.birde kızlar ben sogan kürünü uygulamıştım 2 ay önce inanın ondan önce 4 ay boyunca ilçsız regl olamadım.o ayda olmamıştım adacayı içim 5 gün onu bırakıp sogan kürünü yaptım ve 3.günü regl oldum ve son aydır düzenli regil oluyordum taki bu aya kadar.hiç bir zararı yok deneyin derim ben incir kürüde yaptım ama faydasını görmedim acıkcası.heleki pko varsa daha cok faydalı ben pkoluyum ya o yüzden yaptım afedersiniz içim okadar temizlendi resmen et parcası gibi döküldü ve sadece 10 gün yaptım.deneyin kaybedecek birşeyiniz yok kızlar.zararıda düzgün yaparsanız.

sen bırak iki üç gün dayanayıp yarın teste git sennde bizimde içimz rahat olsun.ultrasyona falan gir bişiler yap işte soğan kürü incir kürü bende çok yerde okudum ama üşenirim ben ona yahu ıyyy soğan ve incir bu sıcakta böğğğ

Ah ah ben de nasıl bekliorum bilseniz diğer hafta sonunu anlatamam. Gebe deilsem en geç haftaya bugün adet olsam bari. Nadiren benim de 2-3 gün gecikir.

X