Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

kızlarr dün bi komşumun dügünü vardı bende hediye aldım götürdüm kapıdan verdim hayırlı olsun dedim ayyy kadın demesinmi darısı karnındakine olsun diye mafoldumben nasıl kötü oldum bişi demedim sonra ben ifademi görünce yokmu yoksa dedi bende yok dedim inş olur dedi ama içim bir acayip oldu.herkez soruyor bebek yokmu herkez 2.doguruyor sende birşey yokmu diyorlar ayyyy cok üzülüyorummm :sinifsinif:

arkadaşlar güzel dilekleriniz için hepinizeee coook tşk ederim.allahım hepimize koca koca göbek, içinde de bebişler versin ::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Sanırım gebelikte en önemli bulgulardan bir tanesi bebeğin kalp atışı.Gebe kalırsam ben de kalp atışlarını duymadan soranlara yok bişi dicem ya kimseye hesap vermek zorunda deiliz.Hatta biraz daha zaman geçtikten sonra.Sürpriz yaptık deriz nolcak.Arkadaşlar böyle düşünmemde bi tanıdımın etkisi oldu biliomusunuz.Daha yeni tanışmıştık iş ortamında.Heyecanlıydı sevinçle 5 haftalık gebe oldunu sölüordu.Biz de tabii onun adına sevindik.ılk gebeliğidi.8. denemede oldu stres yapmıştım gibi anlatıyordu.Belli ki çok istemişlerdi bizim gibi.8.haftada kontrole gitcekti yine heyecanlıdı bakalım doktor ne dicek diordu.Sonra öğrendiki bebeğin kalp atışları duyulmamış ve hemen orada kürtaj olmuş.Çok üzüldük.Tabii teselli ettik belli etmedik o kadar.doktorda bunun ilk gebeliklerde olabileceğini ve belli bir süre sonra da çok beklemeden isterlerse deneyebileceklerini sölemiş.ıyi görünüordu kendisi ama eminim zamanla acıtıyordur insanın içini.Tabii atlatılabilecek bir durum.Ben de başlayalım mı acaba derken böle bişe e tanık olunca hemen bebek yapmaya karar verdim.Hem 8. denemede olmuş bi de yaklaşık 2 aylıkken kürtaj.Paylaşmak istedim arkadaşlar.Umarım sizi üzmemişimdir.

tugok hosgeldın canım.bende kımseye soylemedım bebek dusundugumuzu.annem bıle bılmıyor.ona soylemedım uzulur dıye.daha olmuyor cunku.etrafımada soylemedım sureklı sorup dururlarsa uzulurum dıye.burda sızle paylasıyorum.

valla en iyisini yapmışsın ben gerçi bunu biraz geç farkettim maalesef annemlere falan söledim 5. ay bu ay bizim her ay soruyolar tabi haliyle napalım :sinifsinif:

kızlarr dün bi komşumun dügünü vardı bende hediye aldım götürdüm kapıdan verdim hayırlı olsun dedim ayyy kadın demesinmi darısı karnındakine olsun diye mafoldumben nasıl kötü oldum bişi demedim sonra ben ifademi görünce yokmu yoksa dedi bende yok dedim inş olur dedi ama içim bir acayip oldu.herkez soruyor bebek yokmu herkez 2.doguruyor sende birşey yokmu diyorlar ayyyy cok üzülüyorummm :sinifsinif:

aynen canım yaa millete dert oldu zateb:1no2:

valla en iyisini yapmışsın ben gerçi bunu biraz geç farkettim maalesef annemlere falan söledim 5. ay bu ay bizim her ay soruyolar tabi haliyle napalım :sinifsinif:

ayy sorma o hatayı bende yaptım...sanki hamileymişim gibi millete düşündüğümü söyledim..o kadar kolay sanıyodum ne biliyim:teselli:

Sanırım gebelikte en önemli bulgulardan bir tanesi bebeğin kalp atışı.Gebe kalırsam ben de kalp atışlarını duymadan soranlara yok bişi dicem ya kimseye hesap vermek zorunda deiliz.Hatta biraz daha zaman geçtikten sonra.Sürpriz yaptık deriz nolcak.Arkadaşlar böyle düşünmemde bi tanıdımın etkisi oldu biliomusunuz.Daha yeni tanışmıştık iş ortamında.Heyecanlıydı sevinçle 5 haftalık gebe oldunu sölüordu.Biz de tabii onun adına sevindik.İlk gebeliğidi.8. denemede oldu stres yapmıştım gibi anlatıyordu.Belli ki çok istemişlerdi bizim gibi.8.haftada kontrole gitcekti yine heyecanlıdı bakalım doktor ne dicek diordu.Sonra öğrendiki bebeğin kalp atışları duyulmamış ve hemen orada kürtaj olmuş.Çok üzüldük.Tabii teselli ettik belli etmedik o kadar.doktorda bunun ilk gebeliklerde olabileceğini ve belli bir süre sonra da çok beklemeden isterlerse deneyebileceklerini sölemiş.İyi görünüordu kendisi ama eminim zamanla acıtıyordur insanın içini.Tabii atlatılabilecek bir durum.Ben de başlayalım mı acaba derken böle bişe e tanık olunca hemen bebek yapmaya karar verdim.Hem 8. denemede olmuş bi de yaklaşık 2 aylıkken kürtaj.Paylaşmak istedim arkadaşlar.Umarım sizi üzmemişimdir.

canım dediklerin beni anlatıyor neredeyse ama benim bebeğim kendiğinden düştü iş akraba herkes duymuştu ama iyi tecrübe oldu bize akannehir

bizde ailelere söylemedik istedigimiz ama okadar sıkıştırdılarki birde eşim ailenin tek cocugu kayın validemler falan herkezin içinde demediklerini bırakma valla bende dayanamayıp 4 ay önce söyledim şimdi durmadan regl tarihlerimi takip ediyor ayyy deli olacam yaaa:mymeka:

nisa en azında hamile kalabiliyorsun bunu ögrendin.kolay deyil allaım yardımcın olsun.

Son düzenleme:
nisa en azında hamile kalabiliyorsun bunu ögrendim.kolay deyil allaım yardımcın olsun.
sağol canım ama süprizdi tamda nasıl oldu anlamadım ama böyle okuyunca kesinlikle o kadar da kolay olmadığını anladım ama size bişi diyeceğim bu sitede gerçekten doktorlardan çok şey öğreniyorsun çok şanslıyız bence:lepi:

Burda bunu yapmıcam tabii.Mutlu haber duyarsam hemen yazıcam size arkadaşlar.E diğerleri beklesin.

nisacıgım dr sorularınızı msjmı atıyorsunuz

canım ben forumları deli gibi okumuştum sağlıklı kan değerlerim yükselmeyince 3 doktora gittim dış gebelik vs. kürtaj dediler bende beklemek istiyorum dedim 1 hafta sonra kendiliğinden düştü hatta az miktarda hala beta hcg var çok yavaş attı vücudum doktorlar kürtaj deyince korkmuştum ama bahçeci kliği formundan bora beyde sorularına yanıt veriyor bilgin olsun :1rolleyes:

canım ben forumları deli gibi okumuştum sağlıklı kan değerlerim yükselmeyince 3 doktora gittim dış gebelik vs. kürtaj dediler bende beklemek istiyorum dedim 1 hafta sonra kendiliğinden düştü hatta az miktarda hala beta hcg var çok yavaş attı vücudum doktorlar kürtaj deyince korkmuştum ama bahçeci kliği formundan bora beyde sorularına yanıt veriyor bilgin olsun :1rolleyes:

ayyy canım benim ne zor olmuştur.inş en kısa zamanda yüzün yine güler.bilgi için tşk

nisa cım inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde yeniden yaşarsın..:1rolleyes:

X