Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Başladk artık çalışmalara ceylincm! Tahminimizce yapıoruz yumurtlamaya denk glir mi, nası olur tam bilemeden hergün deil çünkü bazen 1-2 gün ara da oluo. Regl ortalarında dikkat etmeye çalışıorum.

hazelcm kötü olur mu hiç bunu istemek. Tabii ki deil. Hatta bence hayattaki en özel ve güzel duygu olsa gerek çocuk sahibi olmak. Daha genel anlamda söledm aslında sana bana ya da herhangi birine özel deil tatlm. Benm görüşüm. Ki ben normalde karamsar biiir insanımddr. Ama fazla metanetliim galiba. İnşallah bize de nasip olucak. Güzel haberler vericezzz.

slm arkadaşlar nasılsınız.
dün cok büyük bir tahilihsizlik yaşadım.22 haftalık hamileyim dün akşam kanamam oldu cok korktum.acile gittik kontrllerim yapıldı cok şükür bebegimin yaşadıgını ve saglıklı oldugunu ögrendim.hiç bir ilaç falan vermediler sadece bol dinlenmemi istediler.kanamam dün 1 kez oldu şimdi ise kahve rengi cok az lekeler oluyor.
rabbim kimseye yaşatmasın okadar zor bir durum ki anlatamam.bebegime cok zor kavuşmuştum bir anda onu kaybetmek duygusu mahfetti beni.ne olur kendineze cok dikkat edin agır işler falan yapmayın.
çevrenizde benim gibi yaşayan oldumu cok telaşlanıyorum dr rahat olmamı söyledi ama yine anne yüregi dayanamıyorum.yardım lütfen ...

Canım benim çok büyük geçmiş olsun. Kesinlikle wc dışında ayağa kalkma. Benim bildim yatak istiharati çok önemli. Doktor da dinlen demiştir muhakkah. En az 15 gün bence yani kanama dursa bile emin olana kadar dikkat et. Evham yapmamaya çalış. Yatakta bile fazla kıpırdamamaya çalış. Tedbirdir hepsi. Rabbim yavrunu korusun. Dualarım seninle. Kendini i i hissettiğinde bizi de habersiz bırakma..

canım çok geçmiş olsun. Allah bebişini sağ salim kucağına versin.

canım geçmiş olsun.ben de 10 gün önce kahverengi lekelenme yaşadım.çok üzüldüm.doktor bebek iyi dedi.bayram tatilinde çok yorulmuştum.ona bağlıyorum.bana da dinlen bol su iç.kabız olma dedi.ultrasonda bir sorun görmedi.ama bu tür şeyler hiç bi zaman normal olmaz dedi.anlayacağın ben de sıkıntılıyım.progestan verdi bana.onu kullandım.bu hafta kontrole gidicem.Allahım herşeyin hayırlısını nasip etsin.eğer imkanın varsa hamileliğini evde geçir.devamlı dinlen.benim şu ara izin alma durumu olsa ben de öyle yapardım.ama pek mümkün değil.Allaha emanetiz. bu arada bir arkadaşım da kanama geçirdi.o da evde istrahat etti.temizlik bile yapmadı.18 haftada filan.her zaman kötü sonuçlar doğuracak diye bişey yok.hamileliğin de bu tür sıkıntılar yaşamış anne olmuş bir sürü kadın var.inşaallah biz de bunu atlatıcaz.

denizcim çok geçmiş olsun tatlım inana çok üzüldüm.
kendine çok dikkat et bol bol dinlen kalkma ayağa
umarım bi daha böle bişi yaşamazsın tatlım.

Kızlarrrrrr nerlerdesiniz????
Benim de haftaya reglim ya acaba gebe olcam mı? Heyecan başladı! Pek bişi hissetmiorumm ya ama sankim deişik ağrılar oluo rahmimde. Bakalım artıkın. Pek takmıorum ama sürpriz diorum.. Beklenmedik anda olur ya bazen. Bir önceki de öle sayılırdı! Böle işte..

hazelll sende de varmı farklı bişi daha erken syılır gerçiiii. Ne bilim belirti falan?

denizxx
i isindir umarımm. Bir daha olmaz inşallah..

güzel83 gebeliğn yolundadır umarım canım. Sağlıklan gelsin inşallah..

aman yasecım yaa benden umıdı kesın artık ben kendımden coktan kestım yaza tupbebek yaptrcam ısım oraya kaldı.oyle denıyoruz ıste :)

canlarım hepiniz dumadasınız inşallah bebek siteyen herkes muradına kavuşur sağlıkla
hamile arakdaşlarımda inşallah sağ salim alırız bebişelrimizi sizlerde beni nutmayın duanızdaa aeolunnn
denzicim çok geçmiş olsun geçer biter inşallah dinlen bol bol cnm

slm arkadaşlar nasılsınız güzel dilekleriniz için cokkkkkk tşk ederim.cok şükür gecti inş bir daha yaşamam böle birşey.
kimseler ugramıyor buraya artık neden nerelere kayboldunuz.sohbetlerinizi özledim valla inş güzel haberler alırız....

kızlar dün kan testi yaptırmıştım adetim 1 gün geçmişti değer 200.86 çıktı ya kendimi çok kötü hissedeiyorum düşünmediğim bir anda hamile kaldım gebeliğimin sağlıkla devam edeceğini bilsem herşeyimi verebilirim bunuda kaybedersem ben mahvolurum değer nasıl kızlar ya düşük mü 1 gün geçti adetimi ben eşimle hiç birlikte olmadım bile bir kaç kez ondada korunduk nasıl hamile kaldım hala anlayamıyorum allahım yardım et nolur kızlar dua edin bana nolur

cnm hayırlı olsun ya değerin çok ii bence dsakın aklına kötü şeyler getirme lütfen içini ferah tut ve bol bol dua et Rabbim bağışlasın meleğini inşallah sağ salim kcuaklarsın
hepimizinkini tamamına erdirsin gözünüz aydın toprakkk

canım umarım dediğin gibidir inşallah katlayarak artar değerim allahım bana bağışlasın yavrumu bu sefer bırakıp gitmesin beni inşallah dualarınızı eksik etmeyin benden

canım umarım dediğin gibidir inşallah katlayarak artar değerim allahım bana bağışlasın yavrumu bu sefer bırakıp gitmesin beni inşallah dualarınızı eksik etmeyin benden

canım değerin çoook iyi bence bu şekilde gelen bebekler annelerine sıkıca tutunurlar aynısını ben de yaşadım... hiiiç merak etme Allahın bir mucizesi öyle düşün... perşembe günü testini tekrarlamayı unutma sakın stres yapma

toprakcım senin adını son mesaj yazan da görünce tahmin ettim hamileyim diyeceğini daha okumadan :)
çokkkkkkkkk s evindim içini ferah tutt
düşecek diye düşünme düşünce önemlidir.
çokk iyi beslen kan yapacak şeyler doğal şeyler :)
yorulma

Son düzenleme:

canım benim çok sağol umarım bu sefer beni bırakıp gitmez canım inşallah darısı sana olsun

sağol canım umarım dediğin gibi olur sıkıca tutunur bu sefer bırakıp gitmez beni pazartesi yaptırmıştım testi yarın tekrar yaptıracağım inşallah katlamıştır değerim

Toprakcm çok güzel bir haber bu! İçini ferah tut. İnşallah her şe yolunda gidicek cnm.
Benim de ilk gebeliğim düşük oldu ya kasımda düşükten sonraki ilk denememzi yaptık bekliorum bakalım.
Bende de oluo bazen bida gebe kalırsm kaybedermiim die. Rabbim hayırlısını versin..

sağol yasecim insan bir kere bu kötü deneyimi yaşayınca korkuyo işte allahım umarım bu sefer bağışlar bana yavrumu canım inşallah darısıda sana olur verirsin güzel haberini bu tekrar kan testi yaptıracağım inşallah katlanmıştır değerim hamileyim diye sevinemiyorum bile

toprak cnm güzel haberlerini bekliyoruz inşallah kan değerin katlanarak gitmiştir dua ediyorum cnm hadi hayırlısı yaz mutaka buraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…