Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

hazelcim ben bu ay kimyasal gebelik yaşamışım.Ya inanamıyorum.Çok moralim bozuldu.TEste pozitif görünce ne sevinmiştim anlatamam sana.

canım uzme kendını hıc.en azından oyle yada boyle hamıle kalıyorsun.gercek hamılelıkte cok yakın bence.yakın zamanda sende guzel ve mutlu haberlerını verıceksın dıye ıcıme doguyor.

kendılıgınden dustumu pekı.yanı degerlerın sıfırlandımı.yada kesınmı kımyasal oldugu.yukselmedımı degerler.nasıl anladınız

elacım test yaptım evde pozitif sonra kan testi yaptırdık pozitif. adetimin üzerinden 3 gün geçti.4. gün okula gittim.Bişeyin aktığını hissettim.Hemen eve geldim.Arabada içim içimi yiyor ama.Okulda bakmaya cesraet edemedim ağlarım diye.Eve geldim kanama var eşimi aradım geldi tekrar doktora gittik tekrar kan testi yapıldı ve değerlerim düşmüş kimyasal gebelik dedi.Coraspirin verdi.Eşimde kan pıhtılaşması yaptırmaya gerek var mı dedi.O da isterseniz yaptırın dedi.Sağlıksız yumurta ve sperm olduğundan tutunamamış.Acaba eşimde de problem olabilir mi?Yoksa bende kan pıhtılaşması mı var ?

hepinizin kandili mübarek olsun arkadaslar

guzel83 ALLAHin izniyle tekrardan hamile kalirsin canim üzülme kactane kimyasal gebelik yasayip tekrar hamile kalabileni okudum burda

kızlar sonunda geldim
nasılsınız bakalım gelişmeleri anlatıon :))
umarım iyi haberler vardır
bende yarın yada salıo kan sonuçlerimı almaya gidiom hastaneye
dua edinde bişi çıkmasın kızlarrrrrrr
hazelcim bu arada yazarsan sevinirim yeni tarihim 28 eylül yeni tarihim inşallah eylül aytı uğur getiriri hepimize
bana dua etmeyi unutmayın kızlar hepinizin kandili mübarek olsun

ozgecım cok uzuldum canım yaaa.ınsallah 3. de bebısın sana sımsıkı tutunur.bılemıyorum csnım esınde morfolojı sorunu olabılır.olmayadabılır.bence mutlaka bır sperm testı yaptrıp acıklıga kavusturun bu durumu.oyle bısı varsa tedavı olur esın.vıtamın yada ılac kullanır belkıde.bosa kurek sallamamıs olursunuz.yoksada sende arastırılır.ama artık bırseylerın onlemını almanın vaktı bence.umarım hersey cok guzel olur sızın ıcın.

bu mubarek gecenın yuzu suyu hürmetıne rabbım bızlere ve tum ısteyenlere saglıklı ve hayırlı evlatlar nasıp eder ınsallah en kısa zamanda.

hılalcım geldım dıyorsun sonra uzun sure ugramıyorsun.neler yaptın nerelerdesın.anlat.bu arada edıt bolumu yok artık dıkkat ettıysenız yazdıgımız gonderılerde.oyuzden artık ılk sayfada duzeltme yapamıycam.alıntı yapıp sayfa aralarına koymak zorundayım lısteyı.

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK ıSTıYORUZZZZZZ

BEKELEMEDEKILER

Hazel82------------- -5 Eylül-----------6. deneme:Saruboceq:

:lepi:HAZıRAN HAMıŞLERıMıZ:lepi:

:lepi:lepi:Sarısheker..........-ugur geıtırır inşallah bize):CüvCüv:BEBıŞ GELIYORRR:lepi:
:lepi:Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme :CüvCüv:-BEBıŞ GELIYORRRRR:lepi:
:lepi:Faran---------------------29 Haziran----------------7. deneme:CüvCüv: BEBıŞ GELıYORRR:lepi:
:lepi:Babu---------------25 Haziran-------1. deneme:CüvCüv:BEBıŞ GELIYORRR:lepi:
:lepi:Gonca85gonca----------23 Haziran------------5. deneme:CüvCüv:BEBıŞ GELıYORRRR:lepi:

:lepi:TEMMUZ HAMıŞLERı:lepi:

:lepi:ımpaladeniz--------------------2 Temmuz-------------1. deneme:CüvCüv:BEBıŞ GELıYORRRR
:lepi:
:lepi:Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme:CüvCüv:BEBıŞ GELıYORRR:lepi:
:lepi:06BVN06-----------------------10 Temmuz--------------1. deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRRR:lepi:
:lepi:Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
:CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRR:lepi:
:lepi:Aysu87--------------------------23 Temmuz--------------8.deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRRR:lepi:
:lepi::Denizxx--------------------------28 Temmuz-------------11. deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRRR:lepi:
:lepi:ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRR:lepi:
:lepi:Yasekase----------------------23 Temmuz---------------4. deneme:CüvCüv:BEBİŞ GEİYORRRR:lepi:

AGUSTOS AYINDA CIFT CIZGIYI GORMEYI UMUT EDENLERRRR

mse121822-------------------24 Agustos--------------8. deneme
Edammm----------------------25 Agustos--------------2.deneme
Ekin_09-------------------------28 Agustos--------------3. deneme
Biozard--------------------------29 Agustos--------------? deneme
Guzel83------------------------31 Agustos -------------9. deneme
karats---------------------------31 Agustos--------------3. deneme
gülfuren-------------------------? Agustos--------------3. deneme

::lepi:AĞUSTOS HAMİŞLERİ:lepi:

:lepi:Esteem--------12 Agustos -----2. deneme :CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRRR:lepi:
:lepienizcim------------------------15 Agustos------------12.deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRRR:lepi:
:lepi:nehiretna------------------------15Agustos--------------? deneme
:lepi:Nisa-86-------------------------22 Agustos--------------3. .deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRR:lepi:

EYLÜLDE HAMİLE OLMAYI UMUT EDENLER

Murebdu-------------20 Eylul---------- 9. deneme
balım-optimist-----21 Eylül ----------2. deneme
Ozlemyalcınkaya------------? Eylül-------------?deneme
Omman---------------28 Eylül-----------? deneme

:Saruboceq::Saruboceq:

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK ıSTıYORUZZZZZZ

BEKELEMEDEKILER

Hazel82------------- -5 Eylül-----------6. deneme:Saruboceq:

:lepi:HAZıRAN HAMıŞLERıMıZ:lepi:

:lepi:lepi:Sarısheker..........-ugur geıtırır inşallah bize):CüvCüv:BEBıŞ GELIYORRR:lepi:
:lepi:Nurberra----------------23 Haziran-------12. deneme :CüvCüv:-BEBıŞ GELIYORRRRR:lepi:
:lepi:Faran---------------------29 Haziran----------------7. deneme:CüvCüv: BEBıŞ GELıYORRR:lepi:
:lepi:Babu---------------25 Haziran-------1. deneme:CüvCüv:BEBıŞ GELIYORRR:lepi:
:lepi:Gonca85gonca----------23 Haziran------------5. deneme:CüvCüv:BEBıŞ GELıYORRRR:lepi:

:lepi:TEMMUZ HAMıŞLERı:lepi:

:lepi:ımpaladeniz--------------------2 Temmuz-------------1. deneme:CüvCüv:BEBıŞ GELıYORRRR
:lepi:
:lepi:Darkangellove58--------------8 Temmuz--------------10. deneme:CüvCüv:BEBıŞ GELıYORRR:lepi:
:lepi:06BVN06-----------------------10 Temmuz--------------1. deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRRR:lepi:
:lepi:Ramiznur-----------------------11 Temmuz--------------6. deneme
:lepi:Aysu87--------------------------23 Temmuz--------------8.deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRRR:lepi:
:lepi::Denizxx--------------------------28 Temmuz-------------11. deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRRR:lepi:
:lepi:ozlemsoysal------------------19 Temmuz--------------1. deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRR:lepi:
:lepi:Yasekase----------------------23 Temmuz---------------4. deneme:CüvCüv:BEBİŞ GEİYORRRR:lepi:

::lepi:AĞUSTOS HAMİŞLERİ:lepi:

:lepi:Esteem--------12 Agustos -----2. deneme :CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRRR:lepi:
:lepienizcim------------------------15 Agustos------------12.deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRRR:lepi:
:lepi:nehiretna------------------------15Agustos--------------? deneme
:lepi:Nisa-86-------------------------22 Agustos--------------3. .deneme:CüvCüv:BEBİŞ GELİYORRR:lepi:

EYLÜLDE HAMİLE OLMAYI UMUT EDENLER

Murebdu-------------20 Eylul---------- 9. deneme
balım-optimist-----21 Eylül ----------2. deneme
Ozlemyalcınkaya------------? Eylül-------------?deneme
Omman---------------28 Eylül-----------? deneme

:Saruboceq::Saruboceq:

yok hazelcim 1 aydır burda yoktum
giderken demiştim daha bugün geldim
hemen bi bakıyım dedim naptılar
hasta oldum orda zaten hiç yatmadım bu ay
neyse hem dinlenmiş oldu vücudum diye kendimi teselli ediyorum
yarın sabah hastaneye sonuç almaya gitcem hayırlısı bakalım dua edin sizde nılur gelince haber veririm

kızlar kadir geceniz mübarek olsun. inş. hepinizin duası kabul olur.
hazel beni de ekler misin yeni yarihim 28 eylül. ekimde aşılama olacak sanırım. bu ay bayrama denk geleceği için ekim ayına aldık. benim de 1,5 yıl oldu. kaçıncı deneme yazarsan artık..

kızlar merhaba bugün reglimin 15.günü.doktora gittim yine.iki yumurtam da çatlamış.ovulasyonum zamanında oldu.doktorda herşey güzel gelişti dedi.şimdi tutması önemli.hayırlısı olsun.inşaallah bu sefer tutar.20 eylülde inşaallah regl olmazsan gel dedi.olursam da 1 ay daha takip edicez.kısmet bakalım.eyvahedigeldismile

slm kızlar bugün hastaneye gittim
kan pıhtılaşması çıktı
en azından artık sorunumun ne olduğunu öğrendim
bakaılm bundan sonrası ne olacak rahim filmini istedi doktor bende başka hastanede çektirmiştim 1 sene önce onu aldım yarın tekrar gidicem bakalım ne dicem
rabbim yardımcımız olsun

Cnm çok geçmiş olsn.
Tıbda çareler çok artık.
Bi sonraki gebeliğinde bu durumu bilerek yol çizeceksiniz.
En azından bunu bilip tedbir almak gibi durumunuz oldu.
Hiç sebesiz olsa daha iyi olurdu diorum ama bunun da çaresi var sonuçta.
Bazı olumsuzlukları yaşadıktan sonra farkedilio bazı şeler maalesef.
Mesela ben de bebek 4 haftalık oldu gelişmedi ve düşük oldu.
İnceleme olmuo tabii bu durumda genelde.
Allah korusun 2. si de böle olursa mı bişilere bakılcak.
Boşa kürek çekmek olmuo mu die de düşünmüo deilim bu durumda.
Yani gebeliğin devam etme durumu kan pıhtılaşmasında az bi olasılıktır die düşünüorum.
Nie 3. ye kadar beklim mesela o zaman. Olasılığı arttırmak için tedbir almak varken.
Bakalım diorum nasipse olucak gebelik de doğumda.

2011 de anne olmaı çok istiorm.. Olabilir de. Sağlıklı hayırlı olduktan sonra zaman da önemli deil tabii.. İnşallah dilleyen herkes en i i şekilde anne olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…