Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

ben biraz beklemek istiyorum eşim için doktora gitmesi anlamında ..çünkü bana göre çok çok erken daha ..
yapılan araştırmalarda ilk ay gebe kalan kadın sayısı % 25
ilk 6 ayda gebe kalan kadın % 60
ilk 8 ayda gebe kalan kadın sayısı %80 miş ..
o yüzden genele vururusak zaten 6-7 ayda hamile kalmak normal bir şey ..
biz hemen olsun istiyoruz o ayrı :))
ben 7-8 ay geçmeden doktora gitmeyi düşünmüyoruım ..
belki bizim de beklememize gerek kalmaz ben de hamile kalırım bellimi olur..:Saruboceq::Saruboceq:
önerin için sağol yine de

bu arada hayırlı olsun gebeliğin ..ALLAH analı babalı büyütsün .g.ebe kalmak için birşey yaptınmı peki ...

slm hazel nisa

mutfak robotu saol canım darısı başına.. gebe kalmak için kendimce bişiler yaptım ama illaki bişi yapmak da gerekmio.. İncir yedim adetin 12. gününe kadar. Arada adaçayı içtim reglin gene 12 . gününe kadar. preseed die bi jel var ondan kullandım.. vs.vs. vs. ama illa kiyapmak gerekmez tabiii. ben bunların da yardımcı olacağnı düşündüm için yaptım canım. geçmiş sayfalara bakarsan yakın bi amanda gebe oldumu öğrenmiştim önceden de yazıodum. bi göz at istersen . yazmıştım.. ok. her şe gönlünce olsun. İnşallah tez zamanda gebe kalısın canım..

mrb kızlar..a.s.
yasecim hayırlı olsun Allah tamamına erdırsın inş..:CüvCüv::CüvCüv::teytey::teytey:
darısı tüm isteyenlere inşş..
Kızlar bende yatıyorum hala çok şükür bi sıkıntım yok inş rahimdeki kanamada geçmiştir..
bi dahaki kontrolüm haftaya pzrtesi inş ondan sonra ayaklanırım...
8+2 olduk bugün inşş bebegim iidir..
Bu arada herkesin ramazan ayını kutlarım inş bu mübarek ayda Rabbim herkesin gönlündekini verir...

ramizcim gebelşk gaftasını son regle göre mi hesaplıcaz artık. benim nerdese 10 gün fark var. doktor nnormal dedi ama bu durum için olabilir dedi. yani senin nasıldı. doktor ne dedi bu konuda. kalp atışlarını kaçıncı hafta ve gönde duydunuz. usg ye göre mş artıkın??

slm kızlar bügün çokkkkk kötüyüm. geçen ay 15inde adet oldum 26 sında aşılamam yapıldı. Bu ay 15ini bekliyorduk bi hafta kalmıştı ki dün pembemsi bi akıntı gelmeye başladı malasaf bügün sabahta biraz kan geldi.ve ara ara gelmeye başladı offff ya hemen doktorumu aradım bu şekilde ara ara gelmeye devam ederse çarşambaya gel kan testi yaparız dedi ama çogalırsa yapcak bişey yok dedi.Allah'ım sesimi duysa bebeğim benimle olsa dünden beri perişan oldum resmen ya.

canım belki yerleşiyordur..daha 1 haftan varmış adet tarihine...bence adet değilsin...sakin ol

cnm kalp atışlarını ve bebegi 7+2 de gördük son adet tarihine göre ama benim hep karından bakıldı vajinalde 6. haftada görülebilio
cnm o fark olabilio ama gebelik haftası hep son adete göre hesaplanıo galiba..
geçen hafta bebegi ilk kez gördük boyuda ölçüldü ama doktorum sadece gayet ii herşey dedi sanırım bi dahaki kontrole bebeğin ölçüsüne göre gebelik haftamı söyleyebilir ama her durumda son adete göre hesapanıo galiba 40 haftanın dolması..

ramiz sorumun cevabını buldum sanırım. 10 haftaya kadar usg de ileri ya da geri olbilirmiş. sonra fark azalabiliomuş. o kadar da mühim deilmiş. doktora gidip gedikçe zamanla netleşecekmişş. zate gebeyiz uzun bi zaman var doktor riskleri çok görmedi sürece her şe i i olur gibime gelio..

e et canım haklısın. ben de öle olması gerek die düşündümm. hakkımızda hayırlısı olsun inşallah sağlıkla devam eder. ben diğer hafta içi gidicem doktora. daha zaman var. kalp atışlarını duyar mıyım erken mi bilmiorum tabii bakalım 2. doktor kontrolümde neler olucak..

slm kızlar
yase hamile olduğunu yeni gördüm canım hayırlı olsun çok sevindim. Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsinn...
kızlar ben de bugün dr. a gittim. yumurtam çatlamış bile. halbuki bugün 11 günüm. gecikmeden dolayı sanırım bu ay da erken yumurtlamışım.. tavuk gibi konuştummm yaaa..:)

merhaba arkadaşlar ben geldim.tatil bitti ne yazık ki.
yasekase tebrikler canım.senin adına çok sevindim.inşaallah zahmetsiz bir hamilelik geçirirsin.

hazel 82 beni beklemedekiler listesinden alabilirsin. yeni tarihim 29 ağustos. ama bugün dr. a gittim. yumurtam çatlamış. bu durumda erken de adet olabilirim. adetin 2 veya 3. günü gideceğim bi dahaki ay aşılama olacak.

kızlar değerim 5 günde 54 ten sadece 88 e yükselmiş doktor sağlıksız bir iç gebelik bir ihtimalde dış gebelik olabilir dedi hep yükselmesini istediğim değerimin şimdi düşmesini ve bebeğinde kendiliğinden düşmesini istiyorum yine hayallerim yıkıldı 2. kez kaybediyorum yavrumu kürtaj olmak istemiyorum öyle yıprandım ki ((

canım benim üzülme lütfeeen....bende beklenen günümden önce adet oldum şoktayım

geçmiş olsun ..üzülme her işte vardır bir hayır ...benim kızkardeşim korunurken hamile kalmıştı ...bakamayacakları için aldırmayı düşünüyordu ben engel oldum sakın aldırma dedim ...o günaha girme filan ..içime doğmuştu düşeceği .hislerim çok kuvvetlidir...zar zor ikna ettik ...doğurmaya karar verdi ..ve çocuğu düştü biliyormusun ...iikide aldırmamış zaten düşeckmiş..o misal vardır bunda da bir hayır...
ALLAH yine verir inş..üzülmeki yine çabucak hamile kalasın ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…