Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

ilk düşüğümde detaylı araştırılmadı hormon testler falan yapıldı hepsi normal çıktı doktorun açıklaması 5 tane ağaç dikersin mulaka içinde tutmayan olur dedi ama bu sefer araştırılmasını isteyeceğim zaten kendi doktorum çok iyi ona güveniyorum araştırılmasını ister ama işte burada 20 günüm kaldı urfaya gideceğim ne nasıl olacak bilmiyorum gitmeden herşeyi halletmem lazım orada doğru düzgün doktor yok

doktorun 20 gün içinde yapılması gerekeni yapar canım. tedavin uzarsa rapor alırsın seminer döneminde. önemli olan sağlığın. inş. şubatta da eşinin yanına gelirsin. yakın bi arkadaşımın da1. ve 2. gebeliği de düşükle sonlandı. dr. parça almış. büyük olasılıkla kan pıhtılaşması var onda. ilkinde farkedilse bi iğneyle gebeliğine bişey olmuyormuş.
Allah hepimizin yardımcısı olsun.

canım bende atık kan pıhtılaşmasından şüphe ediyorum söyleyeceğim zaten doktora allahım herkesin hakkında hayırlısını versin bu sefer ağlamak gelmiyo içimde neden bilmiyorum içim raha ama kürtaj yada dış gebelikten çok korkuyorum

miraycım sağ tarafım nasıl batıyor anlatamam ara ara sol taraftada batmalar oluyor ama sabahtan beri sağ tarafım işnanılmaz hareketli ayağımı bile kasıyor valla beni çok aydınlattın sağol canım ya ben doktora gitmeye cesaretim edemiyorum hoş işten fırsatta yok

bugünleri değerlendir o zaman canım. dr. bana batma olursa ya yumurtlama gerçekleşiyor ya da bebek yerleşiyordur demişti. ondan yumurtlama dönemindeki batmaları iyi takip eder oldum. hala yerleşme için bi batma hissetmedim ama olsun. bir gün o da olur bakalım.kaydirigubbakcemile3

toprakcım daha yaşın iii yaa :)
korkma Allah en ii zamanda verir
benim 26 bitecek 13 ağustosta gecikmişim gibi geliyorr
mafoldumben

canım dış gebelik olmuşsa bu şimdi çıkmaz mı ultrasonda. çünkü tüplerde olduğu için bebek yerleşip gelişmeye başlamadan tedavi edilmesi lazım.

çift taraflı yumurtlama olmuş galiba. değerlendir bu günleri. herhangi bir kür falan denedin mi bu ay?

çift taraflı yumurtlama olmuş galiba. değerlendir bu günleri. herhangi bir kür falan denedin mi bu ay?
inşallah ama inşallah tutmuştur seninki canım birde ben günüm geçmeden düşük yaptığım gebelikte inanılmaz sık tuvalete gidiyordum bişi olmasada var gibi erken beliirti olabiliyor bu
hiçbirşey yapmadım canım aslında takibi bile bırakayım demiştim ama insan kafasından atamıyor malesef dün değerlendirdik bizimkini ikna edebilirsem bugun ve yarınıda değerlendirelim ayyy inş yumurtlamadır olumunekankayizsmile

toprakcım daha yaşın iii yaa :)
korkma Allah en ii zamanda verir
benim 26 bitecek 13 ağustosta gecikmişim gibi geliyorr
mafoldumben

canım aramızda pek bi yaş farkı yokki daha erken bende öle düşünüyordum ama şun u öğrendim ki isteyince hemen olmuyo bebek yani erken değil canım zaten eşimdende uzğım 1 yılımda öyle geçer

canım dış gebelik olmuşsa bu şimdi çıkmaz mı ultrasonda. çünkü tüplerde olduğu için bebek yerleşip gelişmeye başlamadan tedavi edilmesi lazım.

canım çıkar galiba buradaki doktor takip edelim değerleri dede ama çarşamba gideceğim kendi doktouma eşim o gün izinli

canım benim bende 1 ay bekledim dua ettim kendisi düşsün sağlıksızsa dedim 3 doktora gittim ilk 2si birazda maddi olarak kürtaj dediler ama ortada görünen bişi yoktu ne alacağını bilmeden içim kürtaja elvermedi dış gebelik dediler iç kanama vs. ama 3. doktorum değer 1000 olana dek bekle kese oluşur varsa dedi dediği gibi bir ay sonra gözüktüde son kez beta hcg de düşünce kürtaj olmuycam bekliycem dedim 1 yada kendiliğinden düştü ama 2 ay en az 10 yaş yaşlandım o yüzden benm hatamıı yapma herşeye dışgebelik vs kafana takma ne olur bekle doktorunun iii olduğunu söylüyorsun o seni maddi kaygısı olmadan yönlendirir inş. Allahyard. olsun inş

eşim 1 haftadır yoktu cuma günü kavuşabildik. onda da 1 haftalık spermler nasıl olmuştur bilemem. cumartesiyi de değerlendirdik ama her zaman yaptığım gibi 1 saat falan yatmadım. hemen kalkmıştım. daha erken çatlama olmamıştır diye kalkıverdim. olacak olduktan sonra her şekilde olur.millet korunurken kalıyor. Allah verdikten sonra.

Son düzenleme:

canım bende öle diyorum ama işte 2 haftadan fazla beklemeye zamanım yok ne derse ona uyacağım umarım 2 haftaya kadar kendisi düşer

günaydın canım çook sevindim hamile olduğuna ...
ama şimdi de çok şaşırdım 4 tane yazısını okuyunca
dualarım sennle canım kendini üzme bu kadar bebişlerinde etkileniyo...
bende hep ikiz istiyorum...:))

e et ben de ikiz olsa hayır demem! ilk keseyi gördümüzde bişi demedi doktor 4 haftalık dedi. 6 haftalıkken dermi ki? ikiz oldu kaçıncı haftada anlaşılır.. bana dA ÇIKMASIN ÖLE Bİ SÜRPRİZZ..

ozlemsoysal arkadaşım.biraz zamana bırak bence.eşinle senin en çok birbirinize destek olmanız gereken vakit şu zamanlar.büyük ihtimal 4 kese sayısı 10-15 gün içinde azalacaktır.rahim zaten kaldıramıyacaksa kendiliğinden kayboluyor.moralini bozmamaya çalış arkadaşım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…