Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

mrb kızlar ii bayramlar herkese
herkes ii umarım eski sayfalara baktım şöle bi..
kızlar bende ii olmaya çalışıorum en son görüştüğümüzden beri yatıyorum tam düzelmiş gibiyken tekrar kanamalarım oldu 10 gün sürdü doktor kesin yatak istirahati dio 1-2 gündür daha iiyim bebekte ii çok şükür 13 haftalık olduk bugün
inş Rabbim tüm isteyenlere bebek sahibi olmayı tüm hamilelerede hayırlısıyla bebeklerine kavuşmayı nasip eder....

kızlar merhaba
umarım hepinizin bayramı güzel geçmiştir.ramazan da geçti gitti.zaman ne çabuk geçiyor.bu arada benim 1 haftam kaldı.içim içime sığmıyor.çok merak ediyorum.umarım bu ay size güzel haberler veririm.normalde regl belirtilerim başlardı .göğüsler hassaslaşırdı.şimdilik belirti filan olmadı.19.09.2010 da regl günüm .olmazsa 20 sinde test yapıcam.ama nasıl geçecek bu hafta bilmiyorum.

Hadi bakalım hayırlısı. İnşallah tutar bu ay da bebeğine kavuşursun.. Burda da kutlarzzz inşşşş...hihoyyyt

inşaallah canım.Bu ay nedense ümitliyim.doktor kontrolündeydim belki de o yüzden bilmiyorum.Rabbim hakkımızda hayırlısını versin.:Saruboceq:

inşallah canım hayırlı haberlerini alırız bende biraz rahatsızdım annemlerdeydim epeydir görüşemiyorduk...kızlar sol bacağımda ve kalçamda çok ağrım var dayanılmaz oluyo bazen lütfen dua edin bizedeopuyorumnanaktan

çok geçmiş olsun canım.hamilelikle mi ilgili ağrın? Eğer öyleyse Allah kolaylık versin canım.Daha çok erken.inşaallah geçici bişeydir.

Kızlar ben sonbaharı geçtim.. İnşallah kış aylarında gebe oldumu öğrendim aylar olur. Dua edin nolurrrrrr..

aysuuu nerelerdesin tatlım ya bebek nası?

özlemsoysal sen kaç hafta gün oldu bebek*

Rabbim sağlıkla kucanıza almayı nasip etsin kızlar..

cnm çok geçmiş olsun dikkat et kendine ve bebeğine.

slm ben de bugun ögrendim hamile olduğumu allah isteyen herkeze varsin

hayırlısı olsun rabbim sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.

Kızlar rüyamda 2 kez hamile olduğumu gördüm ramazanda
bakalım çıkacak mı :)

hayır olsun cnm inşallah duaların gerçek olur.

yasecim nasılsın cnm?
kistimi sormuşsun evet hamileliğimin başında kistim vardı.bi mandalina kadar.ama şükürler olsunki son gittiğimde kaybolmuş olduğunu gördük.

yasecim dualarım seninle,tüm evlat hasreti çekenlerle.Allahın izniyle bugünler de geçecek canım.

ben de i i m aysu çok şükür. Benim de kistler kayboldu. Adet oldukça üremeseler bari! Adetl
e de tekrara atılabiliomuş ama kistsiz gebe kalmak istiorummm ya..

özlem evet ya tekrar gebelik heyecanı aşamak için sabırsızlanorum napimm.. Hayırlısı ne zaöansa o zaman inşallah tabii..

doktor ilaç vermiştir sanırım.ihmal etme canım.ben de kasılmalar oluyodu.ayağım kilitleniyordu.gece uyanıyodum o kasılmayla.

ben ilaçlarımı kullanıyorum fakat hiç azalmıyo haftaya derslerde başlayacak her sınıfta 60 çocuk günde 6 saat ders nasıl olacaksa hiç bilmiyorum:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…