Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

cnm çok sevindim hadi gözünaydın.çift çizgiyi görmüşsün gebesindir inşallah.
bencede doktora gitmeyi erteleme daha önceden düşüğün olduğu için önlem alabilir.
sağlıkla sana tutunur inşallah meleğin.

mrb arkadaşlar uzun süredir formu takipteyim.ne büyük bir imtihan insan oğlu için ewlat değilmi.en erken gebelik korunmayı bıraktıktan sonra ne zaman gerçekleşti?bu konuda bilgi werirseniz sewinirim.

ben 3 sene önce dermoid kist we çikolata kisti yüzünden ameliyat olmuştum.sürekli doğum kontrol hapı kullanıyordum.8 aylık ewliyim ilaçlarımı hiç bırakmadım taki 15 gün önce yeniden aynı hastalık yüzünden ameliyat olana kadar şu anda ilaç kullanmıyorum we doktorum 3 ay beklememi söyledi.3 aydan sonraki 6 ay içinde gebe kalamazsam tedawiye başlamam gerektiğini söyledi.eşimde bu aradan geçen 9 aydan sonra çocuk istiyor napıcam bilmiyorum.tedawi gerekirse ne kadar sürer bu süreç herşey muallakta sürekli kendimi dinlemekten yoruldum zaten bu psikolojiyle bebişin olması zor gibi

YASE canım gözün aydın inşallah sağlıkla ilerler gebeliğin ama bence doktora gitmelisin özellikle kan testi 2 günde bir yaptır artıyorsa devam etmezsin yaptırmaya bide ben doktora düşüğüm olduğunu söyledim bana bebe aspirini verdi mesela ihmal etme bence

yaseeeeçok sevindim haberine ama mutlaka doktora git cnm düşük oldupunu söle ilk gebeliğinin ve ona göre progestan falan kullna bnm kasık ağrılarım var die bile vermişti herzamn erken doktora görünmekte fayda var cnm hayırlı sağlıklı tamamına erdirsin inş Rabbim
banada dua edin kızlar az kaldı doğum kolay ve sağlıklı bi şekilde olurda oğlumu kucakalrım inş sağ salim
hepiniz aeolunn

Son düzenleme:

evet canım az kalmış seninde inşallah rabbim kulay doğumlar nasip eder sağlıkla alırsın yavrunu kucağına

YASEE canım ya haber vermedin bir daha merak ettik hadi bir an önce haber ver bize

Saolu arkadaşlar desteğiniz için.,

Doktora gitmedim daha. Sadece bi gebelik ve bi de ovu. testinde regl tarihimin ertesi günü çift çizgileri gördüm. Adet de olmadım daha. Kimyasal olsaydı olurdum sanırım. Gebelik varsa bir buçuk aya yaklaşıo ben bu süre zarfında nezle grip gibi bişi olmuştum 2. ye zor geçti derken bugün gene başladı. Bi ara öksürük de vardı. İlaç kullanmadım tabii korunmadım için. Pek ateşim olmadı öle. İnşallah zararı olmaz.

Gebelik öncesi günde 3 adet folik plus alıodum devam ediorum. Bol su ve boş zamanlarda da dinlenip yatıorum. Anca kese de görünmeye başlar. Durumum nası olucak ben de meraktayım. amaher türlü sonuca hazırım. Ama i i olucak gii hissediorum. Bakalım 2011 de ağustos eylül gibi anne olucak mıım..

Gebe arkidişler 2011 de bi akran daha gelio!!!!
İNŞALLAH. AMİN..

Kızlar gecikebilirim ama ne durumda oldumu haber vericem i i de olsa kötü de!

hamişsin canım o zaman kesin inşallah sağlıkla ilerler inşallah güzel haberlerini bekliyoruz

toprakcm gebeym die düşünüorm ben de. Şu an bile yatıorm. Arada bir giriorm kk ye.. Kırgınlk da var ben de. İnşallah güzel haberlerle dönerim size kızlar.. Zaman var tabii daha çok erken! Ama dedim gibi her türlü sonuca da hazırım..

nurberra hadi bakalım doğuma az kaldı. Sağlıkla kucaklarsın inşallah bebeğini. Ben ve diğe kızlar da 2011 de anne olmayı dört gözle beklioruz kısmetse!

inşallah dularım sizlerle inşallah Rabbim bu güzellliği hepinize tatırsın hepimizi tamamına erdirsin inş

evet canım az kalmış seninde inşallah rabbim kulay doğumlar nasip eder sağlıkla alırsın yavrunu kucağına

toprakcım saol cnm tamamına ersin hepimiznki inş sağlıkla kucaklayalım duan içinde teşekkürler bi avazda kurtuluruz inş

cnm çok geçmiş olsun.inşallah en kısa sürede iyileşirsin.
eşinin bu konuda sana destek olması lazım bence.inşallah en kısa sürede sağlıkla gebe kalırsın.

cnm maşallah çok az kalmış doğumuna.
inşallah sağlıkla hayırlısıyla alırsın oğlunu kucağına.

hayırlı haberlerle gel yasecim.

mrb kızlar uzun bi aradan sonra..:82::82:
sizi takip ediyorum ama pek yazamıyorum.. tüm gebe arkadaşları tebrik ediyooruumm Allah tamamına erdirsin inş.
bizdede herşey ii gidio şükür gebelik lekeri var diet yapıorum onun haricinde hersey normal...
ilk zamanlarım hep kanamalıydı ama 4 aydan sonra herşy yoluna girdi..
oğluşum olacak inşş..adı da ömer batu olcak inş fikir değiştirmezsek..

cnm hoşgeldin.
şeker bendede çıktı.bende diyet yapıyorum ve hergün sabah öğle akşam aç ve 1.saat tokluk şekerimi ölçüyorum.senin değerlerin nasıl?
oğluşunuda sağlıkla kucağına alırsın inşallah.

saol cnm inş hepimiz sağlıkla alırız kucagımıza..
cnm bende ölçtüm senin gibi açlık tokluk sadece sabah tokluklarım 160-170 gibi çıktı diğerleri hep normal olunca insülin başlamadılar,diete dvm etcem..şimdide ara sıra tokluk ölçüyorum hep normal gidio.. biliosundur 1.saat tokluk 140 ı geçmemeli..bide günde 45 dk yürüyüş ..ben hergün olmasada yapmaya çalışıorum..

evet cnm sınır 140.ama bana sabah öğle akşam aç ve 1. saat tokluk ölçmemi söylediler.doğuma kadarda böle olcak dediler.yanlız ben bişi farkettim ekmek yediğim zaman daha yüksek çıkıyo şekerim.buğday ekmeği yiyorum aslında ama o bile yükseltiyo.kahvaltı haricinde artık tüketmiyorum.öğle ve akşam yemeklerimde makarna pilav bile yesem yüksek çıkmıyo şekerim.nasıl oluyo anlamadım valla.

yase canımmm cokk sevindim inş herşey istedigin gibi olur canım.darısı tüm bebiş isteyen arkadaşlara rabbim hepinize nasip etsin inş.
bu arada dr gittinmi birşey yazmamışsın.inş herşey yolundadır

aysuu çok saol cnm hepimiz kolaycacık doğuralım inş sağ salim

yase seni merak etmiştim ama yazmamışsın cnm inş herşey yolundadır ve meleğin seninledir cnm

kızlar nasılsınız???beni hatırlıyo musunuz???özür diliyorum çok sık giremediğim için ama vakit bulamıyorum gerçekten hamiş olan tüm arkadaşlara sorunsuz hamilelikler diliyorum.yasecim inşallah hamilesin canım dikkat et kendine...Hamiş kalmak isteyen arkadaşlar umarım Rabbim en kısa zamanda sizlere de nasip eder...bizde hazırlıkları tamamladık çok şükür çok azkaldı kızlar doğuma dua edin lütfen dr bebek iri normal olmayabilir dedi ve ben sezaryen olmak istemiyorum...oğluşumun başı hala sol tarafımda aşağı inmedi ...hepiniz Allah'a emanet olun....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…