Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

hoş geldin canımzemuszemus

hoşgeldin..evt zaten artık çevremle bu konuları konuşmuyorum hep burdaki arkadaşlarla konuşmak daha iyi geliyo bana :hooray:

teşekkürler.... gerçekten bende bahsetmiyorum kimseye çünkü anlayamıyorlar maalesef

mafoldumbenarkadaş beni sevmediniz sanırım kimse benim yazdıklarıma yorum yapmıyormafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

bende cümle aleme söylemek isterim ama burada ortam farklı hemen ne kadar abartıyor sulandırıyor falan diye laf ederler arkamdan eşimede sürekli daha erken daha olmaz falan diyorum ki büyük bir süpriz olsun ona

bende cümle aleme söylemek isterim ama burada ortam farklı hemen ne kadar abartıyor sulandırıyor falan diye laf ederler arkamdan eşimede sürekli daha erken daha olmaz falan diyorum ki büyük bir süpriz olsun ona

mutluluktan söylemek istiyorsun herkes bilsin istiyorsun ama bana senle evlenenlerin daha yok aaa sen istemeden hamile mi kaldın vs. dediler sonra zaten bir hastalandım hastanede buldum kendimi canım o yüzden dedim ben bir süre duyulmasın dyeeyvahedigeldismile

denzcım 12 yada 14 gun beklemek gerek heralde ıgne olanlarda o zaman bellı oluyormus okuduguma gore.5 gun gecmıs.bırdahakı haftasonuna kadar bekle bakalım

canım senn için internetteki yorumlara baktım iğneden 12 gün sonra test yap diyolar

denzcım 12 yada 14 gun beklemek gerek heralde ıgne olanlarda o zaman bellı oluyormus okuduguma gore.5 gun gecmıs.bırdahakı haftasonuna kadar bekle bakalım

cok heycanlıyım vakitte gecmek bilmiyor aslında saymıyorum ama ister istemez aklımdan geciyor.ne zormuş beklemek inş okadar ugraşım boşa gİTmez.

tugok hosgeldın canım.bende kımseye soylemedım bebek dusundugumuzu.annem bıle bılmıyor.ona soylemedım uzulur dıye.daha olmuyor cunku.etrafımada soylemedım sureklı sorup dururlarsa uzulurum dıye.burda sızle paylasıyorum.

cok heycanlıyım vakitte gecmek bilmiyor aslında saymıyorum ama ister istemez aklımdan geciyor.ne zormuş beklemek inş okadar ugraşım boşa gİTmez.

canım cok dusunme.olumsuz etkılenebılırsın cunku.cok takmadan beklıycez.gercı takmamak mumkun degıl.bende yumurtlama oncesı takmıyorum ama yumurtlamadan sonra tutmusmudur dıye dusunmeden edemıyorum.ınsallah bır guzel haber duycaz.bak ponispondan geldı.ınsallah devamı gelır

ya kızlar dun yumurtam 17mm olmus catlamak uzere demıstı dr. ama dunku ovulasyon testımde ıkıncı cızgı baya sılıktı.az once yaptım dahada koyulasmıstı ama 1. kadar koyu degıl.sanırım yarın bayagı kyulasr.galıba benım yumurta daha catlamadı.cunku bugun o cektıkce uzayan akıntım daha cok var.heralde bu ayda 14-15. gunlerden bırınde yumurtluycam

ayyy denızcım ınsallah kım hamıle kalırsa kendım kadar sevınıcem cunku artık guzel haber duymak ıstıyoruz.gelsın bebısler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…