Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Kızlar benim de reglime 3 gün var. Akıntım var ara ara bazen oluo. Ama yumurtlama akıntısı gibi deil. Gebelik belirtisi ya da adet belirtisi yoğun deil. Anlamadım. Akşam gebelik testi negatifti. Sabah yapmadım bıugün. Ovu. testi de bugün negatifti. Gebelik olsa erken olur bazen kişiden kişiye deişio ya. Akıntı adetten önce de olu mu bazen sizde. Önceki gebeliğimde de vardı ama. Bi de vajinada ıslaklık olu mu gebeliğin ilk haftalarında sizde. Vajinada ıslaklık ve genişlik hissediorum da . Yorum yaparsanız sevinirim kızlar. Toprak güzel haberlerini bekliorzzzzzzzz...

kızlaaarrrr değerim 623 olmuş çok şükür rabbime inşallah katlayarak devam eder kızlar dualarınızı eksik etmeyinn yase canım inşallah hamilesindier benim adete 10 gün önceden göğüslerim çok şişti anlam verememiştim erken adet olacağım sandım adete 3-5 gün kalada akıntım çok oluyodu böyle beyaz renk

kızlaaarrrr değerim 623 olmuş çok şükür rabbime inşallah katlayarak devam eder kızlar dualarınızı eksik etmeyinn yase canım inşallah hamilesindier benim adete 10 gün önceden göğüslerim çok şişti anlam verememiştim erken adet olacağım sandım adete 3-5 gün kalada akıntım çok oluyodu böyle beyaz renk

Çok sevindim ya inşallah sağlıkla devam eder.. Ben de de var işte beyaz renk akıntııı..

toprakcımmmmmmmmmmmm çok mutlu oldum inş. herşey yolunda olur dualarım seninle:KK54: ayy çok sevindim :KK52:

Çok sevindim ya inşallah sağlıkla devam eder.. Ben de de var işte beyaz renk akıntııı..
canım benim bendede akıntı artmıştı normalde adete doğru kuruluk olurya bende akıntı artmıştı gebe kaldğım ay cnm inş. hamilesindir:KK49:

canım benim bende de akıntı artmıştı normalde adete doğru kuruluk olurya bende akıntı artmıştı gebe kaldım ay cnm inş. hamilesindir..

İnşallah cnm ya bilmiorum düşükten sonraki ilk denemem. Çok da umutlu deilim ama belli de olmaz. O zaman nie akıntı oluo ki. Geçen ay beklemededim ama o zaman da az da olsa vardı adet olmadan önce. O yüzden de sırf buna bağlayamıorum tabii.. Göğüslerimde aşırı bi hassasiyet yok. Her gebelik farklı olabilir tabii. Gebe olup olmadım anlaşılmasına daha var. reglime 3 gün var. bi de reglin geçmesi gerek falan. Regl olmassam bi süre daha beklicem. Hemen doktora gitmicem. Bakalım. Hayırlısı olsun artık. Adet olsam da üzülmicem napim. Düşükten sonraki ilk denemem. gebe kalmak varsa nasipte olur bi gün er ya da geç..

NİSACIM çok sağol canım inşallah sağlıkla devam eder maşallah sende yolu yarılamışsın ne çabuk geçti zaman allah kucağına almayıda nasip etsin inşallah
YASECİM en son 5 kasımda regl olmuştum 5 aralıkta olmam gerekiyordu şükür bebişim geldi inşallah sende hamişsindir:KK49:

toprakcım tebrik ederim.inşaallah herşey güzel gelişir.yase darısı başına.ben de ikili testimi yaptırdım.iyi dedi doktor..beta hcg 120 çıktı.sanırım kızım olabilir.mide bulantım azaldı ama yine var.lekelenme bir daha olmadı.inşaallah herşey yolunda gider.nedense bu sefer daha çk korkuyorum.

toprakcım tebrik ederim.inşaallah herşey güzel gelişir.yase darısı başına.ben de ikili testimi yaptırdım.iyi dedi doktor..beta hcg 120 çıktı.sanırım kızım olabilir.mide bulantım azaldı ama yine var.lekelenme bir daha olmadı.inşaallah herşey yolunda gider.nedense bu sefer daha çk korkuyorum.

murebducm endişe etme kritik dönemler geçmiş. 2 li testin de i i se Allah a emanet bebeğin. Her şe yoluna girmiş artık. İnşallah sağlıkla alıcaksın bebeğini. Ben de gebe kalırsam yine olumsz olucak die endişe ediorum maalesef. Ama her şe olucana varr. Şimdi bile gebelik testi negatif. Eğer gebe olursam testte ilkindeki gibi geç belli olursa yine mi düşük olucak bebek gelişmicek mi die aklıma geliyor. Kiminin regli gelmeden silik çıkıo ya öle işte.. İnşallah güzel şeler olur zamanla..

mrb kızlar nasılsınız ? kusura bakmayın çok uğrayamıyorum ama inanın çok yoruluyorum belimin ağrısı çoğu zaman dayanılmaz oluyo her gece ağlıyorum yatağa uzanınca tek teseellim oğlumun gelişimi çok iyi dr 10 gün ilerde gidiyo diyo ama sanki ben bu hafta biraz kilo aldım ve umarım dr kızmaz...kendinizeçok iyi bakın kızlar hayırlı ve enkısa zamanda Rabbim isteyen herkese bu duyguları yaşamayı nasip etsin...buraya yazamasamda hergün hep aklımdasınız dualarımdasınız...:KK54:

Kızlar mrb. Ben de biraz önce regl olmaya başladım. Artık diğer regl 7 Ocak. 2. deneme olcak. Akıntı neden olur ki anlamadım. Pek belirtim yoktu zate akıntı dışında ondan kuşkulanmıştım. Öle normal beyaz oluodu. Nese ki adetlerim şaşmıo pek. Düzenli oluo şükür..

Kızlar mrb. Ben de biraz önce regl olmaya başladım. Artık diğer regl 7 Ocak. 2. deneme olcak. Akıntı neden olur ki anlamadım. Pek belirtim yoktu zate akıntı dışında ondan kuşkulanmıştım. Öle normal beyaz oluodu. Nese ki adetlerim şaşmıo pek. Düzenli oluo şükür..

hayırlısı olsun canım neyseki adetlerin düzenli buna şükretmelisin diğer ay gelecek bebiş inşallah

toprakcıgım hayırlı olsun canım cok sevindim senin adına rabbim saglıklıca kucagına almayı nasip etsin

:nazar:kızlar ticker yaptım ama korkarak bebeğime bişey olursa onu silmek çok acı olacak rabbim inşallah yavrumu bana bağışlasın kuzum bırakmasın beni:emir_bebek:

Kızlarrrrrrrr ben adetim ya inşallah yeniyılın ilk günleri gebe oldumu öğrenirim. Dua edin bana da nolurrr.
2. denemem olcak. 7 Ocak regl tarihim. Offff..

slm kızlar nasılsınız
uzun zamandır giremiyorum
artık pek takmıyorum heralde alıştım artık her ay umutsuzluğa düşmekten
gelişmeler varmı canlar
haber verirseniz çok sevinirim
hepinizi ayrı ayrı çok merak ediyorummmmmmmm

X