Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

evet anca hazır hıssettık bu dogru da sımdı de bebısımız dıyor kı:sımdı de ben hazır degılım.ne zaman hazır hıssedersem o zaman gelıcem:umursamaz:

mrhba bu üçüncü topğe yazışım ama sorucam çünkü çatliyorum meraktan bugün sabah test yaptım ikinci çizgi çıktı fakat çok az belli oluyor oda dikkatli bakınca daha adetime 8 gün var acaba hamilemiyim lütfenn cvp yazın...

slm cnm benimde diğer gebeliğimd eöyle olmuştu silik pembe çizgi çıktı kan testi yaptırdım hemen beta hcg 358di bence kana baktır daha kesin olur paylaşmadan inşallah hayırlı olsun çok sevindimkaydirigubbakcemile3

canım 8 gun varken cıkması zor gorunuyor.ama gercekten ıkıncı sılık cızgı bu kadar erken cıktysa hamılesndr.pekı yumurtlama donemınden kac gun gectı.sen yarın sabah ıdraryla bırdaha yap testı.yıne cıkarsa hamılesndr canım.cunku ıkıncı sılık cızgı hamılelık demek.hadı hayrlısı canım.inşallah yarın yaz yıne buraya

Kızlar bişi soracağım yumurtlama gününün fizyolajik etkisi var mı hissediyor musunuz benim 13. günüm ama hiçbir şey hissetmiyorum önceden dikkat etmemiştim sanırum

en çok beklemek öldürüyo işte insanı karats aynen bende sen gibiyim bugüne kadar zor dayandım kimseye çaktırmıyorum bu kadar çocuk istediğimi ama delirmek üzereyimmm.. nisa inşallah sen gibi olur benim testte ama kimyasal gebelikte olabilir diyolar 8 gün daha sabredebilirsem gitmeyecem kan tahliline

hazel82 benim ilk bebek denemem daha yumurtlama zamanımı bilmiyorum ama internettekine bakarsan haziran 5

sonu bana benzemesin canım çok ilginçtir ki doktor çok şaşırmıştı benimki çok erken belli etti idrarda eşini bilemem ama etrafa kesinlikle kalp atışlarını duymadan çaktırma Allah nazardan saklasın hepimizi ama ben biraz pimpirik oldum olaylardan bizim tecrübesizliğimize denk geldi cümle alem duymuştusempatiksalakcinni

Kızlar bişi soracağım yumurtlama gününün fizyolajik etkisi var mı hissediyor musunuz benim 13. günüm ama hiçbir şey hissetmiyorum önceden dikkat etmemiştim sanırum

en onemlı belırtısı vajınan ıslak oluyor yanı kupkuru olmuyor.wc deyken parmagınla bakınca elıne seffaf yapıskan parmakların arasında cektkce uzayan akıntın gelıyr.yada parmagını ıcerı sokup bıraz sıvı alırsan parmakların arasında cektıkce uzarsa o akıntı.yumurtlaman yakndr demek.en onemlısı bu.ben bırde bu ay dıkkat ettım.yumurtlama zamanı vajına gırısı daha yumusak oluyor.bırde kasıklarda hafıf sancıoluyor.ama hafıf ozellıkle yumurta catlarken hıssedıyorsun

inş. hazelcim bu ay dikkatli olucam ama ben düşükten sonra enf. kaptım biraz ilaç kullandım ama onun akıntısı ile karıştırırım diye korkuyorum dediklerin belirgin anlarım sanırımsositososito

selam kızlar
yeni kayıt oldum ben sizleri okudukça daha iyi hissettim kendimi aynı şeyleri hissediyoruz gerçekten birilerinin seni anlayabileceğini bilmek güzel.. umarım hepimiz bu sefer çift çizgiyi görürüz.. a.s

kızlar ben çatlatma ignesi olmuştum çarşamba günü testi ne zaman yapsam acaba.birde ben igneyi olgum günün ertesi günü akıntım acayip olmuştu aynen hazel anlattıgın gibi offf sabretmek cok zormuş.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…