Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

canım merhaba bende 2 düşük yaptım ilki 6 haftalıktı kese gelişmedi ikincisi kimyasal gebelikti doktor banada bir sürü test verdi kan pıhtılaşmasıda var içinde acaba bu testi devlet hastaneleri yapıyor mu yani ücretsiz yapılıyor mu bide sonuçlar kaç günde çıkıyor teşekkürler

denizxx nasılsın tatlım..Yeğenimizin gelişimi nasıl? Test sonuçları falan varmı?

cok saol canımmm allah razı olsun cok şükür iyiyiz.testlerim temiz cıktı ama idrarımda cok fazla idrar cıktı.o yüzden biraz morelim bozuldu.dr tedavi edilmezse allah korusun düşüge yada erken doguma sebep oluyormuş.cok fazla yorma kendini dedi.kültür tahlili yaptırdım sonucu bayramdan sonra alacam.ona göre ilaç verecek dr.cok korkuyorum inş birşey olmaz.gelişimi hamd olsun iyi gidiyor ama ileride ne olur bilemiyorum.
sen nasılsın canım.iyisindir inş.seni cok seviyorum diger arkadaşlarıda cok seviyorum ama gercekten cok içtensin.rabbim gönlüne göre versin.

evet canım çok haklısın
en azından şimdi ne olduğunu biliyorum
rabbim dermansız dert vermesin
ben senin düşük yaptığını bilmiodum
geçmiş olsun
çok üzüldüm seni çok iyi anlıyorum gerçekten

benimde ilk düşüğüm aslında bi tane vardı boş gebelikti ben 3 düşük yaptım dedim doktora
yalan söylemek zorunda kaldım
bunu yapmak istemezdim ama napıyım
3 düşüğü üç acıyı yaşayamazdım
iyikide yaptırmışım

hazel nasılsın canım regl oldunmu inş.olmamışsındır.güzel haberler verirsin inş.
aysun canım sen nasılsın melegin nasıl.
ve diger arkadaşlar hepiniz cok iyisinizdir inş.
bayramın ilk günü yokum arkadaşlar.şimdiden hepinizin MÜBAREK RAMAZAN BAYRAMINIZI KUTLARIM.vereliniortak inş hepinizin duaları kabul olur.ailenizle hepinize sonsuz mutluluk diliyorum.:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:RABBİM HERŞEYİ GÖNLÜNÜZ GÖRE VERSİN İNŞ.hepinizi cok cok öpüyorumŞeniz

sagol denızcım allah razı olsun guzel dıleklerın ıcın.ben progestan kullanıyorum bu ay.dun 27. gunumdu.kahverengı lekelenmem gelmeye basladı.bugun yavas yavas kırmızya donusmeye basladı.ama daha pede damlamadı.peceteyle sılıyorum bazen oyle goruyorum.progestandan dolayı tam sokulemedı.bu ayda olmadı offf offff ne zaman olcak bılmıyorum.ama cok ıstıyorum bebısımın olmasını.rabbım ınsallah banada nasıp eder

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK ıSTıYORUZZZZZZ

BEKELEMEDEKILER

:lepi:HAZıRAN HAMıŞLERıMıZ:lepi:

:lepi:lepi:Sarısheker..........-ugur geıtırır inşallah bize):CüvCüv:BEBıŞ GELIYORRR:lepi:
:lepi:Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme :CüvCüv:-BEBıŞ GELIYORRRRR:lepi:
:lepi:Faran---------------------29 Haziran----------------7. deneme:CüvCüv: BEBıŞ GELıYORRR:lepi:
:lepi:Babu---------------25 Haziran-------1. deneme:CüvCüv:BEBıŞ GELIYORRR:lepi:
:lepi:Gonca85gonca----------23 Haziran------------5. deneme:CüvCüv:BEBıŞ GELıYORRRR:lepi:

:lepi:TEMMUZ HAMıŞLERı:lepi:

:lepi:ımpaladeniz--------------------2 Temmuz-------------1. deneme:CüvCüv:BEBıŞ GELıYORRRR
:lepi:
:lepi:Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme:CüvCüv:BEBıŞ GELıYORRR:lepi:
:lepi:06BVN06-----------------------10 Temmuz--------------1. deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRRR:lepi:
:lepi:Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
:CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRR:lepi:
:lepi:Aysu87--------------------------23 Temmuz--------------8.deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRRR:lepi:
:lepi::Denizxx--------------------------28 Temmuz-------------11. deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRRR:lepi:
:lepi:ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRR:lepi:
:lepi:rabia01--------------31 Temmuz--------------12.deneme:CüvCüv:(BEBIŞ GELIYORRRR):lepi:

::lepi:AĞUSTOS HAMİŞLERİ:lepi:

:lepi:Esteem--------12 Agustos -----2. deneme :CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRRR:lepi:
:lepienizcim------------------------15 Agustos------------12.deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRRR:lepi:
:lepi:nehiretna------------------------15Agustos--------------? deneme
:CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRR:lepi:
:lepi:Nisa-86-------------------------22 Agustos--------------3. .deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRR:lepi:

EYLÜLDE HAMİLE OLMAYI UMUT EDENLER

Murebdu-------------20 Eylul---------- 9. deneme
balım-optimist-----21 Eylül ----------2. deneme
Ozlemyalcınkaya------------? Eylül-------------?deneme
Omman---------------28 Eylül-----------? deneme

:Saruboceq::Saruboceq:[/QUOTE]

selam kızlar
nasılsınız?
sitede bakım vardı kaç gündür görüşemedik.
bende pazartesi günü doktora gittim.miniğim büyümüş.şuan 10+6 yız. 4.26 cm olmuş boyu.testler içinde bayramdan sonra gidicem.hem ikili testim hemde diğer testlerim yapılcakmış.

denizcim geçmiş olsun cnm.çok dikkat et kendine.bol bol sıvı al.idrarı öle atarsın cnm.inşallah kötü bişi çıkmaz cnm.

hazelcim dönmüşsün cnm.yeni laptop almışsın sanırım hayırlı olsun güle güle kullan cnm.ilaca başlamışsın.problemler çözülüyo ne güzel çok sevindim.inşallah bu ay gelir meleğin.hem eşininde baya zaman geçti ameliyatından.zaman herşeyin ilacı cnm.herşey düzeliyo bak yavaş yavaş.dualarım seninle cnm.

kıızlar ben bayramda burda olamıcam
şimdiden hepinizin mübarek ramazan bayramı kutlarım.rabbim hepinize gönlünden geçeni nasib eder inşallah.

allah razı olsun aysucum.ne guzel mınıgın buyumus.ınsallah testlerınde cok guzel cıkar da saglıkla gelır melegın.

sanada ıyı bayramlar canım

slm kızlar herkese i i bayramlar diliorum..

hazelcim ne olsun beklemede olucam baya bi süre. Daha ilk reglimi olmadım. 3. reglimle başlıcaz bakalım hayırlısı artık. İnşallah gebe kalıcaz inşallah..

denizxx dikkat et kendine ya yorma sakın.. Aysunun dedi gibi bol sıvı dinlenme ve stres yok akla hep i i şeler getirmek lazım. İnşallah tez zamanda daha rahat olursun idrardaki sorunun da çözülür.

aysu cnm senin de i i olmana çok sevindim. Hep böle devam eder inşallah.

Gebelikde kist görünenler vardı. O kistler ne oluo sonra. Kayboluo mu kızlar ya doktora sordunuz mu ya da bişi dedi mi doktor.

aysu benim bildim sen pco deildin ama gebeliğin ilk haftalarında kistin vardı galiba ondan dedim.

denizxx senin için de ne dedi doktor.

progestan falan kullanıo musunuz?

bu arada ommancı bence çok i i yapmışşsın incelemeyebiliolar çünkü o zaman bazen abartmak gerekio bence de. Ben de kızdımda olumsuz şeler sölimde baksınlar herşemi die çok aklıma geliodu. Ama benim normal seyir.Denemeye devam..

benim de kistler kayboldu yoklar artık. Adet oldukça üremezler inşallah ya..

BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUNN ARKADAŞLAR.. KENDİNİZE VE SEVDİKLERİNİZE ÇOK İ İ BAKINNNN..

HAZEL PROGESTANI SORDUN MU DOKTORA. HİÇ TESTE FALAN GEREK DUYMADAN VERDİ Dİ Mİ. LUTEAL FAZ DEFEKTİ TEŞHİSİ İLE.YUMURTA TAKİBİNDE Mİ ANLAŞILIO. NASI TEŞHİS KOYULUO BİLİ oMUSUN? YANİ KAÇ AY KULLANICAKSINN..NE İŞE YARICAKTI SEN DE YA DAHA ÖNCE YAZDIN BELKİM AMA UNUTTUM HAZEL YA!!!

kızlar hepinize ii bayramlar diliyorum bende ankaraya ailemin yanına geldim şükürler olsun bayramı tek başıma urfada geçirmek zorunda kalmadım hepinize ii geceler

yasecım en az ard arda 2 yumurta takıbınde de yumurta adetten en az 12 gunden daha az zamanda catlarsa.yani yumurtan catlıyor ve 10 gun sonra yada 1 hafta sonra adet oluyorsun.yani 12 den daha az gun gecerse luteal faz defektı tanısı konuluyor.tabı bırde progesteron testı yaptrmakta gerekırmıs.ama ben hıc yaptrmadım.dr. kendı anladı ve verdı.dıgerlerı hıc anlamamıstı.ben sonradan dedım dr.a ben zaten 1 hafta sonrasında adet oluyorum dıye.o da evet dedı onaylayarak.ama ınan ne kadar kullanıcam.bu tam bır tedavı edıcekmı yoksa hamıle kalana kadar kullanmam mı gerek hıc bılmıyorum.adetım bıtınce 9 yada 10. gunde yıne gıtcem.o zaman yıne sorucam.bırde benım progestan haplarım bıtmedı daha.ama 3 gun once adet olmaya basladım.ama progestan ıctıkce sokulemedı adetım.ıcmedıgım zaman sokuluyor.ıcınce yıne kesılıyor.son 2 tane kaldı.artık ıcmıycem.sökülsün tamamen.bunuda dr. a sorcam.acaba adet olunca ıcmeye devam etmelımıyım dıye.acıkcası benımde cok fıkrım yok bu konuda.1 hafta 10 gun sonra tam anlamıyla ogrenıcem.

Evet aslında ben de 21. gün testi yaptırmak istiodum. Kısmet olmadı bi türlü. Bakalım bi adet olimde ondan sonraki adetimde baktırabilirim belkim inşallah.. Şimdi de kendi çapımda takip ediorum. Doktor 1 yumurtan var demişti ve kistlerin artık olmadını sölemişti ben de. Eylülün 3 de de yumurtlama akıntısı gördüm wc de. Ne zaman çatlar bilmiorum ama normalde akıntıyı gördükten ya da ovu. testinde çift çizgiyi gördükten sonra 1-2 günde çatlar sanırım. Bu durumda tahminim en az eylülün 17 sine kadar regl olmaman gerek gibi. Zate normalde de ne uzun ne de kısa olurdu regl döngüm. Düşükten sonra ne olur bilemem ama bi bakim öle . Bi sonrakinde de 21. gün testi yaptırım diorum. Gebelik için çalışmalara başlamadan 3. reglimi olmadan halledim doktora danışım.. Gerçi doktor bişi olmaz dicek ama olsun.. 21. gün testini bi danışım yaptırm ya mrk ettim çok. İnşallah yeni yıla girmeden ilk denemele olur gebelik. Ya da 2011 de anne olruzzzz . İnşallahhhhh..

inşallah yasecım insallah okadar cok ıstıyorumkı anne olmak

evet cnm bnm olucaz inanıorum buna! 35-40 yaş arası kadınlar biliorum akrabam da velilerimden de eşleri 45 hatta üstü bile olan var doğal yollardan sağlıklı akıllı evlatları var. O zamanlar yanlarında yoldaş bi canları oluo Rabbim istedikten sonra olucaksa isteyince razı görürse de vericektr evlat evlatlar bizlere de. Daha bebek düşüneli sayılı aylar bizim en güzel en sağlıklı zamanda kucamıza alıcaz yavrularımızı buna inanıorum tabii inşallah. Her şe Allahtan. Her türlü sonuca hayırla bakıp razı olmak da gerek tabii. yAŞAMAK GÜZEL NE OLURSA olsun bunu untmamak ve RABBİMİZE sığınmak her zaman en aama en güzeli tatlm..

öncelikle herkesin RAMAZAN BAYRAMINI KUTLARIM

canim bendede var kist 4cmlik hemde :gitme: haftaya doktora gitcegim bakalim ufalmami var büyümemi :1no2: bu arada 5 haftalik hamileyim bende ,,hamileyken kisti olup sonradan yok olanlar yazsinlar ltf arkadaslar bilgilendirsinler bizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…