Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

idare pek hoş karşılamıyo raporu zaten okulda 5 tane hamiş var 2.dönem ben bu dersleri nasıl dolduracam deyip duruyolar kaydirigubbakcemile3

maaşallah .okulda mı var bi keramet acaba anlıyorum canım.Allah yardımcın olsun inşaallah sıkıntın azalır.

slm kızlar nasılsınız

ozlmecım sen ıdareyı bosver kendını ve bebısını dusunceksın once.gerekırse alcaksın mecburen.zaten hıcbır ıdare hos karsılamaz.bızımkıler de cok farklı degıl.ama ben mecbur kalsam alırım.ıdare mıdare dusunmem.kötükedihüso

ben de i i m aysu çok şükür. Benim de kistler kayboldu. Adet oldukça üremeseler bari! Adetl
e de tekrara atılabiliomuş ama kistsiz gebe kalmak istiorummm ya.

cnm benimde hiç kistim olmamıştı.ama doktorumun söylediğine göre yumurta döllenmek için çok çalışmış ondan kist olarak kalmış.hamile kaldığım ay hergün çalışma olmuştu.2 yumurtam varmış.biri döllenmiş biride uğraşmış ama kist olmuş.

rapor aldım seminer dönemi için suratlar 5 karış olmuş çünkü hepimiz rappor almışız meğerse ..en kötüsü nöbet tutmak ya bence

yasecim onlar folikül kisti .sorun edilecek kistler değil canım.her kadında olabilen kistler.çoğu farkında bile olmadan oluşuyo sonrada yine adetle gidiyor.o şekilde hamile kalsan aysunun durumu gibi kist o süreçte eriyor.hamileliğe engel de değil.bir de gitmeyen kistler var onlar tehlikeli.kist kendi etrafında dönerse kanama yapabiliyormuş o da bebeğe zarar verebilirmiş.hamilelik o yüzden kistle birlikte zor geçermiş.ama senin öyle bir durumun olmadı.ben ikisini de yaşadım.bu dediği küçülmeyen kalıcı kistlere özgü bir durum.o yüzden rahat ol canım.folikül kisti olursa bir ay doğum kontrol hapı veriyor doktor.zaten o ay kayboluyor.sadece zaman kaybına neden oluyor o kadar.

kızlar ben çıkıyorum şimdilik pazara gidicem.biraz alışveriş yapıyım.
görüşürüz. opuyorumnanaktan

inşaallah canım ya.bu öyle bişey ki.ancak biz anlarız birbirimizi.bir yanda ümit bir yanda hayal kırıklığı yaşama korkusu.çok istemekten korkup hayırlısını dileme tevekkül etmeye çalışmak.Allahım sen büyüksün inşaallah haftaya bugün ''hazelcim beni eylül ayında hamile kalanlar listesine yaz demeyi nasip eder''.
aklımda ve dualarımdasın.

Saol murebducum ya doktor öle dedi. Farkında bile olmadan regl de atabilrdin dedi. Ben de zate kist oldunu öğrendim zamnlar regl olmadım gebedim. Doktor bebek de gelişme yok dedi. Düştü zate hemen. Gebelikle de kaybolabilirdi belki ama nasip olmadı gebeliğim devam etmesi. Kistten midir die de düşündüm. Hatta kiste bağğladım düşüğü ama sanırım öle olmadı. Bebekte bi anomalik vardı sanırım doktorun dedi gibi. Düşüğün ilk haftalarda olması yıpratmadı çok beni ama devam etsedi 2.5 aylık falan olcaktı gebeliğim. Üzmedim kendimi normal karşıladım ama. Hayırlısı dedim. Öle de. İnşallah dnemeye başladımda gebelik için ilki gibi olur. Çok geçmeden gebe olurum gene. Kısmet rabbim tabii sağlıklı oduktan sonra her şe e katkanılır zamanına da ....

ınsallah canım ınsallah

Selam Kızlar bayramdı ramazandı çok uzun sğre ayrı kaldım sizlerden ,özlemişim sizi varmı değişiklikler sizde.Biz hayırlısıyla büyüyoruz 2.ayımızı bitirdik.Zor bir yolculuk oluyor ama dileğim isteyen herkesin yaşaması.Siteyi incelemeden hasret gidereyim dedim kimler hamiş olmuş kimler bekliyomuş kimler gelmiş bakalım.Öpüyorum sizi kızlar kendinize iyi bakın.

nisacığım,denizciğim ve nehiretna hamiş olmuş,onlara hayırlı olsun,Ağustos ayı pek parlak geçmemiş kızlar inşallah Eylül ayı bereketli geçer başta hazal olmak üzere Rabbim bol bol hamişlik verir sitemizin kızlarına.

zahmette rahmet vardır canım.inşaallah bu zahmetlerinin meyvelerini alacaksın.

slm kızlar nasılsınız çok yoğun bir hafta bitti çok şükür 2 gün sadece izin yapabildim bayramdaohaoldumsmile

sağol canım benim bizimde duamız inş. tüm arkadaşlarımı tez zamanda eylülde güzel haberler paylaşırlaropuyorumnanaktan

offfffffff kızlar offfffffffffffffffff
bebek istiyorummmmmmmmmmmmm

esteemcım allah razı olsun canım.bebısın saglıkla gelsın ınsallah.umudum yok benım ama Allahtan umıt kesılmez yınede.olmazsa yaza tupbebek yaptrcam artık napım

hazelcim naber?nasıl gidiyo neler yapıyorsun?bende 1 hafta sonra aşılama için doktora gidicem görüşmeye.sende tüp bebek düşünüyormuşsun hayırlısı olsun ikimiz içinde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…