Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Haklısın canım. Ne bilim silik de olsa beklenti oluo testlerde..

evet yase yaa 6 gun cok erken.baska topıkte arkadas 3 gun once yaptı tek cızgıydı.regl gununde yaptı hamıleydı.hatta bı tanesı 4 gun once yaptı tek cızgıydı.o da gununde yaptı hamıleydı.ama bu arkadasların hamılelık belırtılerı cok vardı.bulantılar.kasıkta batmalar.goguste dolgunluk ve agrı sızı falan.bız anlamıstk hamıle olduklarını.sende varmı bu belırtıler.inşallah sendende guzel haber beklıyoruz bu ay

:ecrin_bebek:

Listeyi güncelleyim dedim ama satır aralıkların da gülümsemelerde bişiler yaptım. Düzeltirsin hazel olur mu
ben de o belirtilerden yok hazelcim. göğüsler 1 hafta önceden belli eder şişkinilik olur. o bir kıstas olmuo bu durumda. ama ilk denmemde o belirtiler vardı ama gebe deildim gene.
en azından teste şimdiden bel bağlamamamm lazım ondan tekrer emnin oldum
saol faran ve hazel..
evet yine yaklaşınca sakinlik kalmadı ben de . 1-2 gün de deil 6 gün . akannehir

idrar testine bu dönemde güvenme bence canım adetini biraz geçmesi gerekiyor bildiğim kadarıyla erkenden yapıpsinirimi bozmuyorum artık ben sende onu hiç dikkate alma reglin1-2 gün geciksin sonra yap bence

tugok ben heyecanlı degılım.hep yaseye yazdıgım belırtılerı ararım kendımde hıc o belırtılerım olmadıgı ıcın cok umıtlenmem her ay.bu ay daha 2 gun oldu catlamadan sonra ve suan ıcın belırtım yok.sanırım 3-4 gune kadar da olmazsa yıne umutlanmayıp reglıyı beklıycem.ben anlıyorum kendımı ve artık umutlanamıyorum.ısın garıbı bende regle yakın goguslerde degısıklık olmuyor.ne şişlik ne agrı.hamıle olsam kesın degısıklık olucaktr ama 3 aydr olmadı.bu ayda bısı yok sımdılık

zaten esımdekı varıkoselle benım ne haddıme gebelık...

tugok aynı gün adetlerimiz! sen de belirtiler nasıl tatlım. Desteğe çok ihtiyacım var ya.

benim de kafam çok karışık inan ki her zaman göğüslerim balon gibi olur reglimden 1hafta önce şimdi tık yok yani ama kendimi bi değişik hissediyorum habire elimi karnıma falan götürüyorumm ufak ufak kafayı sıyırıyorum galibaaaa kaydirigubbakcemile3 şaka bi yana psikolojik herhalde ama bi topikte okumuştum kızcağız denemiş denemiş olmamış aylarca sonunda bıkıp bırakmış artık o ay eşiyle bile berbaer olmamış bir -iki kere yani ve o ay hamile kalmış yani kısmet bizim de bir gün zamanımız gelecek inşallahhh en kısa zamanda tabiii

Öle deme hazel. Eşi varikoselli ya da sperm değerleri ya da hareketleri düşük olup da hiç ummadığı anda gebe kalan da var. Sanırım preseed topiğin de okumuştum. Bu denememde kullandınm. Bundan sonra da düşünüorum. O da etkili olabilir çok diolar. Hemen ilk ay kullanan bile kaç denemeden sonra olumlu sonuç almışş gebelikte. Preseedde de 3 ay içinde bekleniomuş sanırım..

Hzelcim öle deme lütfen.Bak ne diyeceğim birde preseed dene genelde varikoselde işe yarıyabiliyormuş.Benim bu ay ikinci ayım presedd la.ınşallah tez zamanda gebe kalacaksın.Bende çalışmalara başladım.Gün aşırı ve preseed.Sitres yok şimdi sanki test falan yapmayıpta gün aşırı yapınca daha bir sakin oluyor insan.Çif çizgi çıkınca elim ayyağıma dolaşmıştı.Bugün olalı falan kastım kendimi.Buda hormonları çok etkiliyormuş.BEnim için en güzeli gün aşırı ne zaman yumurtlarsam yumurtlayım mutlaka denk geliyor.Ama adetim yaklaşınca yine sitres çanları çalamaya başlar mı bilemiyorum.Ama o zamanlar tailde olacağım için belki yoğunluktan çabucak geçiverir.

böyle düşünme lütfen lmaz: belki de kendinde çok belirti falan aramamalısın ya sölemesi kolay tabi ama düşünmemeye çalış nolur böyleee gelcek bebişlerimiz panik yokkkk :)

Özge şimdi kaçıveririr.Kahvaltıyı yeni yaptık bulaşıkları makineye dizeyim evi bir süpüreyim ve birde toz alayım gelirim aranıza.Evim çok kirlenmiş:)

bende preseed yok sorun orda.zaten alsakta esım bıkac aya amelıyat olcak sonra bekle allah bekle.off bazen sıkılıyorum ne bıleyım.olsa bu zamana kadar olurdu.demek varıkosel baya etkı edıyor.bende srun yok ama olmuyor ıste.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…