Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ

Günü geçen arkadaşlar

ramiznur---------10 Haziran[/:Saruboceq:

HAZİRANDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:

ktg.............18 Haziran
denizxx........19 Haziran
truf------------19 Haziran
ronya------------20 Haziran
aysu87------21 Haziran
nurberra-------23 Haziran
yasekase---------26 Haziran
tırtılkurabiye----26 Haziran
hazel82-------27 Haziran
ozlemyalcinkaya----28 haziran
faran------------29 Haziran
firstheaven----29 Haziran

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:

nisa-86-----1 Temmuz[
karats--------2 Temmuz
lithium84--------3 Temmuz
suyasem--------4 Temmuz

nurten34--------5 Temmuz

d_kupcu-----------6 Temmuz
mse121822.......6 Temmuz
edamm------------8 Temmuz[
darkangellove58-------8 Temmuz
guzel83------10 Temmuz

karatscım sen yumurtlama gunlerını gecrmedın degılmı daha.test falan yapıyormusun yumrtlama ıcın

Al benden de o kadar..

arkadaşlar sizin kaçıncı denemeniz....

Canım benim bu ay 3. deneme olcak.Düşünene kadar özel bir korunma yöntemi uygulamadık.Sadece bebek olmasın die doğal yöntemlerle korunduk.İlaç,prezervatif hiç bişi yapmadık.Dedim gibi sadece dikkat ettik.Düşündüğümüzden beri 3. olcak.Bakalım kaçta tutcak?Bizim de ilk bebğimiz olcak inşallah..

Senin durumlar nasıl?Anlatır mısın?

allah gönlünüze göre versin

siteye üye oldum ama nasl kullanıcam bilmiyorum: kilo ileilgilibende arkadaşlarla yazışmak istiyorum ama siteçok karışık geldibana:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canım uye gırısı yapınca foruma tıkla .sayfa acılınca ordan asgı dogru ın.bulursun kılo ıle ılgılı topıklerı

bizimde 3.denememiz olcak daha önce eşim korundu.3yıllık evliyim..bizimde ilk bebeğimiz olcak inşallah

karatscım aynıyız 3 yıllık evlı ve daha yenı bebege karar verdık.ne akıllıyım.bızım 4. deneme olcak sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…