Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

ben artık hamile kalmak istemiyorum uzun bir süre öyle yıprandım ki 20 gün sonra eşimdende ayrılıyorum(urfada öğretmenim)tek başıma nasıl mücadele edeceğim bu psikolojiyle bilmiyorum daha ilk düşüğün acısını unuttamamıştım hamile kalırsam daha ii olurum dedim buda böyle oldu altüst oldum

boşanıyormusun yani ...akannehir

geçmiş olsun canım bende nisanda aynı şeyi yaşadım 350den 1 ayda 1000e yükseldi tam kürtaj olacağım zaman kendiliğinden düşmeye başladı :gitme: çok üzülüyorsun acın taze iken ama zamanla yeni ümitlere yelken açıyorsun doktora neden böyle olduğunu danıştın mı acaba kan pıhtılaşması falan mı var 1 tane olunca araştırmıyorlar ama senin 2. kez Rabbim bu güzel ay hürmetine sağlıklı bir evlat nasip eder inş. tez zamanda

testler yapılmıştı ilkindede bişey çıkmadı kan pıhtılaşmasından bende şüphelenmeye başladım artık onun testi ayrı mı oluyoo onuda yaptırayım çok yoruldum

evet ara vermek en güzeli sanırım

allah korusun canım urfada öğretmenlik yapıuorum o yüzden oraya gidiyorum

hah ii bari ben de diyorum bu ne diyor opuyorumnanaktan ben de boşanmayı düşünürken neden hamile kalmaya çalıştın diyecektim sempatiksalakcinni
eşinle ayrı şehirlerde misiniz siz biraaraya gelme imkanınız yokmu

malesef şu anda bir araya gelme ihtimali yok en az şubata kadar eş durumunu bekliyorum onu isteyeceğim eğer olursa tabi offf hangisine üzülsem bilemedim

toprakceylin hakkında hayırlı neyse o olsun. Rabbim sağlık versin yeterki. Umudunu kaybetme hiçbir zaman. Her zaman dua et ve denemeye devam et arkadaşım.

toprakceylin hakkında hayırlı neyse o olsun. Rabbim sağlık versin yeterki. Umudunu kaybetme hiçbir zaman. Her zaman dua et ve denemeye devam et arkadaşım.

sağol canım ben 2. kez bu acıyı yaşıyorum rabbim hiç kimseye yaşatmasın herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Amin canım amin. Rabbim bir daha yaşatmasın. Bir melek isteyen herkese ve kendime her zaman dua ediyorum. Dualarımda artık sende yer alıcaksın sevgili meslektaşım.

mrb kızlar nasılsınız?ceylin canım moralini bozma bende geçen hafta dra gittim tam 4 tane kese gördü ve hiçbirinde de kalp atışını duyamadı öyle çok üzdü ki beni bu çarşaamba başka bir drdan randevu aldım bakalım o ne diyecek dua edin kızlar ben bir taneye razıyken 4 tane dedi kafam karıştı kolumu bile kımıldatamıyorum eşimle bir haftadır aynı yatakta bile yatamıyoruz öyle zorlanıyorum ki anlatamam

Amin canım amin. Rabbim bir daha yaşatmasın. Bir melek isteyen herkese ve kendime her zaman dua ediyorum. Dualarımda artık sende yer alıcaksın sevgili meslektaşım.

sağol canım allah razı olsun allahım inşallah en kısa zamanda sanada sağlıklı bir bebiş nasip etsin

canım allah yardımcın olsun doğal yolla mı hamile kaldın inşallh duyarsın kalp atışlarını kaç haftalık hamilesin

mrb arkadaşlar nasılsınız.herkeze hayırlı ramazanlar diliyorum.rabbim bu güzel günlerin huyu suyu hürmetine herkezin dilegini kabul eyler inş

[canım cok gecmiş olsun tatlım rabbim yar ve yardımcın olsun inş.

evet doğal oldu yani soğan suyu falan içmiştim ama başka bişey yok dr dediğinne göre 6 -7 haftalıkmış ama ilk haflar çok uyuyordum şimdi ise herşeyden herkesten tiksinir oldum eşim yanıma yaklaşınca bende banyo ya koşuyorum bakalım 2 gün sonra daha sağlıklı bişeyler öğrenecem galiba inşallah kalp atışlarını duyarım ayrıca 4 tane bebek fikri beni mahvetti psikolojim bozuldu birer birer olsa ne iyi olurdu diyorum

toprakceylin kullanıcısından alıntı
ben artık hamile kalmak istemiyorum uzun bir süre öyle yıprandım ki 20 gün sonra eşimdende ayrılıyorum(urfada öğretmenim)tek başıma nasıl mücadele edeceğim bu psikolojiyle bilmiyorum daha ilk düşüğün acısını unuttamamıştım hamile kalırsam daha ii olurum dedim buda böyle oldu altüst oldumorm ]

Allah'ın bir lütfu olsa gerek. Hayırlısı olsun. Darısı biz isteyenlerin başına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…