Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

slm kızlar ben artık kk y pek takılmıyorum gırersem de daha cok tupbebek sayfasına bakıyorum.yaza dogru mıkroenjeksıyon yaptrcam.ozamana kadar para bırıktırmem lazım(dun adet oldum yıne.zaten yenı ogrendıgım bırsey varkı.esıme amelıyat oncesı DFI testı yapılmıstı ya dna hasar testı ve sınır % 15 iken bızımkı 42 cıkmıstı yanı epey yuksek.amelıyat sonrası bır daha yaptrmadık ama kk da bıkac kısıye rastladım burda onlarında eslerının dna hasarı yuksekmıs ve 4 kez mıkro denemısler ve olmamıs.sonra internetten arastrdım hasar % 25 ten coksa normal yolla ımkansızmıs ve 35 ten coksada mıkro ıle bıle sans cok dusukmus .benım umudum yok artık.ıyı bır tupbebek merkezı arıyorum sımdı ve para bırıktırmeye basladım.toprakcım ne guzel sen en azından hemen hamıle kalabılıyorsun.ben hıc kalamadım.bu daha kotu.umarım bebegın senı hıc bırakmaz ınsallah ve saglıkla dogar hayırlı bır evlat olur.ben o duyguyu hıc tadamadım.yuregım acıyor artık.kendınıze cok ıyı bakın guzel anneler

hazlcm selam tatlm ya yüzde 1 morfolofile bile gebe kalan var. Senin dedin farklı bişi sanırsm. O zaman tedavide mi etki etmio ya vardır onun da bi çaresi inş. İlaç falan. Sonuçta ne kadar az görülse de her şe rağmen gebe kalma olasılığın vardır gibime gelio.. Anne olucaksn inşallah cnm en hayırlı zamanda..

cnmm inanki çok sevindim
yeni gördüm.giremiyodum uzun zamndır kayınvalidem felan ameliyat oldu.
inanki çok ama çok sevindim rabbim yavrunu senden ayırmasın.
çok dikkat et kendine.

cnmm inanki çok sevindim
yeni gördüm.giremiyodum uzun zamndır kayınvalidem felan ameliyat oldu.
inanki çok ama çok sevindim rabbim yavrunu senden ayırmasın.
çok dikkat et kendine.

aysucum cnım çok sağol rabbim inşallah yavrumu bana bağışlar artık girmiyorsun görmüyorum seni hiç bu arada geçmiş olsun

canım benim çok sağol allahım sanada yaşatacak bu duyguyu lütfen umutsuz olma bahsettiğin rahatsızlıkları bilmiyorum ama elbet tedavisi vardır bunlrın 1 tane sipermden bile tüp bebek yapıyorlar umudunu asla yitirme inşallah allahım hayırlısıyla bir evlat verir ssana

aysucum cnım çok sağol rabbim inşallah yavrumu bana bağışlar artık girmiyorsun görmüyorum seni hiç bu arada geçmiş olsun

çok saol cnm
kayınvalidemin ameliyatı yüzünden giremiyodum aynı apartmanda oturuyoz gelen giden bitmedi hiç ondan giremiyodum.

bu topik gerçekten unutuldu kimseler uğramıyo artık bende girip bakıyorum kimse uğramamış yazıcak bişi bulamıyorum çıkıyorum malesef.

sen nasılsın cnm?
bebeğin nasıl?hamilelik nasıl gidiyo?

evet canım bende bakıyorum kimse uğramıyo bir kaç bişeyler yazmaya çalışıyorum güncel kalsın diye.
canım valla hmilelik ii gibi mide bulantım çok oluyo kusmuyorum ama özellikle akşamları berbat 24 saat bulanıyo diyebilirim aslında birazda tedirginim 6+4 te 23 mm kesem vardı ama bebiş gözükmedi korkuyorum karından baktırıyorum ben doktor alttan baksak kalp atışı bile duyulur diyo ama ben baktırmak istemiyorum umarım bu sefer herşey yolunda gider

Allah kolaylık versin bulantılar için tedirgin olma inş. herşey çok iyi olacak benimde 7+4te karından gözültü şimdi tekme atıyor haberlerini bekliyorum cnm inş. bu hafta göreceksiniz mercimeğini

Allah kolaylık versin bulantılar için tedirgin olma inş. herşey çok iyi olacak benimde 7+4te karından gözültü şimdi tekme atıyor haberlerini bekliyorum cnm inş. bu hafta göreceksiniz mercimeğini

ne güzel cnım büyüttün sen bebişini eki nisacım 7+4 te karından bebişini görünce kalp atışlarınıda duydun mu karından

ne güzel cnım büyüttün sen bebişini eki nisacım 7+4 te karından bebişini görünce kalp atışlarınıda duydun mu karından

canım dinlemedim ama attığını gördük yanıp sönüyordu miniğimin inş. darısı sana bu arada cihazdan cihazada farklılık gösteryr kend,nide bebişinide strese sokma bazı cihazlar eski olunca 1 hafta geç gösteryor

çok sağol canım burdakiler zaten çok eski bakalım 1 hafta daha bekleyeyim ama çatlıcammm umarım herşey güzel olur

ayy kızlar 3.sayfaya düşmüş bizim topik bir zamanlar neydi öyle ilk sayfalardaydı...biliyorum bende çok sık uğrayamıyorum ama belim .çok ağrıyo yani bilgisayarın başında oturmak yerine yatakta uzanıyorum...3 gündür grip olmuştıum hapşururken belim kopacak gibi ağrıyodu neyse bugün biraz iyiyim bakyım dedim.. moralim çok bozuk bugünlerde çok çabuk ağlayasım geliyo herşeye annemleri çok özledim ama eşim izin vermiyo gitmeme...annemlerde gelemiyo kardeşim okula gidiyo....ne yaptıysam olmuyo bana herşey memleketimi hatırlatıyo...çok sıkıldım istanbuldan...

cnm bulantılar kötü oluyo ben pek yaşamadım ama etrafımda yaşayanlardan biliyorum.doktorun ilaç verir belki bulantıların için.
bizde bebeği 7.haftada gördük kalp atışlarınıda o zaman duyduk cnm.
inşallah herşey yolunda gider cnm sen dert etme sakın inşallah sağlıkla alırsın miniğini kucağına.

geçmiş olsun özlemcim.aman dikkat et cnm havalar çok kötü.
memleket neresi sizin?15 tatil yaklaşıyo annenler o zaman gelirler belki.

kızlar benimde gebelik şekerim çıktı malesef.
bugün diabet uzmanıyla görüştüm.diyetisyenim diyetimi dün yazmıştı zaten.
şeker ölçüm cihazı aldım onunla sabah öğle ve akşam aç ve ikinci saat tokluk şekerimi ölçüp not edicem haftaya cuma kontrolüm var inşallah diyetimle düşerde insüline gerek kalmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…