Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

en azından çözülebilir bi sorun var eşinde çaresi olmayan bişey de olabilirdi allah korusun bak maaşallah sende de bi sıkıntı yokmuş işte ne güzel sıkma kendini bence stres varikosel den daha çok etkiliyor seni olumsuz düşünme nolur öyle şeylere inanırmısın bilmiyorum ama olumlu düşünmek herşeyi değiştiriyor bence.. gerçi bende becermiyorum da iştee

neyse 5-6 gun sonra belırtım olmazsa reglıyı beklemeyıp alayım barı.reglı beklersem annemlerle yazlıga gıtcem orda kargo gelırse nasıl acıklıyım.en ıyısı 1 hafta ıcınde alıyım.hıc umudum yok.snucta prseed kadın akıntısı gıbı bısı.vajına kuru oldugu zaman kullanılan bısı.ama yumurtlama zamanımda zaten vajınam kuru olmuyor kı yapıskan akıntım oluyor.ıse yarıycanı sanmıyorum

ya ben bu saate kadar takmıyorum cok ama bekleme surecınde gelıyrlar bana helede belırtım yoksa anlıyorum yaa.ıcım sıkılıyor.

preseed spermlerin yumurtaya ulaşmasını kolaylaştırıyormuş aynı zamanda ama yani sperm sayısı düşük olanlarda da işe yarıyor diye okumuştumm...

ya kızlar dun varıkosel topıgınde bıkac arkadasta amelıyat oncesı 3 mılyon spermı olanların amelıyat sonrası sıfıra dustugunu okudum.bıtanesının de 18 mılyonmus sıfır cıkmıs testı tekrarlıycaklar.ıyıce canım sıkıldı .ama ondan once 40-50 tane hamıle olanı okudum amelıyattan sonra.ıste boyle kotu sonuclar okuyunca da ıyıce sıkıldım.uzuldum

canım yeni mi okudun bunları? sıkma canını bu kadar? sonuçta eşin ameliyat olmalı bunu biliosun. bundan kaçış yok. sonucunu da Allah bilir. Preseedi kuruluk için deil gebe kalmayı kolaylaştırıcı bir ürün olarak alıp kullanacaksın. biz de o düşüncele aldık. sen de bence bugün yarın ver siparişini elinde bulunsun. şüpheli günlerde ovulasyo sıralarında kullan zate hepsini her ilişki de deil de şüpheli günlerde kullan . ayda 3-4 kere.. ya da daha çok. ben bu ay 3 tane kullandım.. yani 3 ilişkimde..

Bi de adet belirtisi olmayıp gebe kalan. adet belirtisi olup gebe kalan. gebelik belirtisi olup adet olan. yani her çeşidinden okudum bu sitede. neticede her daim adete kadar şans var. üstüne adet olma da apapyrı bir sürpriz olur.. çok çok az bi ihtimal gibi!

zaten amelıyat dedı ıkı dr. yarın da capadan bır docente gıdecek.turkıyeye 1992 yılında mıkrocerrahıyle varıkosel amelıyatını getıren bır dr.mus.ona guvendık zzaten .adam 4000 ıstıyor.normalde parasız da yapılabılır devlet hastanelerınde de dedıgım gıbı o adama guvendık.her yaptıgı amelıyat basarılıymıs.ınsallah guvenımız bosa cıkmaz:Saruboceq:
bakalım yarın tekrar sperm testı vercek.bır bucuk ay oncekı ıyı cıkmıstı ama bılemıyorum sımdı nasıl cıkar.korkuyrum .aslında genelde varıkoselden sonra duzelme yasanıyormus ama bu arkadasların neden oyle oldu bılmıyorum.okuyuncada moralım bozuldu

belki doktorları kötüydü ne bileyim herşey olabilir sen gönlünü ferah tutmaya çalış güzelim bak en iyisini bulmuşsunuz eminim herşey çok iyi olcak..

hazelcim şimdiye kadar olsa gebe olurdum diosun ama bak ben,m tanıdıklarımdan evlendi 2 ay sonra 1 aylık gebedi düşün. e biri de 8. denmede oldu dedi. her şe normal olsa da ha diince kalınmıo işte. arkadaşım adet düzensizliği vardı. üni. de falan stresten 1 ay adet oludu ya bi kaç zaman sonra 40 gün olmazdı çok ama çok düzensizdi ve doktor bi problem göremedi fizyolojik. strete demiş. atamalar, iş onları dert ediodu. evlendi ve yin esorunşarı vardı adet düzenile. doğum kont. hapı vermiş doktor. düzelme olmuş. gebelik düşündüğü ilk 3 ay için ded de gebe kaldı. hem o bizim ggiibi test falan da yapmadı..

kızlar sagolun allah razı olsun.destek oldunuz bana.rabbım hepmıze saglıklı evlatlar versın daha fazla uzmeden ınsallah

ya canım varya bende olsaydı barı bızım daha dzuelebılır sorunlarımız oluyor.pcolular bıle gebe kalıyor.erkeklerın sperm olayı cok kotu yaa.sperm dusukse ugras dur ıste.vala bende olsa razıyıdım

kızlar sagolun allah razı olsun.destek oldunuz bana.rabbım hepmıze saglıklı evlatlar versın daha fazla uzmeden ınsallah

amin canım. burda hepimiz birbirimizi çok ii anlıoruz. yeri gelio dost acı söleri de yapıoruz. inşallah sonbahara gebelikle ilgili durumlarımızı da konuşuruz. gebe oalmak iateyenlere de destek oluruz..

pkolu nasıl bir şe. klomeni de yumurta geliştirici bir hap oldunu da yeni öğrendim ben..

valla canım ben hepsını yenı ogrendım ıkı ayda jınekolog olup cıkıcam artık.varıkosel nedır bılmezdım.burdan okumustum hatta.agrı yapıyormus.esıme sende agrı varmı demıstım.yok bısı bende demıstı.agrısızda olabılıyormus.dr. a gıttık.benı ıcerı almadı dr.muayene etmıs.cıktı solda varıkosel varmıs dedı.şaka yapıyorsun dedım.ınanamadım.
pco yumurtlama zamanında catlama olmayıp bır suru kıstın bırıkmesıymıs.her yumurtlama donemınde catlamayan yada buyumeyen yumurtalar kıst olusturuyormus.ve bu kısıler duzenlı regl olamıyormus.ultrasondada nokta gbı gorunurmus bu kıstler.
klomen yumurtanın daha ıyı gelısmesı ıcın verılırmıs.ve normalde bızde ılacsız tek bır yumurta olusur.ama klomenle 2-3 yumurta olusurmus ve catlatma ıgnesıyle catlatıırmıs bu yumurtalar.spermde ulasabılırse hamılelık olusuyormus.ıkız olan bıle var.hepsını kuyarak ogrendım burdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…